515 Shares 1629 views

Waga dla dzieci modelowania

Twoje dziecko ma 2 lata? A może 3? Potem nadszedł czas, aby rozpocząć tworzenie. A masa do modelowania pomogą opanować tę trudną sprawę. Dzieci mają specjalne połączenia mózgu z drobnymi motorycznych palców. Im bardziej rozwinięty, tym szybciej i dokładniej mówić dziecko. Odkrycie to zostało dokonane przez naukowców z Ameryki i dane naukowe pozwalają nazwać najbardziej rozwijającą zabawkę wszechczasów – plastelina. Ale teraz nie wtrącać o tym, ale substytutem, który jest bardziej odpowiedni dla młodych rzeźbiarzy.

Waga dla rzeźbienia ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym gliny. Przede wszystkim, jest to materiał, który można rozciągnąć palcami nawet małe dzieci, a nawet jeśli dziecko rzeźbi kolejną częścią przyszłości stworzenia, to nie będzie zbyt trudne. Kolejną zaletą, że docenią przede wszystkim rodziców i nauczycieli przedszkola – to nie przykleja się do ubrań, powierzchnię roboczą, na której forma i do ramion. Kolory są nie tylko mile zaskoczony, ale również daje możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w tworzeniu kolorów i ich kombinacji, ponieważ masa jest dobre dla modelowania miesza do jednolitego koloru w żadnej proporcji ilościowych opcji. A dla tych, którzy lubią tęczę w jednym kawałku mają końcówkę – nie mieszać kolory przez długi czas i uzyskać wspaniały wielokolorowy wzór.

Wszystko to nie jest jeszcze kompletny opis meritum tej wagi cud. Jeśli chcesz zapisać pierwsze arcydzieło dziecka lub po prostu dobrą próbkę, materiał ten jest doskonałym wyborem. Waga dla rzeźbienia zamarza w powietrzu przez długi czas zachować wszystko, co drogie. Ale czasami zdarza się, że ilość masy nie jest prawidłowo zamknięty, i suszy się, a obiecał przez 24 godzin. Co robić? Wtryskiwania wody i hermetycznie szczelnie. Po pewnym czasie, nawet bardzo zestalony bryła staje się plastyczny i nadają się do dalszego stosowania.

Ponadto, istnieje wiele modeli, nie twardnieje na powietrzu i w piekarniku. Jednak ta opcja jest bardziej odpowiedni dla dorosłych – jest bardziej sztywna i self-made, na przykład, to dar od matki, że dziecko nie może.

Współczesny rynek materiałów do pracy twórczej jest pełen różnych opcji waga dla rzeźbienia. Towarowymi, tworząc „miękkie” glinę dodaje się dodatki do gamy produktów. Dlatego nie jest to waga dla rzeźbienia: neon, brokat, świecą w ciemności, z zapachem słodyczy, owoców, w zestawie kilku kolorach, jeden kolor w opakowaniu jednostkowym. Czas suszenia wynosi od 8 do 24 godzin. Niektóre masy może pozostać w tej sprawie, ale można łatwo usunąć przy suchej szczotki.

Najbardziej popularne waga do rzeźbienia gliny. Producent – Orange Elephant (Pomarańczowy Słoń), Rosja. Waga dla rzeźbienia gliny nie różni się od analogów obcych, ale o wiele tańsze. Jedynym negatywnym – firma nie produkuje warianty z pysznych smakach dla bezpieczeństwa dzieci. Mimo, że w masie nie zawiera szkodliwych składników lub barwiące. Podstawą wyłącznie naturalne.

Najzabawniejsza Plus masa do modelowania – jest to, że dane mogą skakać jak piłka. Każde dziecko będzie chciał olśnić nawet niewielki bonito, który może grać wszędzie, nie wspominając o coś bardziej dekoracyjny.

Waga dla rzeźbienia gliny twardnieje w ciągu 8 godzin i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Ale jeśli dziecko będzie rzeźbić pod ścisłym nadzorem osoby dorosłej, można spróbować podstawowych wielkości w przeszłości. Uwierz mi, formowanie tego materiału przyciągają nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Jedynym minusem, który można znaleźć w takim idealnym materiałem – nie da się zrobić zbyt cienki i wysoką postać, jak plastyczność sugeruje miękkość. Ale, jeśli się Circuits osobno i zamontować po wysuszeniu końcach zwilżoną wodą, a następnie wszystko musi wyjść.

Inspiracja i arcydzieła ty i twoja ulubiona dziecko!