647 Shares 3820 views

Co my szeptać gwiazdą? Astrologiczne Zgodność Lew i Skorpion

Leo Zgodność i Skorpion, z pewnością pozostawia wiele do życzenia. Przedstawiciele tych objawów może być ledwo widoczne siedząc obok siebie na ławce w ramiona i wpatrując się w rozgwieżdżone niebo, lub spacerując po parku na uchwycie. Chodzi o to, że ich styl komunikacji są kłótnie, sarkastyczne żarty na siebie i ernichestva. Ich komunikacja wygląda bardzo odważnie przez wydaje się, że są one o siebie oderwać. Kto jest silniejszy: Skorpion lub Leo – nie zawsze jest oczywiste. Ale jedno jest pewne: ten styl komunikacji pozwala im utrzymać ich związek rodzaj napięcia wymaganego się wyżywić. Innymi słowy, chcą stale „deptać w błocie” siebie … Odd Couple, prawda? O nim i rozmawiać.


Lew i Skorpion kompatybilność w życiu

Tutaj mamy do czynienia z przypadkiem, gdy oba znaki są obdarzone potężną energię, którą bezwstydnie gotów rzucić na siebie. Jednocześnie działają jak zboczeńców w stosunku do siebie. Na przykład, Skorpion jest bardzo atrakcyjny i dostaje optymizm lwa, jego szczerość i hojność! Wszystko jest wyjaśnione po prostu: Scorpio – niezrównoważoną osobowość, skłonnej do częstych napadów pesymizmu i promienna Leo jest w stanie usunąć tego napięcia.

Leo i Scorpio zgodność w

Para ta jest doskonałym uzupełnieniem do siebie w pracy. Jeśli oni dołączyć do zespołu i wspólnie pracować, sukces nie jest długo czekać! Leo tylko splatters różnych pomysłów, planów i ambicji, a Skorpion prezentuje je na srebrnej tacy dla konsumentów sprzedając wspaniałe korzyści dla siebie i Leo.

Zastanawiam się, co ich życie jest wprost proporcjonalna do kariery. Jeśli wszystko jest w porządku w domu, potem w pracy wszystko jest w porządku, jeśli ten sam kłopot w pracy, potem w domu – międzynarodowy skandal!

Zgodność seksualna Lew i Skorpion

Bardzo podobnie do dwóch z nich, aby odwiedzić sklepy sex … Eksperymenty w łóżku – ich konia. I nie jest to zaskakujące, ponieważ ich zgodność seksualna jest blisko do perfekcji! Leo – zmysłowa kochanka, a Scorpio – nachalny. Oni nigdy nie będą nudzić się ze sobą w łóżku, bo nie zawsze jest zwolennikiem Skorpion!

Znak Leo + = podpisania Scorpio?

świadomość

Ezoterycznie, para jest uważane za niezgodne, ponieważ oboje są w samym sercu magicznego kręgu, że jest to niedopuszczalne dla współistnienia warunkach. Dlatego ich styl komunikacji – to jest wojna, a ich relacje są ciągle w punkcie wrzenia! Na czele tutaj przyjść emocje i, oczywiście, ambicji. Żadne inne astrologiczne uderzeń pary zmysłowej energii z lwami i skorpionów!

małżeństwo

Jest w stu procentach małżeństwo z rozsądku! Sytuacja rodzinna między lwy i Scorpions są zwykle bardzo skomplikowane i niezrozumiałe. Jeśli Leo – człowiek, w rodzinie będzie miał stałą zdrady z jego strony, ponieważ kobieta Skorpion będzie oczekiwać wierności męża i miłość! W tym samym czasie, będzie ona mu wybaczy … To trwa jej wiele cierpienia! W innym rozwiązaniu, stosunek (żeński lew i mężczyzna Skorpion) szczęście rodzinne i nie można zobaczyć? Moja żona będzie bardzo wymagający dla swojego męża, będzie to prowadzić pod piętą …