839 Shares 8205 views

Bernard Hopkins. Biografia, ciekawostki z życia słynnego boksera

Bernard Hopkins urodził się 15 stycznia 1965 roku w Filadelfii, USA. Podczas swojego życia, słynny bokser osiągnęła oszałamiający sukces w karierze i zbudowali silne relacje. O tym, jak Bernard udał się do jego zwycięstwa i jak doświadczył upadku, dowiesz się z tego artykułu.

Dzieciństwo i młodość

Jak wiecie, BERNAR Hopkins urodził się w dysfunkcyjnej rodzinie, więc właściwa edukacja chłopiec nie odbierać. Jego dzieciństwo przyszły bokser spędził na ulicy, poświęcając wszystkie jego części w czasie walki z rówieśnikami. Brak wykształcenia, swobodę działania, zły wpływ – wszystko to znacznie wpłynęło na kształtowanie się osobowości Bernard. W jednej z walk ulicznych Hopkins został pchnięty nożem. I to zaledwie 13 lat.

więzienie

Wiadomym jest, że Hopkins kupił większość swoich umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju walk ulicznych. nauczyciele Mężczyzna twierdził, że Bernard jest mało prawdopodobne, aby żyć, aby zobaczyć jego 18. urodzin.

W wieku 17 lat młody człowiek staje przed sądem. Przed nim odkrywają przerażającą perspektywę – aby siedzieć za kratkami do 18 lat. Jak mówił bokser Bernard Hopkins: „Przepraszam za wszystko, co uczynił w jego życiu, żałuję, że wybrano tę ścieżkę. Przyznaję, że nigdy nie ukradł dzieci, kobiet i osób starszych. Zdarza się, że wszystkie działania muszą odpowiedzieć. "

W kolonii Pensylwanii Greyfordskoy Bernard spędził 5 lat. Władze czuł, że tym razem facet całkowicie zreformowana. Jako bokser sam powiedział: „Po tylu latach więzienia, boję się pluć na chodnik.”

Należy zauważyć, że po zwolnieniu z więzienia, Bernard Hopkins przeszedł na islam.

Pierwsza porażka

Pierwsze kroki w kierunku kariery bokserskiej, Bernard Hopkins już zaczął robić w 1988 roku. Walka, w której brał udział, był zagubiony. Walka odbyła się w New Jersey i trwało 4 rund. Strata nie miał żadnego wpływu na dalszy pogoni za bokser, a z drugiej strony, popchnął go do przodu z nową energią.

Zwycięstwo i pierwsze osiągnięcia

Po pierwszej porażce Bernard Hopkins, którego cytuje Przeczytałem miliony, postanawia zatrudnić trenera. Wybór nie spadnie na każdego, ale na samym Inglisha Fisher (Bowie). Pod jego kierownictwem, Hopkins wygrał 22 razy, a 16 z walk, ukończył nokaut.

mistrzostwa tytuł

Po pewnym czasie, Bernard Hopkins spełnia Roem Dzhonsom. Walka idzie o tytuł IBF. Bernard ma nadzieję, że ten dzień będzie dla niego śmiertelne. Ale tak się nie stało – bokser przegrał na punkty. Pomimo klęski, wielu rozpoznał prawdziwą gwiazdą Hopkins boks mistrz wagi średniej.

Rok później, bokser po raz kolejny mają szansę zrealizować swoje marzenie w rzeczywistość. 29 kwietnia 1995, spotkał się z Segundo Mercado, zajmując drugie miejsce w rankingu. Walka odbywa się w stanie Maryland. Wreszcie, Bernard Hopkins, którego biografia jest pełna ciekawych faktów, osiąga swój cel. On jest mistrzem IBF. Późniejsze walki o tytuł zakończyła się rywalom potwierdzenia nokautów. Wśród przegranych był John Jackson, który nie był w stanie oprzeć się przeciwnika już w 7. rundzie walki.

Zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo …

Dalsze losy Hopkins uśmiechnął się stale. W 1997 roku Bernard pokonany Glenkoffom Johnson, a następnie – na Andrew Kaunsilom.

W 1998 roku spotkał się z bokser Robert Allen. Walka zakończyła Hopkins obrażeń. Wpadł przez liny i uszkodził sobie kostkę. Na szczęście, Bernard szybko oprzytomniał i w rewanżu łatwo pokonał przeciwnika, wysyłając go do Knock-out już w 6. rundzie.

uznanie świat

Pomimo faktu, że Hopkins spędził wszystkie jego walki, zdobywając tylko zdobyć międzynarodowe uznanie, nigdy nie osiągnął. W 2001 roku podpisał kontrakt z Donom specjalne Królestwa i w tym samym roku wchodzi do swojej kolekcji diament Mistrzów średniej wagi.

W 2001 roku po raz kolejny zwyciężył, tym razem nad Marvin Hagler. Teraz Hopkins – rekordzista w liczbie udanych umocnień tytuł mistrza świata.

Następnie czeka na walkę z Trynidadu, bokser z Portoryko. Należy zauważyć, że Hopkins zawsze wyróżnia ich lekkomyślnych działań. Więc w tym przypadku. Bokser w przeddzień bitwy rzucił Puerto Rico flagę na podłogę i wstał na nogi. Cały świat czeka na przeprosiny od Bernarda, ale nigdy nie przyszedł. Ponadto, przed dziesiątkami tysięcy Portorykańczycy Hopkins ponownie rzucił flagę i wytarł buty. Ledwo zabrał nogi wściekły tłum.

Walka z Trynidadu

Pojedynek oczekiwano krwawe. Hopkins bardziej sprowokować przeciwnika. Przewiduje się walka odbyła się 15 września 2001 roku. Po raz pierwszy od Puerto Rico bokser beat. Jego ojciec nawet musiał zawiesić walkę z powodu wielokrotnych urazów na twarzy syna.

W tym samym roku Hopkins uznawany za najlepszego pięściarza w 2001 roku.

Dalszy rozwój kariery

W 2004 roku Bernard Hopkins spotkał się z Oscar De La Hoya i pokonać go. Teraz on jest właścicielem tytułów 4 organizacje. Jako bokser sobie: „Moje życie w końcu nabył nową kolorystykę Teraz innowacji w boksie ja Boxing guru i Boga nikt nigdy nie będzie w stanie wygrać zwycięstwo nade mną ….”

zajęcia na świeżym powietrzu

Hopkins zawsze zwracał uwagę na dzieci z ubogich rodzin. Spędził z nimi tak długo, że może to kolidować z rozwojem swojej kariery. Hopkins próbował wywrzeć pozytywny chłopców wpływu i wykazać przykład z własnego życia. I do tej pory bokser próbuje dać im całą uwagę.

życie osobiste

Po Bernard Hopkins został zwolniony z więzienia, będzie miał szczęście spotkać miłą dziewczyną. W tym dniu, para razem. Bokser zawsze powiedział publicznie, że był to jego ulubiony kobieta, jest wdzięczny za wszystko.