547 Shares 2638 views

LCD „Brzozowy Gaj”, Kudrovo: Opis kompleksu, postęp budowy i opinie

Leningrad Region jest teraz budowa osiedla są bardziej aktywne niż w Petersburgu. Łatwo to wytłumaczyć w bardziej przystępnych cenach dla mieszkań i bardziej przyjemnym otoczeniu. Nie pozostanie bez uwagi inwestorów oraz nowego projektu „Brzozowy gaj”. Kudrovo – wieś w pobliżu Sankt Petersburg, w dzielnicy Vsevolozhsk, gdzie zbudował LCD. Ciekawe wzornictwo budynków, określone w Master Plan dewelopera infrastruktury, dobry wybór lokalizacji pod budowę – wszystko to był fakt, że istnieje wiele, którzy chcą kupić „Birchwood” własność.


Podkreślić: kompleksy z tej samej nazwie w zakresie widzialnym iw Ramienskoje, Moscow region, gdzie inwestorzy nieruchomości dostać klucze nie działa bez problemów. W tym artykule skupimy się na osiedle mieszkaniowe „Brzozowy gaj” w Kudrovo. Kompleks znajduje się piękny zaprojektowane, ale z kluczami w przyszłych lokatorów też mają problemy. Niektórzy inwestorzy nieruchomości cierpliwie czekać na ich wystawienia, wierząc, wszystko, co powiedziano dewelopera, inni nazywają iść do sądu i żądać zapłaty kary. Ten sam obraz jest niepewna w odniesieniu do przedstawicieli „Policy Group”. Niektórzy mówią, mówią, przychodzą do naszych prawników, będą rysować, obliczenia, a my będziemy płacić, podczas gdy inni twierdzą, że firma wywiązała się ze swoich obowiązków, a opóźnienia nie jej wina. Dlatego nikt nie jest winien płacić kary nie będzie.

Oferta, aby dowiedzieć się, co jest osiedle „Brzozowy Gaj”, wokół których takie pasje wściekłość, i dowiedzieć się, dlaczego ludzie nie dają się klucze.

lokalizacja

Kudrovo kiedyś zwykła wieś leżąca na północ od Petersburga, pomiędzy miastem a jeziorem Ładoga. Ale ostatnio, tam masowo zaczęli budować nowych budynków mieszkalnych, tak, że teraz jest to małe nowoczesne miasto. Wśród innych LCD najlepiej znajduje się w kompleksie „Brzozowy gaj”. Kudrovo jest od centrum Sankt Petersburga w około 20 km. W pobliżu znajduje się obwodnica, której ostatni dom na kompleksie w linii prostej – 500 metrów. Z jednej strony, „Brzozowy Gaj” graniczy z perspektywy europejskiej, z drugiej – na ulicy w Pradze, trzeci – Okkervil parku, i tylko do czwartej terytorium jest niepewna. LCD oglądane w tej części miasta nie jest sam. Po drugiej stronie ulicy od niego – nowego kompleksu mieszkalnego „europejskiej”, bliżej centrum – LCD „Kudrovo” tylko trochę dalej – LCD „Wernisaż”. Więc w zasadzie wszystko jest uszlachetniony i ma nowoczesny wygląd miejskiego.

dostępność komunikacyjna

W stosunku do węzłów transportowych jeszcze można uznać za stosunkowo wygodna lokalizacja kompleksu mieszkalnego „Brzozowy gaj”. Kudrovo – niemal jedynym wieś w rejonie, gdzie znajdują się pod ziemią. Stacja nazywa się „Ulitsa Dybenko”. Przed jej ciele od najbliższego „Brzozowej” – dokładnie 2000 metrów. Trzeba przejść przez ulice Pragi, Central, Leningradzie i Dybenko, trzeba także przejechać koleją. Ale w przyszłości może być krótsza droga przez nowe dzielnice prosto. Teraz do metra można dojechać autobusem nr transfer K492 lub K491, bilet kosztuje 30 rubli. W odległej przyszłości (po roku 2025), władze obiecują zbudować drugą stację metra, w pobliżu kompleksu. Dla właścicieli samochodów kompleksie apartamentów jest bardzo wygodne, ponieważ głównym skrzyżowaniu ruch jest nie więcej niż 10 minut jazdy od kompleksu.

