776 Shares 9873 views

Gdzie umieścić pijawki? Zasady stosowania leków „żywym”

W ostatnich latach medycyna alternatywna osiągnął znaczną popularność. Jednym z jej metod poprzednio niezasłużenie zapomniane – pijawek lekarskich. Dziś są one wykorzystywane w niemal wszystkich sferach lekarskogo sprawy. Wierzy w niesamowite właściwości żywych leków może zrozumieć tylko zasady ich pracy. Główne korzystne właściwości są śliny pijawki: najczęściej w ponad piętnaście aktywnych składników, o sto korzystnych enzymów, a także leki przeciwbólowe. Niewątpliwą zaletą jest ich brak niepożądanych efektów i skutków ubocznych, jak również wszechstronność i minimalne przeciwwskazań.


Główne pytanie, które pojawia się w trakcie hirudotherapy: „Gdzie pijawka?” Wszakże z ich właściwej lokalizacji zależy od możliwego efektu pozytywnego. Dlatego, aby wykonać takie manipulacje muszą specjalista ze znajomością anatomii człowieka, jak dobrze zorientowani w zasadach leczenia.

Profesjonalne określa lokalizację gdzie umieścić pijawek, w zależności od charakteru choroby. Zastosowanie takiego sposobu może być na choroby serca, toczeń, bezpłodność, gruczołu krokowego, pęcherza moczowego, trudności z wątroby i nerek, jak również jaskrę, zaćmę i migreny. Lista ta jednak może być kontynuowana w nieskończoność. Oprócz medycyny, pijawki były stosowane w kosmetologii. Zaledwie kilka sesji ich stosowania, skóra staje się bardziej elastyczna i młodzieńczy. Niesamowite efekty można osiągnąć nawet w dziedzinie problemów psychologicznych. Z małych ukąszenia żywa istota może pozbyć się stresu i depresji, porzucić złe nawyki. Jednak należy pamiętać, że dla pewnej grupy osób ta metoda leczenia jest ograniczona lub jest przeciwwskazane. Są to kobiety w ciąży, osoby cierpiące na hemofilię lub niedokrwistości, osoby z bardzo niskim ciśnieniem lub poszczególnych enzymów nietolerancji.

Rozpatrzmy bardziej szczegółowo dwa główne przypadki stosowania pijawek. Jest żylaki i choroby serca. Gdzie umieścić pijawek w pierwszym przypadku? Najpierw trzeba zrozumieć naturę samej choroby. Żylaki przedstawia zmianę w żyłach wzdłuż długości i strukturze, powstawania brodawek na nich. Ta problematyczna charakterystyka kończyn dolnych człowieka. Objawy to uczucie ciężkości, skurcze, obrzęk, lumpy skóry. Efekt terapeutyczny girudoterapii ekstremalnie wysokich i stojakach. Leech pewny na nogach, we wczesnych etapach jest wystarczające dla dwóch lub czterech osób na podstawie jednej kończyny. Jeśli choroba jest w stanie zaniedbania, jest ona zazwyczaj spędzają około ośmiu sesji za pomocą pięciu pijawek.

Choroba serca jest poważną chorobą. Nie należy zrezygnować z leczenia zaleconego przez lekarza, tylko na rzecz medycyny alternatywnej. Hirudotherapy używać jako pomocniczy broń w walce z chorobą. Do listy wskazań medycznych do leczenia pijawka obejmują dusznicę bolesną, zawał i inne choroby. Gdzie umieścić pijawek w takich przypadkach? Najczęstszym obszarem ich lokalizacji – w okolicy serca, czasami można realizować kurs umieszczając pijawek za uszami. Zazwyczaj odbywają się około siedmiu procedur. Pijawki utrzymywane w ciele pacjenta nie ma więcej niż dwadzieścia minut, w przeciwieństwie do klasycznej przedziale czasowym stanowiącej praktycznie godzinę.

Innym ważnym zagadnieniem dla wielu ludzi, „Jak pijawka?” Aby utrzymać takie zdarzenia lepsze pod nadzorem lekarza. Jeśli zdecydujesz się to zrobić procedurę siebie, przestrzegać kilku prostych zasad. pijawki sklepu musi w wodzie o temperaturze około dziesięciu stopni, w jasnym miejscu. W leczeniu należy stosować tylko zdrowe, przenoszenie zwierząt po zabiegu, są one zazwyczaj uśmiercano. Uśredniona liczba pijawek do sesji – około pięciu. Część korpusu, która przeprowadza procedurę golenia usunięte zwilża słodki ciepłej wody dopiero potem obsadzone lik. Jak tylko nasosetsya krew, będzie odpadać sama.