273 Shares 3331 views

Przyczyną śmierci samobójstwo lub morderstwo Kurta Cobaina?

Kurt Donald Cobain – wokalista, gitarzysta, kompozytor i lider słynnej amerykańskiej rockowej grupy Nirvana «».


Śmierć Kurta Cobaina w 1994 roku, kiedy «Nirvana» był u szczytu swojej popularności, zaszokował opinię publiczną. Nawet dzisiaj, kontrowersje wokół tego tragicznego zdarzenia nie ustają: czy to było samobójstwo, „właściwy moment”, aby pozostać na zawsze u szczytu sławy, czy ktoś szczególny „uporządkowane” „Nirvana” liderem. Być może nigdy nie wiesz, co jest w rzeczywistości przyczyną śmierci Kurta Cobaina.

Tragiczna śmierć młody (miał zaledwie 27 lat), muzyk nawet nie zapowiadał: bez względu na to, co dzieje się z nim w momencie wypadku, wszelkie szczerych rozmów, ani jego zachowanie. Dlatego wokół jego nagłej i wstrząsającej śmierci jest nadal kręci najbardziej niewiarygodne plotki i spekulacje.

Oficjalna przyczyna śmierci Kurta Cobaina

8.04.1994 instalator systemów bezpieczeństwa, Geri Smit, przybył na wskazany adres w Seattle. Kilka razy zadzwonił do drzwi, ale nikt nie otworzył. Elektrycy muszą odejść, ale dostrzegł stojący w pobliżu garażu samochodowym. Postanowił, że właściciele gdzieś w domu. Gary stanął w szklarni i widział przez szklane drzwi ciała leżącego na podłodze i kałuży krwi. Postanowił, że popełnił morderstwo, i powiedział policji.

pistolet i nuta samobójstwo zostało znalezione na miejscu zbrodni. wywnioskował z tego, że przyczyną śmierci Kurta Cobaina – samobójstwa. Według oficjalnej wersji, lider «» Nirvana popełnił samobójstwo, zastrzelił się w czoło z pistoletu. Stwierdzono również, że piosenkarka strzału trzy dni wcześniej, to znaczy 05 kwietnia.

Wiele osób uważa, że dochodzenie w sprawie śmierci «» lidera Nirvany była powierzchowna. Kilka miesięcy później pojawiły się nowe fakty, które budzą wątpliwości co do faktu, że to było samobójstwo.

Przyczyną śmierci Kurta Cobaina, według prywatny detektyw Thomas Grant

Detektyw Grant przed śmiercią celebryty zatrudniony żona Cobaina Kortni Lav. Poleciła Thomas śledzić męża. Detektyw przedstawił swoją wersję, jak i dlaczego Kurt Kobeyn zmarł. Przyczyną śmierci, według Grant dochodzenie, w szoku. Prywatny detektyw kwestionowane i krytykowane oficjalną wersję, a dochodzenie jako całości. Według niego, policja nie biorą pod uwagę faktu, że ciało zmarłego muzyka wykazywał oznaki wielokrotnych wstrzyknięć i krwi – morfiny i leków „Diazepam” przewyższającej dawkę śmiertelną dla człowieka jest więcej niż trzy razy. W takim stanie, w którym Cobain był, to było niemożliwe, aby wziąć karabin i strzelać, bo śmierć była natychmiastowa.

Kolejna tajemnica – kompletny brak jakichkolwiek odcisków palców na strzelbę, z której rzekomo zastrzelony Cobain, a na uchwycie, który napisał list pożegnalny. Jak dla notatki, i tu nie wszystko poszło gładko. Część tekstu, który mówi o szacunku do sceny Kurt, MUSIC Group, jego frustracji to wszystko i chcesz rzucić, napisany w tym samym charakterem pisma. I taki, w którym Cobain powiedział, że umrze i żegna się z żoną i córką, dodał był oczywiście ktoś inny.

Śmierć Kurta Cobaina – praca z żoną, Kortni Lav

Jest taka wersja. Fakt, że zaraz po śmierci ojca muzyk Courtney publicznie oskarżył swoją córkę zabójstwo męża. I najbardziej wdowy zeznania były niespójne od początku. Ponadto, dzięki staraniom Kortni Lav w świadomości społecznej utworzyła pogląd, że Kurt Kobeyn był osobą depresję i myśli samobójcze.

A w 1996 roku, Eldon Hoke wykonane uznanie w prasie, że przed Kortni Lav był skłonny zapłacić mu dużą sumę za morderstwo Kurta Cobaina. Eldon Hoke nawet poddane testom na wykrywacz kłamstw. A najciekawsze jest to, że urządzenie wykazało, że odsetek fałszu jest tylko 1 w 1000. Inną prawdopodobna wersja tej sprawy oraz fakt, że po jakimś czasie Hawk zginął w wypadku …

Do dziś śmierć słynnego grunge muzyk i lider nieśmiertelnej «» Nirvana jest owiana tajemnicą, tak że nikt nie rozwiązany. Jest prawdopodobne, że ktoś wie, co by się stało, to jest straszna tragedia, ale wciąż woli milczeć.