ekologia

jeszcze nie rozwinął dalszy rozwój terenów wiejskich, niezwykłe naturalne cechy można zaobserwować wokół kompleksu mieszkalnego „Brzozowy gaj”. Kudrovo dumna ze swojej floty „Okkervil”, dosłownie na granicy jest wzniesiony, a nowy kompleks. W parku rosną dziesiątki brzozy, jodły, sosny i kwiaty. Zajmuje również o tej samej nazwie rzeki. Mieszkańcy „Birchwood” będą mogli cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem przynajmniej codziennie chodzić po ścieżkach „Okkervil”. W odniesieniu do obiektów przemysłowych mają się czym martwić, zbyt, ponieważ nie są one Kudrovo. Jedyne niedogodności mieszkańcy mogą dostarczać samochody, których liczba zwiększa się z wprowadzeniem do eksploatacji nowych LCD.

Informacje na temat producenta

LCD „Brzozowy Gaj” (Kudrovo) buduje doświadczony i inspirującą zaufania inwestorów GC „grup Polis”. To działa i jak klient i wykonawca. Rok założenia – 2010 y. W tym czasie nie było więcej niż kilkanaście projektów realizowanych w banku swoich osiągnięć, najbardziej znany wśród nich – lcd „Amber”, „Austrian Quarter”, „Nordinka” „Moje miasto”. Wszystkie te kompleksy „Zasady grupy” przekazał lub przegranej w tym momencie, nie jest duży skarg nabywców dzieł jakości. Jednak czwarte mieszkańców austriackiej „roszczenie do windy, domofon, bezpieczeństwa i krajobrazu. Oprócz domów, firma buduje przedszkoli, szkół, centrów handlowych i obiektów sportowych.

Kompleks infrastruktura

Bardzo wygodne dla życia powinno być osiedle mieszkaniowe „Brzozowy Gaj” w Kudrovo. Recenzje przyszłych właścicieli domów o infrastrukturze kompleksu jest bardzo pozytywne. Deweloper planuje zbudować przedszkole terytorium LCD dla 110 dzieci, rozwijający się ośrodek, liczne kawiarnie, klub fitness, sznur żywności, sklepy z towarów różnego rodzaju, a co najważniejsze, duży trzypiętrowy Shopping Mall. Jego powierzchnia już wykupione sieci Keski.

Wielu mieszkańców zaniepokojony problemu z parkingiem. W kompleksie mieszkaniowym „Brzozowy gaj” planowane jest pod ziemią, ale zostaną umieszczone tylko w jednym z budynków i pomieścić 108 samochodów. To, oczywiście, nie jest wystarczające. Dlatego będzie on wyposażony i parking naziemny. Przypuszczalnie będzie znaleźć miejsce na rogu ulic Europy, ale siedzenia przypisane do właściciela samochodu, nie będzie tutaj.

Terytorium kompleksu uczyni piękne i zielone, posadzone drzewa, kwiaty, postawić ławki. Dla dzieci będzie zbudowany na kilku platformach z huśtawkami i zjeżdżalniami, a dla miłośników aktywnego wypoczynku wzniesiony zabaw.

infrastruktura wokół

Wiele interesujących miejsc znajdują się w pobliżu i osiedle „Brzozowy Gaj” (Kudrovo). Recenzje lokatorów szczególnie przeznaczyć zbudowana obok kościoła. Zaletą jest fakt, że obok kompleksu, w odległości 10-20 minut, znajdują się sklepy, kilka aptek, sieci fast-food, centrum sztuki dla dzieci, supermarket, lodowisko, klub fitness, a ponadto basen. Big Szkoła (1600 miejsc) został zbudowany w kompleksie mieszkaniowym „New Okkervil”. Aby do niego dotrzeć, wystarczy przejść przez park, las. miasto szkoły, wziąć do wszystkich mieszkańców tego obszaru.

Dużą zaletą kompleksu jest uważany za jego bliskość do parku „Okkervil”, gdzie znajduje się wiele placów zabaw, wyposażony w ścieżki rowerowe, ławki.

