447 Shares 5897 views

Aplikacja na „Winter” w starszej grupie. Klasy Synopsis w aplikacjach, w przedszkolu

Magiczne dzieciństwo. Nigdy więcej, życie nie jest tak beztroski, ludzie – przyjazne, a słońce – czuły. Dorosłych, dysząc jak wiewiórki w klatce, w codziennym internecie pilne przypadki często patrzeć z zazdrością na dzieci, rozpaczliwie walcząc o wolność ogrodzie, gdzie jedzenie jest bez smaku, zmuszony do spania dla niemowląt i chuligani wybranych zabawek.


Niemniej jednak zostawić dziecko w domu – i kreskówki go nudziły, a moja matka ma zamiar rozpocząć nerwowy tik; i babka zepsute ryzyka vredina rosnąć. I dziecko wkrótce zacznie bardzo przegap przyjaciół i ciekawe zajęcia: gry na świeżym powietrzu i wymaga wytrwałości rysunek i rzeźbę.

Jednym z najbardziej interesujących zajęć dla dzieci jest aplikacja. Ona naprawdę uczy się siedzieć spokojnie, aby nie być rozproszony przez obcych rzeczy, prawidłowo obsługiwać materiały i narzędzia. Jeśli Twoje dziecko jest fanem malarstwa, jest o wiele szybsze i bardziej efektywne zastosowanie będzie miał smak. Opiekunowie również wiedzieć, że karta w tej konstrukcji – najlepszy prezent dziecko ze średnim lub starszy grupy. Klasy Synopsis i wnioski zostaną przedstawione w tym artykule.

Wyciąć, a nie tylko trzymać. typy aplikacji

Tak, ten rodzaj aktywności jest doskonale rozwija koordynację ruchową i twórczego myślenia. On może dać wiele pomysłów, ale dla wielu zastosowań – jest kolorowy papier i klej. Możliwości są różne materiały.

Zatem klasycznej wersji – używając tylko papier. Całkiem proste, ale nie mniej użyteczne. W tym przypadku obraz może być dość objętość, na przykład, można wziąć płatka śniegu. Wyjaśnij dziecku, że cięcia papieru śniegu gwiazda najpierw trzeba wkleić w środku. Promienie konieczne jest ustalenie odległości mniejszej niż ich długości. Tak więc, "slide". Takie szkiełka mogą być wiele, gdy długość promienia pozwala. Można przełączać wypukłe przydatków i unglued.

Naturalne materiały są dobre, ponieważ rozwijają nie tylko kreatywność, ale także zapoznać się z naturą, rośliny. Osobny blok zajęć mogą być przeznaczone do rzemiosła z nasion, liści i płatków z kamieni, nawet jeśli okno zimy. Zawód aplikacji pomoże Ci zapamiętać ciepłym sezonie, aby dowiedzieć się więcej na temat roślin. Najważniejsze – z wyprzedzeniem, aby przygotować materiał do pracy. Kukurydzy, słonecznika, ryżu i suszonych liści, można tworzyć wspaniałe kwiaty, owoce i wazony. Najbardziej umiejętne niech starają się uczynić człowieka.

Z tkaniny dziewczyny pracować w młodym wieku: szyć sukienki Lalki i zabawki. I można próbować tworzyć aplikacja z tego materiału, prostym lub wzorzyste. W ten sposób dzieci staną się bardziej wyraziste w doborze materiału na produkty i zapoznania się z jego różnych gatunków. Zamknij do tkanin i materiałów dekoracyjnych: koraliki, guziki, cyrkonie, siatki … Aplikacje wykorzystujące je zrobić lepiej na tekturze. Jak o wełny? Aplikacja na „Zima” w starszej grupie, albo w środku – najlepszy do jej stosowania. Ale o tym później.

Dlaczego brudny klej?

W wielu kręgach różnych świąt uczy się przygotować prezenty matek, ojców, babcie. Najczęstszym – aplikacje dla dzieci.

Zima – czas, bogate święta. Może lepiej, aby dowiedzieć piosenkę lub powiedzieć wiersz? Mama będzie szczęśliwy, ponieważ karty i dziecka. Ale we wniosku położył wielkie funkcje. To, na przykład, i rozwój umiejętności motorycznych i artystycznego smaku i wyobrażeń o świecie.

Ale co z badaniem geometrycznych kształtach? Rozwój uporowi i wytrwałości – ważnym plusem. Dziecko daje upust swojej kreatywności, a jego osobowość jest wyświetlany nawet w przypadku gdy wyniki powinny być mniej więcej takie same. Wspaniały pomysł dla kreatywności – aplikacja na „Zima” w starszej grupie.

aplikacja tematyczne

Aplikacje zima, jesień są dość popularne. Jest to świetny sposób, aby przekazać wiedzę dziecka pór roku, zjawisk życia zwierząt poprzez kreatywność. Na noworocznym choinki może być reprezentowany. Na Boże Narodzenie, za pomocą szablonów, anioły. Tata będzie zadowolony nałożeniem na Dzień Obrońcy Ojczyzny, matki – 8 marca.

