333 Shares 9754 views

Przydatne właściwości truskawki: magazyn witamin w małej jagodowych

Wiele rosnąć w jego daczy truskawek. W rzeczywistości jest to bardzo cenna roślina, która jest często stosowana w medycynie. Zawiera witaminę C, która szybko eliminuje zimno, przeciwutleniacze, które pomagają pozbyć się ciała z wolnych rodników, źle wpływa na kondycję skóry, karoten, kwas foliowy, oraz niezbędnych witamin i minerałów, pektyny i kwasy organiczne. Ponadto korzystne właściwości truskawek nie są tylko jagody, całkowicie cała roślina może być stosowane do leczenia – a korzenie i liście, i owoce.


Jest to niezwykle piękne jagody – poziomka. Właściwości tej rośliny niezwykle cenne i często są stosowane w leczeniu różnych dolegliwości. Poziomka użyteczne skórnych , chorób w przewodzie pokarmowym, przy wymianie problemów materiałowych, nadciśnienie tętnicze, a także w zapobieganiu ataku serca. Sok z jagód może być stosowany zewnętrznie dla małych ran i nacięć oraz do usuwania różnych plam lub piegów, a ponadto pomaga leczyć trądzik, złagodzić ból cyklu miesiączkowego, wyeliminować nieświeży oddech i leczeniu chorób przyzębia. Osoby z niskim poziomem hemoglobiny we krwi, zaleca się stosowanie świeżych owoców i ludzi z niskiego poziomu cukru we krwi – jest już dojrzały.

Napary z zakładu jest często używany jako dobry środek moczopędny. Przyspieszają przemianę materii i pomaga organizmowi oczyścić się niechcianych toksyn. Dla najlepszego efektu, trzeba pusty żołądek do picia 3-5 łyżki bulionu, potem dobre trawienie dokładnie gwarantowana.

Jak wspomniano powyżej, korzystne właściwości truskawek zawiera nie tylko same owoce, ale także w liściach, a nawet korzeni. Wiele użyć naparu z liści truskawek w leczeniu kaszlu, Niemcy bulion zawsze podawać pacjentom z astmą, chorobami nerek kamienia lub chorób skóry. Oraz w medycynie Kaukazu nawet truskawki leczeniu chorób serca, w których korzystne właściwości truskawek powolne tętno i po prostu pomóc uspokoić organizm jako całość.

Poza tym już dawno udowodniono, że truskawki zawierają cztery razy więcej żelaza niż z jakiegokolwiek egzotycznych owoców lub tradycyjnej. Wyobraźmy sobie, co wielka przysługa jesteś swoim ciałem, jedzenie pyszne jagody, jak truskawki.

Oczywiście, taki piękny jagoda nie może być stosowany jako dobry sposób, aby poprawić urodę pięknych pań. Istnieje wiele przepisów na maskach, w których głównym składnikiem jest dokładnie drewna truskawka. Przydatne właściwości tej rośliny zachować młodość, świeżość i sprężystość skóry, sprawiają, że gładka i piękna. Truskawki nie pozwól wiek przejąć ciebie przewagę, pierwsze zmarszczki wokół oczu, widać nie będzie szybko.

Który wymienia wszystkie dobroczynne właściwości truskawek. Jak widać, wiele z nich można sobie nawet wyobrazić, że dana osoba jest w stanie mieć truskawki życiu, zawsze być zdrowe i nigdy nie chorują. Oczywiście, nie jest to prawdą, należy jeść prawo do dobrego zdrowia. Nie zapominaj, że dieta musi zawierać absolutnie wszystko (z wyjątkiem produktów niebezpiecznych).