803 Shares 2457 views

Jak przywrócić ustawienia fabryczne telefonu iPhone za pomocą iTunes?

Amerykańska firma „Apple” jest na rynek telefonów komórkowych, a nie lider, ale nadal odgrywa w tym sektorze dość istotną rolę. Należy zauważyć, że w uczciwości to producent produkuje na World Stage znaczną liczbę wysokiej jakości urządzeń, które w pełni uzasadniają jego wygórowane koszty. Jest to przede wszystkim kwestia optymalizacji oprogramowania i systemu operacyjnego funkcji. Architektura tych dwóch kierunkach (nazwijmy je tak) jest skonstruowana w taki sposób, że „Apple” urządzenia może konkurować z urządzeniami bardziej zaawansowanych pod względem wypełnienia. Ale bez względu na to w jaki sposób uproszczony system operacyjny i nadal zrozumieć to nie wszystko. Tak często można spotkać na pytania użytkowników dotyczące sposobu zresetowania iPhone do ustawień fabrycznych. W tej kwestii (i czy można go tak nazwać?) A w jaki sposób rozwiązać i będziemy rozmawiać w tym artykule.


Przyczyny prowadzące do potrzeby fabryki „reset”

Wielu użytkowników, którzy zastanawiają się, jak przywrócić iPhone do ustawień fabrycznych, prawdopodobnie zdecydujesz się zrobić z powodu awarii w oprogramowaniu. Istnieje kilka powodów, które mimo wszystko nie będziemy rozmawiać. Ale to, co musi zrozumieć każdy uchwyt urządzenia w systemie operacyjnym IOS, jest fakt, że reset fabryczny, to straci absolutnie wszystkie informacje zapisane na urządzeniu przed operacją. Jest to w szczególności kontaktów zapisanych w telefonie, na pliki multimedialne i podobnych materiałów. Więc zanim zainteresowany na pytanie „Jak przywrócić iPhone do ustawień fabrycznych”, lepiej zapytać, jak do tworzenia kopii zapasowych plików. Pomoże to uniknąć utraty ważnych danych na zawsze. Tymczasem, zwracamy się do historii jak zresetować iPhone do ustawień fabrycznych.

Korzystanie z usługi iTunes

Prawdopodobnie nie wszyscy użytkownicy, którzy pytają, jak zresetować iPhone 5 do ustawień fabrycznych, wiedzą, że można użyć do tego celu standardowe „Aytyuns”. Jest wykorzystanie tej usługi oparte jest jedną z metod zwrócić urządzenie do ustawień fabrycznych. Jego zaletą jest fakt, że w podobny sposób do punktu przywracania, można powrócić dowolne urządzenie wyprodukowane przez „Apple”, czy to iPod lub aypad. Po raz kolejny przypomnieć użytkownikowi, że w trakcie procedury powrotu do ustawień fabrycznych wszystkie zawartość urządzenia zostaną usunięte bez możliwości późniejszego odzyskania. W „czarnej liście” obejmuje wszystkie rodzaje plików multimedialnych, a także kontaktów telefonicznych i danych kalendarzowych.

Jak zresetować iPhone 4S do ustawień fabrycznych „Aytyuns”. Kolejność działań

Początkowo właściciel urządzenia, sprawdzić, czy usługa została zaktualizowana z góry najnowszej wersji. Jeśli tak nie jest, to jest wysoce zalecane , aby uaktualnić „Aytyuns” przed procesem Zwrot urządzenia do ustawień fabrycznych zostanie aktywowany. Następnym krokiem będzie tworzenie kopii zapasowych plików. Muszą one być tworzone i wysyłane do komputera osobistego, po synchronizacji działanie tych dwóch urządzeń ze sobą. Jeśli „zapisane” z jednostki mają nic, można po prostu pominąć ten krok. Następnie należy wyłączyć coś w menu inżynierskim. Dokładniej, dezaktywacja ma być stosowany w odniesieniu do funkcji „Find iPhone”. Faktycznie, w tej fazie przygotowawczej operacja jest zakończona.

Powrót do ustawień domyślnych

Aby ukończyć kroki podłączyć iPhone do komputera. Po urządzeniu wyświetlającym w „Aytyuns” przejdź do zakładki o nazwie „Przegląd”. Tam kliknij „Restore”. Pozostaje potwierdzić, że zgadzasz się z aktywacją reset do ustawień fabrycznych i dać zielone światło do całkowitego usunięcia istniejących danych w smartfonie. Następna operacja trwa, a użytkownik będzie tylko czekać aż ponownym uruchomieniu urządzenia.