532 Shares 2605 views

Fox domu: cechy i warunki przetrzymywania. Zachowanie lisów jako zwierzęta domowe

Można zwykle dzikie lisy stał się ulubieńcem domu? Czy myślałeś o tym mowa? Dziś będziemy mówić dokładnie o tym.

Foxes należą do psiej rodziny i żyją na prawie wszystkich kontynentach świata. Zwyczajne red fox jest najczęstszym przedstawicielem tego rodzaju.

Udomowione „fox”

Naukowcy przeprowadzili eksperymenty na nawet specjalne udomowienia dzikich lisów. Najbardziej podatne na tego procesu okazało się być czarny i brązowy osoby.

Niemniej jednak, nawet oswoić lisa (do domu) to zwierzę posiadające cechy i instynkty, które są typowymi zwierzętami hodowanymi w środowisku naturalnym. To nie powinno być zapomniane. Dlatego, jeśli zawartość lisa planowane jest w domu, chcesz mieć pewność, aby podjąć odpowiednie środki ostrożności. Istoty te stanowią dla człowieka jest dużo bardziej niebezpieczna niż kota lub psa. Ponadto, lisy mogą być źródłem niebezpieczeństwa dla mniejszych zwierząt i oczywiście dzieci.

Fox House: wyposażony treści

Zdecydujesz się wybrać lisa pet? Następnie powinno się zapoznać z niezbędnego minimum informacji związanych z opieką tych zwierząt. Uprzejmie znaleźć lekarza weterynarii, który będzie okresowo wglądu lisa, aby wykonać niezbędne testy i zrobić odpowiednie szczepienia.

Lisa w domu: Obudowa dla zwierzaka

Dla utrzymania tego zwierzęcia wymaga dużej klatce lub obudowy, gdzie zwierzę nie będzie tłoczno. Nie jest konieczne, aby zbudować bardzo złożoną strukturę, jak schludne kurkami dom nie będzie zbyt wygodne.

Fox w domu, a także dziki i potrzeby w gabinecie. W związku z tym, należy wyposażyć ją do otworu. Wymaga to dodatkowego kuwety: Lis jest bardzo proste i szybko przyzwyczaić się do zasobnika.

Te zwierzęta kopać dobrze, może skakać i wspinać się wysoko, gdzie nie powinny. Należy to wziąć pod uwagę przy wyposażaniu miejsce dla swojego zwierzaka: upewnij się, że Fox nie był w stanie opuścić swoją komórkę.

domu Lis moc

W rzeczywistości, Lis jest wszystkożerny, zjada prawie każdy żywności. W związku z tym jakiekolwiek problemy z jej karmienia nie powinno występować. W zasadzie, w domu fox chętnie jeść karmy dla psów, ale będzie musiał dokonać pewnych korekt: potrzebę dodania warzyw, jagód, owoców. Oczywiście, jest to po prostu idealne, jeśli w ich odżywcze diety lisa krajowy spotka drapieżnika dietę w środowisku naturalnym. Jeśli zakupiłeś (lub wyprowadzanych z lasu), bardzo małe lisy, może ssać smoczka, gdy jest to konieczne.

Bawiąc się z domu lisa

Im więcej czasu spędzasz ze swoim niezwykłym zwierzęciem, tym szybciej fox porzuca swoje nawyki leśnych. Dając jej dużo uwagi, masz gwarancję, aby przywołać spokojny i łagodny, nieskończenie przywiązany do swojego zwierzaka.

Z lisa, należy grać, ale gry nie muszą być agresywne, aby ponoszą żadnej walki. W przeciwnym wypadku, gdy zwierzę nie będzie w stanie odróżnić dopuszczalnej granicy możliwej agresji, a w ogniu namiętności mogą po prostu zaatakować gospodarza.

W tej grze? Mieć zwierzę przynieść rzuconą piłkę lub znaleźć ulubioną zabawkę. Biorąc pod uwagę fakt, że to zwierzę lubi polować na gryzonie, można założyć, że mysz w zegarku zachwyci Twojego zwierzaka. Do pokoju gry głównej kurkami dopasować klasyczny zestaw zabawka dla kota.