Kiedy nadszedł czas, aby latem, marzy o morzu, też mogą doprowadzić do wniosków, jak również wrażenia wspólnych kampanii kulturalnych. Obserwacje zmian w jesiennym parku – dobrym źródłem inspiracji. I zimowe krajobrazy, niewątpliwie wyróżnia się uchwycić je w produkcie dla dzieci. Dlatego aplikacja na temat „Zima” w grupie starszej i pomoże wykonać plan pedagog, a skorzystają na dziecko. I pomysły na jego planie wdrażania.

Aplikacja klasy Synopsis: trzeba wiedzieć

Fabuła przygotowany przez jasnego planu. Najpierw trzeba stworzyć „kapturek”, w którym wskazany jest tematem, wyposażenie cel. Kolejny krok – aby zidentyfikować przebieg zatrudnienia. W streszczeniu należy zabezpieczyć wszystkie etapy lekcji, począwszy od badań, a skończywszy na ostatnich słowach. Między tymi etapami jest motywacja do pracy, fizkultminutka, wyjaśnienie jak zrobić zdjęcie, odpowiedzi na pytania dzieci i tak dalej.

Klasy Synopsis aplikacyjne: pomysły na kapelusze

Tematem „Wniosku zatytułowanym” lekcji Zima „w starszej grupie” jest zrozumiałe. Dla celów poniższych stwierdzeń można stosować: utrwalenie wycinanie i wklejanie umiejętności; konsolidować i rozwijać umiejętności do pracy z papierem; rozwój artystycznego smaku u dzieci; rozwój twórczej inicjatywy, umiejętności komunikacyjnych, wytrwałości i koncentracji. Ale sprzęt może wyzwolić wyobraźnię. Zwłaszcza, że aplikacja na temat „Zima” w starszej grupie mogą być wykonane w różnych technikach.

Więc musimy klej, nożyczki, papier lub karton, czasopisma, cukierki, folia, brokat lub cyrkonie. Zaczynamy pracę od przyszłego dzieła.

Kilka pomysłów, jak przedstawiają zimę

Za pomocą prostego kolorowego papieru, można zrobić bardzo ładne aplikacji. Płatki śniegu doskonale pomieścić niebieski lub różowy. Postaraj się zrobić małe objętościowe śniegu i umieścić je na klej na tekturze. Jeżeli dwuwymiarowy śniegu, ale chcą czegoś więcej, a następnie zrobić „Hill”, jak opisano powyżej. Wełna może być również doskonałym dodatkiem. Jeśli promienie są wystarczająco grube, ozdobić je z bawełny (popushistee) lub cyrkonie, jeśli nie ma miejsca dla niej.

Co może być stosowany, z wyjątkiem płatki śniegu? Brązowy lub czarny papier cięcie pni drzew, osobno – oddział. Tworząc drzewo. Powinny one być układane na wierzchu śniegu z wełny. W niebo – gwiazdy folii. Ta aplikacja będzie las „Zima”.

Szablony przyjdzie pomóc, jeśli wyciąć anioły. Dla ich sukienki, użyj biały i niebieski papier, włosy – żółty. Dla obrazów twarze wyglądają beżowy lub różowy. Skrzydła i instrumenty muzyczne wykonane z folii. Dziewczyny lubią tworzyć strój dla babci Winters z wycinki prasowe; Postaraj się, aby jej twarz w taki sam sposób. Vata – wszechstronny materiał. Różnych dysków średnica może być „ślepe” bałwana. Nawiasem mówiąc, płyty CD – idealne pole dla kreatywności. Tworzenie aplikacji do nich z waty, papieru, pasty.

Jolly rutyna

Oczywiście, ta praca jest dość skomplikowana. A nawet jeśli aplikacja „Zima w lesie” przynosi tylko przyjemność, dziecko w starszej grupie, choć w stanie skoncentrować się bardziej niż mniej przyjaciół, ale zmęczony. Dlatego fizkultminutka wymagane w klasie. Może być wykonany z norma lub tematycznych.

Poproś dzieci, aby przedstawiać uśpione drzewa z nogi branże leverets skoki zachować ciepłe, burzę wirującą dookoła. Ponadto, wszystkie działania konieczne do towarzyszyć artystycznej ekspresji. Na przykład, aby określić przedmiot klasy, niech dzieci odgadnąć zagadkę. Jeśli pozwolisz technikę, pokaz filmów, zdjęć inspiracji, pokazują muzykę. Ważne kontakt z dziećmi, więc często poprosić ich, co myślą o porze roku, wiesz jak wyciąć i wkleić. Zaproponuj grę.

Jak zrobić tak, że zawód nie jest zakończony

Aplikacje i pokazać skłonny podziwiać dzieci i opiekunów. W jaki sposób można zaszczepić u dzieci chęć zrobić? Zachęć dziecko, aby kontynuować pracę w domu z rodzicami. Lub można utworzyć serię obrazów; Nie można nawet jeden, iz przyjaciółmi. Takie prace projektowe wzmacnia relacje między dziećmi, żywi pragnienie, aby wygrać. Wydać małą konkurs: kto jest najbardziej dokładny, pracowity, który używa najnowszego części i WHO – mniej dzieci, których praca jest doceniana. Bądź kreatywny ze swoimi dziećmi!