436 Shares 6306 views

immunomodulujące lek „Derinat”. Instrukcje użytkowania, przeciwwskazania

Lek „Derinat” odnosi się do grupy leki immunomodulujące. Środek czynny jest substancją działającą deoxyribonucleate sodu. Dostępne lek „Derinat” w postaci roztworu do iniekcji (domięśniowo i podskórne).


„Derinat” jest skutecznym środkiem pobudzającym komórek układu odpornościowego, przyczynia się do produkcji przeciwciał, zwiększając w ten sposób funkcję ochronną organizmu. Gdy uszkodzenie wirusowego, grzybowego lub bakteryjnego zakażenia lek „Derinat” odpowiedzi immunologicznej jest katalizator i optymalizuje reakcję zapalną, pod jego wpływem odzyska uszkodzonych organów i tkanek choroby. Dodatkowo, oznacza „Derinat” przyczynia się do normalizacji procesów hemopoesis i redukuje toksyczne uszkodzeń organizmu w radioterapii i chemioterapii.

Aby usprawnić pracę mięśnia sercowego jest skutecznym środkiem „Derinat” Podręcznik zaleca jego stosowanie, aby zapobiec śmierci włókien mięśniowych. Celem leku nie mniejsza niż jest to wymagane w chorobach przewodu żołądkowo-jelitowego „Derinat” uruchamia proces regeneracji błony śluzowej i zapobieżenia rozwojowi tych helikobakterioza.

Ze względu na szerokie spektrum leku „Derinat” Instrukcja wskazuje dużą listę wskazań do stosowania leków. Stosowanie tego skutecznej immunostymulanta jest przypisany do następujących zmian ciała:

– Promieniowanie pozostało w wyniku terapii ataku;

– wrzód żołądka;

– choroby tętnic wieńcowych;

– Non-gojących się ran, owrzodzeń troficznych;

– powikłania o charakterze ropnym-septyczny;

– reumatoidalne zapalenie stawów;

– mykoplazmoza, chlamydioza, ureaplasmosis;

– prostaty i gruczolistości;

– gruźlica płuc;

– obturacyjne choroby nerek;

– spalić choroby ;

– okresy przed i po operacji w monoterapii;

– 2 i 3. Etap zacierania schorzeń dolnych kończyn;

– zapalenie jamy ustnej wywołane przez leczenie cytostatykami.

Pomimo wielu pozytywnych właściwości leku „Derinat” instrukcji wskazuje również na niektóre przeciwwskazania w którym lek należy przerwać lub jego dawkowanie obniżonych. W szczególności dotyczy to pacjentów, którzy wyznaczyli specjalną wrażliwość na lek. Wcześniejsza konsultacja ze specjalistą leczącego wymaga stosowania leku podczas ciąży i karmienia piersią. On będzie przeprowadzić pełną ocenę ryzyka i możliwość korzystania z narkotyków.

Jak pokazują praktyką medyczną, biorąc leki mogą niekiedy powodować działania niepożądane. Pacjenci cierpiący na cukrzycę, z tego powodu, szczególną ostrożność należy przepisywać leczenie „Derinat” Instrukcji ostrzega o możliwym spadku poziomu cukru.

W celu uniknięcia przedawkowania zanim leczenie lek powinien być zaznajomiony ze szczegółowych instrukcji i informacji dotyczących interakcji „Derinat” z innymi lekami. Bezwzględnie przeciwwskazane preparatu dożylnego. Należy pamiętać, że zwiększa ona wpływu na agentów i antykoagulantów hipoglikemii ustrojowych. Aby uniknąć skrajnego bólu Zastrzyk musi być podawany powoli przez 1 lub 2 minuty przed podaniem na fiolkę, która zawiera lek, konieczne jest ogrzanie ciała t.

Istnieje wiele chorób, w których lek „Derinat” podawany domięśniowo, na przykład, choroba niedokrwienna serca, gruźlica, zakażenie układu moczowo-płciowego, wrzody trawienne. Dawkowanie i schemat podawania w każdym przypadku nadaje się do lekarza prowadzącego. Do leczenia innych schorzeń leku wkraplano do nosa (gdy ARD, zapalenia zatok oraz zapalenia śluzówki nosa), w ścisłej zgodności z dawce podanej w instrukcji.

Do dziś nie ma informacji na temat leczenia przedawkowania leku w literaturze medycznej i wyników badań naukowych, a więc jest objawowe.

Przechowywać lek „Derinat” powinno być maksymalnie 5 lat w suchym i ciemnym miejscu w t nie więcej niż 18 stopni.