Fox jako zwierzę domowe: Fenech

Fenech – mała pustynia lisa, który żyje w Afryce Północnej. Mimo że należą do psów, ale nawet mniejszy niż nawet zwykłym domu kota. To zwierzę waży zaledwie pół kilograma. Ale najbardziej uderzającą cechą Fenech jest jego ogromne uszy, osiąga długość 15 centymetrów. Pomagają one w regulacji temperatury ciała kurki. Poduszki stóp z gorącym piasku pustyni chroni włosy zakrywa je.

Fenech doskonale rozmnażają się w niewoli. Nowonarodzone szczeniaki mają zupełnie białe futro, które, jak ich wzrost staje się czerwony lub Fawn. Płaszcz z nich do domu kurkowym długiej i bardzo delikatne w dotyku.

FENECH doskonałe skoczków. Mogą skakać na odległość jednego metra, a skok o wysokości 70 centymetrów. Pomaga to małe skoki zwierząt złapać zdobycz. Żywe kurkami grupy ale wolą polować sam.

Treści Cechy

Od Fenech – miniatura lisa, może zawierać się w mieszkaniu miasta. Nawiasem mówiąc, te zalecane przez lisa jako zwierzęta domowe. Zwierzę czuć się komfortowo, to również trzeba umieścić klatkę. Pamiętaj, że nie powinien być zbliżony, jak będzie działać jako rodzaj otworu dla tego zwierzęcia.

Fenech – bardzo aktywna istota, więc zawartość takich energiczny kurkami domowych wymaga przestrzegania pewnych zasad:

  1. Drzwi i okna są zawsze zamknięte.
  2. Łatwo łamliwe obiekty muszą być usuwane z dala.
  3. Kiedy Fenech wyszedł z domu sam, to zawsze powinien być zamknięty w klatce.

Cała reszta zwierzęcia musi spędzić na wolności, czyli na zewnątrz komórek.

Jak to do domu lisa? Zdjęcia strona pozwoli czytelnikom dokonać tego niezwykłego zwierzaka własnej opinii. Ale nie daj się zwieść przez trochę apatyczny wygląd zwierzęcia. W rzeczywistości Fenech bardzo energiczny, więc po prostu trzeba dać upust swojej energii. Nie powinno być różnorodne zabawki dla zwierząt, tak że mógł coś zrobić.

Te kurki lubią chodzić, ale trzeba chodzić tylko na smyczy. Ponieważ przedstawiciele świata zwierząt jest bardzo mała, jest całkiem odpowiedni miękkie szelki dla małych ras psów.

Zwierzę nie toleruje bardzo niskie temperatury, więc w zimie powinny być one przechowywane w dobrze ogrzewanych pomieszczeń. Jeśli zaniedbamy ten termin, a następnie kurkowym zapalenie oczu. Przeziębienia są traktowane na Fenech jest bardzo trudne, więc śmiertelność wśród tych zwierząt jest dość wysoki.

kurkami pielęgnacji

Futro można czyścić za pomocą szczotki klasycznej dla zwierząt domowych. Fenech kocha gdy jego grzebień. Procedura ta naiwna pomaga nawiązać silniejszą więź między zwierzęciem i jego właściciela.

Jak zwykle fox, Fennec jest w stanie nauczyć się chodzić na ich naturalnych potrzeb w kociej toalecie.

menu

Fenech – są drapieżnikami. W naturze ich dieta jest bardzo zróżnicowana. Kowalski jaja, łapać małe kręgowce gady, drobne ptaki i owady. Jak szarańcza. I kurkami w stanie wykopać korzenie i bulwy roślin, aby uzyskać owoce z drzew. pokarmy roślinne dostarczają zwierzętom niezbędną wilgoć, więc są one integralną częścią codziennej diety.

Pod względem zawartości domowego, zwierzęta te wolą surowego mięsa, owoców i warzyw. Fenech też nie odmówi z małymi gryzoniami, jaszczurkami czy ulubione szarańczy. Czasami można traktować mleko zwierzęce produkty, ryb lub jajek.

Fenech – piękne lisy domowe, których cena jest bardzo wysoka. Te małe stworzenia niezwykle czuły i delikatny zwierzęta, a po odpowiednim wykształceniem są również bardzo doświadczonych.

Jak widać, w domu fox – jest osiągalny cel. Jednak zawsze należy pamiętać, że bez względu na to, jak posłuszne zwierzę, zawsze jest to dzikie zwierzę, które może stać się niewykonalna w każdej chwili. Jednocześnie, lisa, może być wspaniałym towarzyszem, dobroduszny i zabawy, który jest dość zgodny z mężczyzną.