Wadą jest brak wielu szpitalach, jak również multidyscyplinarnym klinice. W że istnieje ścisły, wziąć terapeuta i pediatrą, a reszta – tylko specjalny plan.

projekt

Stylowe i nowoczesne wygląd LCD „Brzozowy Gaj” (Kudrovo). Zdjęcia pokazują czterech wieżowców w 25 piętrach, z których górny ma różne kolory – żółty, zielony, czerwony i niebieski. Wywoływacz z jakiegoś powodu, jest umieszczony je w dwóch domach, z których pierwszy – jednej z sekcji, a drugi – trzy. Technologia ich budowy jest dość niezwykłe. Istnieją dwa piętra każdego budynku napędzany przez wylewanie słupów żelbetowych monolitycznych i zaczęli robić wyżej monolityczne płyty i ściany nośne. Zgodnie z planem, twórcy zewnętrzne ściany miały aby cegły w DDP (aneks) wskazują, że będą one z betonu komórkowego. W rezultacie zaczęli pianobetonu. Fasada zaplanowano do izolacji płyt włókno-cementowych. Zdjęcie posiadacze „Birchwood” pisał na forum, jest oczywiste, że w niektórych miejscach, budowniczowie wykorzystali bloków podzielone, ze względu na to, co uzyskano krzywizna wzorów, a okna były widoczne wzdłuż dużych szczelin montażowych. Teraz to wszystko nie jest już postrzegane jako górna leżała dekoracji fasad.

Wyposażenie do budowy budynków przeznaczonych obszar prawie 150 „kwadratów”. Elementy w nich wykonane są w tonie górnych piętrach budynków. „Alex” spółka zainstalowano windy w budynkach.

układ apartamentu

W kompleksie mieszkaniowym „Brzozowy gaj” (Kudrovo) postępu budowy początkowo był dość aktywny, więc mieszkania w pierwszym etapie rozebrano szybko. Projekt przeciwieństwie do innych – nie ma sypialni, ale „kawałek kopiejki”, „odnushki” i „studio”. Ich rozmieszczenie na tym samym kadłubie. Pomieszczenia mieszkalne ma powierzchnię (183 – od 24 do 28 m 2), 138 (obszar studiach – od 34 do 42 m 2), a 46 dwu- (powierzchni – od 50 do 59 m 2). Tylko w liczbie Przypadek 1 Studios – 182 jednostki i jedną sypialnią – 134 sztuk. Istnieją dwa rodzaje układu – klasyczne i niestandardowych, z jednym dużym oknem narożnym. Kuchnie w apartamentach może wynosić od 8 do 19 „kwadratów”. Sufity wszędzie – od 2,75 metrów. Ogrzewanie w domach jest centralne. Apartamenty są wstępnie wykończone i wykończenie oferta za 7000 rubli za 1 m 2 książki z budowniczego.

Ceny i Płatność

Koszt mieszkania w „Brzozowy gaj” jest uważany za przeciętny. Cena za metr kwadratowy było tu od 81 000 do 114 000, w zależności od układu apartamentów, podłogi, kilka innych cech. Płacąc możliwie jak całą kwotę jednorazowo lub w ratach lub hipoteki. Jak w kompleksie mieszkaniowym „Brzozowy gaj” (Kudrovo) postęp budowy zgodny z harmonogramem, a deweloper i właściciel „Policy Group” ma dobrą reputację, umówiliśmy się z nim pracować przez prawie dwa tuziny banków. Wśród nich:

 • „Sbierbank”.
 • "St. Petersburg".
 • "Moskwa Industrialbank".
 • "VTB 24".
 • "Bank of Moscow".
 • "Rosselkhozbank".
 • "Delta Kredyt".
 • "Absolut Bank".
 • „Odrodzenie”.
 • "Svyaz Banku."
 • "Raiffeisenbank".
 • "CSC".
 • "Ak Bars".
 • "Promsvyazbank".
 • „Otwarcie”.
 • "BPA".
 • "Globex".
 • "Surgutneftebank".

Warunkują hipotecznych są nieco różne, ale średnia stopa dyskontowa 11% przy pierwszej racie jest nie mniejsza niż 20%. Bank „Otwarcie” Oszczędności Bank i „Komunikacja Bank” mogą być wydawane i hipoteka wojskowy.

Ponieważ obecnie mieszkania w LCD można kupić tylko na zadania, koszt zależy od apetytów na sell-side.

