313 Shares 3236 views

Skuteczne sposoby, w jaki sposób zwiększyć FPS w „Dota 2”

Jeśli grasz w trybie dla pojedynczego gracza, można często nie ma sensu myśleć o optymalizacji – gra albo będzie dobrze iść, czy nie. Jeśli są one opóźniając lub Lagana, można obniżyć ustawienie, a jeśli się powiedzie zabaw mniej piękne, ale mocniejszy gra. Z wieloosobowych gier, wszystko jest inaczej. FPS tam – ważny wskaźnik, a jeśli jest on niski, może być przyczyną poważnych problemów, a wszystkie próby wygrać prowadzą donikąd. Oto ustawienia opuszczania nie pomoże. Na przykład w „Dota 2” wiele czary są jedna lub dwie sekundy, iw tym czasie może uda Ci się zrobić wiele – nawet zdecydować o wyniku bitwy. Ale jeśli masz niskie tempo klatek na sekundę, po prostu przegap swojej szansy. W ogóle, jeśli nie jesteś bardzo szybka gra, najpierw należy zastanowić się, jak zwiększyć FPS w „Dota 2”. Można to zrobić na kilka sposobów.


Działania na różnych komputerach

Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć FPS w „Dota 2”, to najprawdopodobniej nie będzie najmocniejszy komputer. Dlatego też, większość działań w celu optymalizacji FPS będą skierowane konkretnie na poprawę funkcjonowania gry na niskim żelaza. Jeśli masz problem z FPS na potężnego komputera, metody te mogą być dla ciebie i nie działa. Spróbuj oczywiście konieczne, ale jest mało prawdopodobne, że coś z tego wyjdzie. Prawdopodobnie masz jakieś problemy z komputerem, które muszą być poprawione przez specjalistę, lub bardzo niskiej prędkości połączenia internetowego, dlatego każdy gra multiplayer nie będzie działać dobrze. Tak, nadszedł czas, aby rozważyć kilka skutecznych sposobów, które pomogą Ci poradzić sobie z jak zwiększyć FPS w „Dota 2”.

aktualizacja komputer

Pierwszym i najbardziej skuteczna metoda, która jednak odmówić prawie wszystko – jest modernizacja komputera. Jeśli myślisz o tym, jak zwiększyć FPS w „Dota 2”, ale Laga lub nie uruchamiać wiele nowoczesnych gier, a potem nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak poprawić swój komputer. W każdym razie, technika we współczesnym świecie jest bardzo przestarzałe, a jeśli w komputerze więcej niż pięć lat, to jest mało prawdopodobne, aby móc korzystać z nowoczesnych wydawnictw – trzeba grać tylko w starych projektach, a także, że wiele osób nie są spełnione. Dlatego najlepiej jest, aby zaoszczędzić pieniądze i kupić nowy komputer lub poprawić stary. Jeśli ta metoda nie będzie w żaden sposób pasuje, trzeba znaleźć rozwiązania. Oczywiście, istnieje wystarczająco dużo sposobów na zwiększenie FPS w „Dota 2”, ale mogą one działać lub nie mogą przynieść żadnej poprawy.

Wyłączenie synchronizacji pionowej

Niektóre z nich mogą zaskoczyć, ale jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zwiększenie FPS jest wyłączenie synchronizacji pionowej. Naturalnie, kiedy próbują zwiększyć FPS w „Dota 2”, wszystkie środki są dobre, ale wielu graczy nawet nie myśleć, że można się na taki krok. Ale w rzeczywistości okazuje się być cudowne – na samej grze, a jego wyświetlacz jest prawie żadnego wpływu, ale w zamian można dostać się do piętnastu jednostek FPS naraz. Niektórzy gracze donoszą, że wyłączenie synchronizacji pionowej pozwoliła im nawet 20 FPS, co eliminuje potrzebę poszukiwania innych metod. Od razu powinni zrozumieć, że dla uzyskania najbardziej wygodnego grze trzeba będzie około 70-80 fps. Fakt, że optymalna liczba klatek na sekundę w grze – 60, ale w walce, można stracić od 10 do 20 klatek na sekundę, w zależności od skali bitwy. Dlatego też, jeżeli wynik spada poniżej 40 FPS, trzeba podjąć natychmiastowe działania, ponieważ nie można grać w ogóle – po prostu przenieść swój zespół. Metoda ta jest odpowiednia dla tych, którzy próbują dowiedzieć się, jak zwiększyć FPS w „Dota 2” na komputerze przenośnym – nie ma różnicy, posiadasz komputer, laptop lub nettop.

Zwiększenie pliku stronicowania

Bardzo często, gra może spowolnić ze względu na fakt, że komputer ma małą plik stronicowania. Zwiększając swój rozmiar – jest to dobre rozwiązanie problemu, jak zwiększyć FPS w „Dota 2” na wolniejszych komputerach. Tylko tu należy pamiętać, że instalacja pełnego RAM stoi na tych komputerach, które mają co najmniej dwa gigabajty pamięci RAM. W przypadkach, gdy masz bardzo mało pamięci, można pomnożyć przez dwa istniejący rysunek, w celu poprawy wydajności.

Ustawienia uruchamiania gry

Biorąc pod uwagę fakt, że „Dota 2” jest często prowadzony z platformą Steam można użyć specjalnych parametrów startowych gry. Można je znaleźć w preferencjach klienta, a tam trzeba wpisać kilka poleceń, które pozwalają przy każdym uruchomieniu gry, aby uaktywnić je automatycznie. Z tych poleceń można ustawić wysoki priorytet dla betonowych „bunkrów” do procesora przydzielonej mu przez maksymalną ilość dostępnych zasobów. Jest to tylko jeden z wielu przykładów, które mogą być używane w parametrach linii biec. Jednak jego funkcja nie jest nieograniczona, więc lepiej dodać jej polecenie pozwala otworzyć konsolę. Ale pytanie, w jaki sposób zwiększyć FPS w „Dota 2” za pomocą konsoli – to kwestia praktyki. Jeśli nie znasz polecenia konsoli i nie jest bardzo dobry na te pytania, to należy pobrać gotową konfigurację.

Config zwiększyć FPS

Każda gra posiada podstawowy plik konfiguracyjny, który określa podstawowe ustawienia. Można je zmienić na własne ryzyko, ale jeśli zrobisz to dobrze, to trzeba będzie wyjątkowy klient „DotA”, dostosowane do wygody. To poprzez config może zwiększyć gier FPS – za to lepiej ściągnąć gotową konfigurację, która została stworzona właśnie do tego celu.