608 Shares 8559 views

Lina Braknytė: dorosłość lalka Tutti spadkobierca

Filmy z udziałem aktorów z byłych republik bałtyckich i dziś Radzieckiego są pokazywane na naszych ekranach. Ale tutaj jest los aktorów i aktorek znanych nie tak dużo. Zatrzymajmy się na jednym z nich, którego życie zostało utracone w odległych latach 70. Więc Lina Braknytė, dziewczyna z oczami koloru chabry, która nie stała się aktorką, ale z łatwością ról wszystkich trzech dzieci w kinie, podbił serca milionów chłopców.


Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie, gdy miała 11 lat. To był obraz „Dziewczyna i Echo”. Nieco później – Swauk rola w filmie „Trzy Fat Men” i inne intensywne roli. Ale po 17 lat w filmie Lean nie jest już wystąpił.

dzieciństwo

Lina Braknytė widział świat w Wilnie, w rodzinie, która nie miała nic wspólnego z kinem. Ona nawet nie marzą o filmie, która sama znalazła ją w szkole, w której uczyła się dziewczyna. Po tym wszystkim, nie przypadkowo wędrował asystent reżysera, szukając żeńską w filmie opartym na opowiadaniu Nagibina „Echo”. Dziewczyna była szczupła, mały i bardzo wyraziste, a załoga to uderzyło. Wkrótce został zatwierdzony do roli – Vicky.

grał Lina Braknytė bardzo łatwo, a czasem nawet „przekształcenia” sam scenariusz. W książce, zdrada pobił dziewczynę, aw filmie wychodzi zwycięsko. Ten film wyglądał sześć milionów widzów, do pracy z kategorii „dziecko” bardzo dużo. Został wymieniony w Encyklopedii Filmu i rozproszone z płatków pochwały na różnych festiwalach.

Sławę po wystąpili Swauk

Odbywają się dwa lata po debiucie filmowym dziewczyny, a ona zaprosiła już drugi obraz. Al-Barakina Lina, aktorka, która zagrała w filmach dla młodych widzów, rozpoczął pracę na roli, jaką się jej sławny w jednej chwili. Jego los zapukał obrazu Alekseya Batalova „Trzy Fat Men”. Trochę aktorka będzie odgrywać rolę Swauk. aktorzy dorosłych następnie przypomniał, jak były one łatwe do pracy z dziewczyną, która ona pracowity i oddany do wszystkich uwag.

Jedyną rzeczą, która nie jest bardzo dobry, ponieważ jest głosem filmowego, więc niektóre sceny w już gotowych malarstwa pomógł jej wyrazić jej starszego przyjaciela – Alisa Freundlich. Sława nie trzeba było długo czekać, przyszła natychmiast po wydaniu taśmy na ekranie. Spuściliśmy litery i fanów. Potem przyszedł nową rolę.

Dubravka i inne …

W nadchodzącym 1967 Lina Braknytė Zagrał główną rolę, dzięki której jest ona obecnie uznawana, pomimo faktu, że został on tak wiele lat. To był film „Dubravka” (w reżyserii Radomir Wasilewski), historię dziewczynki, trochę nie tak samo jak wszyscy inni, trochę dziko, ale z wielkim i kochającym sercem. Do tej pracy dostała nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu Republikańskiej w 1967 roku. Nieco później, cztery lata później, kolejny ciekawy film wydarzyło się w jej biografii aktorskiej – „Sea naszej nadziei.” Grała bardzo szczerze, było po prostu niesamowite naturalne przed okiem kamery, dziewczyna zdołała wyraźnie zrealizować żądany obraz.

Życie po Filmu

Po otrzymaniu maturę Lina Braknytė biografię, która nie jest tak znany jak inne aktorki, którzy przybyli do Moskwy, aby wprowadzić Film Institute. Po niepowodzeniu, ona wraca do domu w Wilnie i absolwentów, by stać się „historyk”. Ona zawsze miała prawdziwe zainteresowanie historią starożytną i działania, tak nagle wybuchła w swoim życiu, tylko odciągnąć od jego hobby.

W ciągu dwóch lat, pracowała w dziale rzadkich książek z biblioteki Instytutu Historii. O swojej pracy w filmie, pamięta bardzo rzadko, z mediami ledwie rozmów, aw rzadkich rozmowie o życiu na planie Lina niewiele mówi niechętnie.

Dziś Lina Braknytė

W Wilnie wraz z rodziną mieszka teraz Lina Braknytė. Życie osobiste rozwinęła się bardzo dobrze: poślubiła znanego litewskiego fotografa Raimondas Paknys i wydawcy. Jest to często z ciepłym uśmiechem wspomina, że jej przyszły mąż był dużo rywali, konkurujących na jej sercu, ale Raimondas wszystko ominąć. Razem prawie czterdzieści lat. Od dzieciństwa uwielbiałem wędrówki Lina zatem staje pani za mąż, starała się odtworzyć tę atmosferę, podróżując ze swoją rodziną. Początkowo mój mąż i ja, i później, gdy ich córka Vika urodziła, oni już poszedł trzy. Córka udało się uczyć w Anglii, aby ożenić i dać rodzicom wnuka, z którymi spędzają każdego lata w swoim domu na wsi.

Lina autentycznie zaskoczony, że teraz jest uznawany przez grał, gdy był dzieckiem rola Dubravka. Kobieta próbuje utrzymać się w formie i dbać o osobie za pomocą drogich kremów. Nigdy nie trzymać się diety, tuż po świętach może zorganizować kilka dni rozładowania. Jestem pewien, że młodość z matką, która na łożu śmierci (to się stało, kiedy moja mama była z dala do 80), wyglądało całkiem dobrze.

Ona nie żałuję, że nie zostać aktorką. Po tym wszystkim, była zawstydzona z powodu ich wysokości – był mały i cienki. Po prostu zły, że po filmowanie „Trzy Fat Men” nie wolno było brać pamięć przynajmniej łuk Swauk.

Ona nadal szyje i dzianiny jak w młodości. A dzięki Alexei Batalov szkoły życia, które miało miejsce na planie opowieści o nadwagę.