176 Shares 9556 views

Uczymy dzieci angielskiego

Najlepszym sposobem, aby nauczyć się języka angielskiego dla dzieci jest komunikacja z przewoźnikiem. W tym przypadku należy preferować w małych grupach pracowników, nie więcej niż czterech osób, gdzie doświadczony nauczyciel przeprowadzonych wybór podręczników w zależności od stażystów co entry-level.


programy szkoleniowe

Oczywiście, gdy mówimy o nauczyciela native speakerów, wybrali tylko te podręczniki, które są publikowane w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Najpopularniejsze wydawnictwa to:

     Cambrige  Macmillan  Oxford   MM-Pearson Longman.

Zgodnie z podręczników publikowanych pod auspicjami wymienionych wydawnictw przygotowało program, gdzie język angielski uczy się dzieci w Czelabińsku. W ramach programu przewidziane do badania wszystkich poziomach zaawansowania, od słownictwa do gramatyki i fonetyki kończących.

Początkowo dzieci uczą konwersacji mowy, przez zanurzenie, co oznacza, że tylko komunikację w języku angielskim. Po tym, dzieci uczą się czytania i pisania, począwszy od czytania poszczególnych wyrażeń i sugestie kończących. Naturalnie wszystkie zajęcia organizowane są w formie gier, z dodatkowymi kolorowych materiałów wideo i audio, kursów, wraz z funkcji multimedialnych, takich jak animacje i gry. To oznacza akceptację studentów biorących bezpośredni udział w twórczych zadań, co oznacza tabelaryczne z diagramami, pisze historie z wierszy.

form kształcenia

Rozważmy podstawowe formy nauczania i zaczynamy z dziećmi rano spotkań – Meeting. Pamiętaj, aby śpiewać po angielsku, dzieci śpiewać i uczyć je, więc jednocześnie pomóc dziecku zmienić ubranie, ponownie komunikuje się je w języku docelowym. Inną formą szkolenia jest przeprowadzenie ładowania – Rano ćwiczeń. To odbywa się w języku angielskim i towarzyszy wesoła piosenka, dzieci uczą się samodzielnie prowadzić ładunek, używając tylko języka obcego. kształt okręgu, czyli okrągły, śniadanie, dzieci siedzą w kręgu i dzielą się wrażeniami z wydarzeń podczas ich nieobecności.

Początkowo, śpiewają pieśń powitalną, i zjadł go, przyzwyczaić się do standardowej odpowiedzi na prostych wyrażeń związanych z ich dobrego samopoczucia, nastroju, pory roku i pogody. Podstawową formą jest Ćwiczenia – zajęcia, które są przemyślane co do minuty, a budowę szkolenia prowadzone na podstawie programów autorskich, takich jak angielski Start lub na przykład angielskiego sukcesu. Wszystkie formy kształcenia są połączone w jednym procesie uczenia się.