Historia początku budowy

My rozmawialiśmy krótko, co jest osiedle mieszkaniowe „Brzozowy Gaj” w Kudrovo. Projekt jest dobry, ale wciąż jest na początku budowy nie było problemów. Pozwolenie na budowę firmę „Group Policy” został odebrany, 1.08.2013. Następnie rozpoczął oficjalną sprzedaż mieszkań ze wstępną podpisywania DDU. Niektórzy inwestorzy nieruchomości w hotelu, zauważył, że kierownik sprzedaży poprosił ich do podpisania umowy przedwstępnej (PDDU) przed zielone światło dla rozpoczęcia budowy uzyskano, czyli w lipcu. Użytkownicy donoszą o 10% kary, które musi zapłacić posiadacze procentowe nie mają zastosowania do czasu po podpisaniu DDU PDDU. Prawda czy nie, nie jest weryfikowana, ale zły uczucie od takich komentarzy od potencjalnych nabywców pozostał. Dalsze wydarzenia opracowane bez problemów. Pracuje w Grupie „Polityka” poszło bardzo dobrze, więc dostawa wszystkich budynków został przydzielony do jednej kolejki za III kwartał 2015 roku.

"Brzozowy Gaj" (Kudrovo): Termin

Widząc, jak na miejscu dorasta mieszkania, nieruchomości inwestorów zostały już zebrane walizki, przygotowując się poruszać. Ale nagle zaczęły nieprzewidzianych trudności. Po pierwsze, stwierdzono, że gleba w miejscu budowy „Birchwood” złożonej struktury geologicznej. Ich rozwój zażądał dodatkowych kosztów i zakresu prac. Kolejne pojawiły się problemy z firmy „Zanevka” zaangażowanego w uszczelnieniu komunikacyjnego do LCD w miejscowości Kudrovo oraz kompleks mieszkaniowy „Brzozowy gaj” włącznie. Wyżej wymienione „Zanevka”, który nie jest dzielony z polityką firmy „Story”, konflikt przeniósł się do sporu. Okoliczności te zostały spowolnione budowę kompleksu mieszkalnego „Brzozowy gaj” (Kudrovo) i zmusił „Group Policy”, aby przesunąć dostawę obiektów w 2016 roku. Teraz obudowa poddał jeden po drugim:

 • w pierwszym kwartale – jeden dom;
 • w drugim kwartale – w dwóch domów;
 • w trzecim kwartale – tym samym jednym domu.

Pod koniec ubiegłego roku firma nie przeszedł ponownie i ponownie odroczone, a teraz I kwartał 2017 roku, ale wszystkie mają jeden cofnięty.

„Brzozowy Gaj” (Kudrovo): dlaczego nie wynająć?

To pytanie interesy każdego z posiadaczy procentowych. Na zapewnień przedstawicieli „Policy Group”, we wrześniu, miał rozpocząć pracę komisję odbioru. Następnie został przeniesiony do grudnia, a inwestorzy obiecali klucze do Nowego Roku. Jako generalny wykonawca wyjaśnił, Komisja nadal ma, ale kompleks nie jest podjęta, ujawniając kilkadziesiąt naruszeń. Teraz pracownicy wyeliminować je w zaplanowany sposób. Jak poważne są te naruszenia, nikt nie kupił w „Birchwood” obudowa nie wie. Ludzie widzą co innego jest prawie nic nie zostało zrobione zgodnie z deklarowanym krajobrazu że wiele mieszkań nie mają odpowiedniego wykończenia, ale nie ma pęknięć, montaż naprawione Otwarte balkony, całkowicie wykończone elewacje. Większość inwestorów nieruchomości mają nadzieję dostać klucze do marca. Ale fakt, że budowa „Brzozowej” Dozwolone do sierpnia 2017 roku, jest alarmujący.

opinie

Ocena LCD „Brzozowy Gaj” w Kudrovo wynosi od 7 do 8 z 10. Jego główne zalety ludzie wierzą:

 • doskonała ekologiczny;
 • zadowalająca wymiana transport;
 • dobra infrastruktura;
 • Przestronne pokoje w mieszkaniach;
 • rozsądne ceny.

Niedociągnięcia w kompleksie obejmują:

 • naruszenie warunków dostawy;
 • nie trzy-pokojowe mieszkania;
 • mały parking podziemny;
 • brak pobliskich szpitali.