459 Shares 8598 views

Gelendzhik, Kabardinka n :. recenzje i zdjęcia turystów

Odpoczynek w Rosji – świetnym rozwiązaniem dla organizacji podróży budżetu. Istnieje wiele obszarów o dobrym wakacjach. Jednym z najlepszych sposobów jest, aby odwiedzić miasto Gelendzhik.


Po raz pierwszy ludzie osiedlili się tu około pięć tysięcy lat temu, a od tego czasu miasto zmieniło się i stał się głównym ośrodkiem rekreacji. Turyści z całego świata przyjeżdżają tutaj, aby cieszyć się ciepłym słońcu, kąpiel w wodach Morza Czarnego. Samo miasto jest podzielone na kilka obszarów dla turystyki. Najlepszym z nich jest Kabardinka. Opinie turystów powiedzieć, że ten ośrodek wsi – najlepsze rozwiązanie na wakacje nad morzem.

Za rok Gelendzhik trwa około trzech milionów ludzi, co wskazuje, że dobra relacja turystów do ośrodka. Każdego roku miasto będzie pojawiać się coraz więcej ośrodków i hoteli, zapewniając gościom dobrą zabawę.

najlepsze hotele

Przed podróżą warto przeczytać, co tam są hotele w miejscowości Kabardinka. Recenzje gości dom z których w większości przypadków pozytywne, są bardziej tanie. A dla tych, którzy cenią sobie komfort, oferujemy jedne z najlepszych miejsc pobytu podczas wakacjach:

 • "Pearl". Opcja ta jest idealna dla tych, którzy chcą spędzić wakacje nie tylko przy maksymalnej korzyści, ale także przy minimalnych kosztach finansowych. Koszty utrzymania są niskie. budynki hotelowe, park, ogród, prywatna plaża żwirowa z basenów pływackich i dobre zjeżdżalnie wodne, kawiarnie, place zabaw i specjalne miejsce do spędzania wolnego czasu dla dzieci – to wszystko znajdą Państwo w hotelu „Perła” (Kabardinka). Sugerują, że podróżni mają dostęp do parkingu (ta usługa kosztuje 100 $), wypłaconych, lecz niedrogie jedzenie (600 rubli za trzy posiłki dziennie), wśród innych usług. Darmowa wycieczka funkcje obejmują żelazka i deski do prasowania, grill do grilla, sauny, łaźni parowej, telewizor, placem zabaw dla dzieci. Obsługa w hotelu podoba jego zawodowe: pościel i ręczniki występuje przy minimalnych odstępach czasowych. Sprzątanie odbywa się codziennie.
 • "Kabardinka". W przypadku, gdy szukasz rosyjskiego hotel na poziomie europejskim, świetnym rozwiązaniem byłoby domek (hotel) „Kabardinka”. Opinie o nim pozytywnie, ale czasami rozcieńczony niezadowolonych komentarze odwiedzających zawyżonej cenie. Niemniej jednak, cena jest w pełni uzasadnione jakości usług i ich różnorodności. Wyposażenie hotelu również powoduje tylko pozytywne opinie. Dom „Kabardinka” Bardzo dobra lokalizacja, ponieważ jest w odległości spaceru od głównych atrakcji Gelendzhik, brzegiem morza, a także kilka ciekawych sklepów z pamiątkami towar. Usługi świadczone w hotelu, są bardzo zróżnicowane. Turystom oferuje szeroki wybór obiektów rekreacyjnych. Ze względu na te czynniki opinii hotelowych „Kabardinka” polecamy wizytę w tej instytucji.

pensjonaty

Cena emisyjna – jeden z najważniejszych podczas wizyty w miastach ośrodku i noclegów organizację, wyżywienie i rozrywki. Niestety, nie każdy hotel jest gotowy, aby dać odwiedzającym niedrogie i dobre zakwaterowanie. Ze względu na dużą popularność tego miasta i frekwencji na jego często nadmierne. Mimo to, istnieje kilka opcji dla Organizacji Gospodarki tanich mieszkań (o czym świadczy doświadczonych turystów, ich szczegółowych raportów dotyczących podróży i przeglądów):

 • "Moreli" (1350 rubli pomieszczenia 2-bed).
 • "Sadorini" (2200 rubli pomieszczenia 2-bed).
 • "Przytulne patio" (2400 rubli za pokój 2-osobowy).
 • "Natalia" (1300 rubli pomieszczenia 2-bed).
 • "White Swan" (2000 rubli za pokój 2-osobowy).

godność

Korzyści z wizyty Kabardinka Gelendzhik, wieś w szczególności, bardzo dużo. Miasto przyciąga turystów komfort i jakość odpoczynku.

 • Ogromny wybór hoteli, aby zatrzymać. Ze względu na fakt, że Gelendzhik ośrodek miejski rozpoczął się w 1907 roku, został zbudowany wiele sanatoriów i domów gościnnych, zaprasza turystów na pobyt. Stało się najpopularniejsze wakacji w Kabardinka. Opinie turystów polecam to miejsce dla tych, którzy tu jeszcze nie byli.
 • Szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych. Praktycznie każdy hotel lub hotel oferuje turystom szeroki wybór między wycieczek. Goście mogą wybrać się na wycieczkę do najciekawszych miejsc w mieście i cieszyć się opowieść przewodnika o fascynującej historii Gelendzhik.
 • Dobre środowisko i przyjemny klimat. Pomimo faktu, że Gelendzhik – jeden z najbardziej popularnych miejsc do rekreacji, ochrony środowiska jest utrzymywane na odpowiednim poziomie. Oczywiście, nie można porównać z tymi w zdalnym lesie lub zwykły, ale w porównaniu do innych ośrodków miast Gelendzhik, dobrze jest przed wielu konkurentów.

braki

 • Duża liczba ludzi na plażach. Najlepsze plaże zlokalizowane są w miejscowości Kabardinka. Morze, którego opinie są dość dobre, przyciąga turystów z całego miasta. Ze względu na plażach Gelendzhik całkowicie pełne ludzi, którzy przybyli do pływania. Znajdź miejsce na relaks i jest dość trudne. Niemniej jednak, istnieje rozwiązanie – wiele hoteli buduje swoje własne prywatne baseny. Oczywiście, nie są one substytutem morza, ale na pewno służyć jako substytut zatłoczonych plaż.
 • Drogie mieszkanie. Noclegi w Gelendzhik nie zawsze jest rozwiązaniem ekonomicznym: Wiele hoteli zawyżać ceny, oferując turystom zwyczajowe warunki niesamowitej cenie. Ponadto miasto ma liczne sklepy z pamiątkami, sprzedawców, którzy chętnie oferują towary klientom na wysoką cenę.
 • Niewygodne, aby przejść do morza. wieś Kabardinka, których opinie pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru miejsce na wakacje, ma pewne problemy z plaż. Oprócz dużej liczby ludzi, turystów do czynienia z problemem niewygodne, aby przejść do morza. Oczywiście, taka niedogodność nie rozprzestrzenił się Kabardinka Beach, ale są dość często.

Klimat i środowisko

Gelendzhik – prawdziwy raj dla tych, którzy chcą zachować swoje zdrowie, poprawić ogólny stan zdrowia. Dzięki dobrej klimatu i środowiska przez cały rok turyści mogą cieszyć się wielkie wakacje. Miasto jest jednym z najczystszych w języku rosyjskim. Wyniki te były zaskakujące ze względu na połączenie górskiego i morskiego powietrza.

Jeśli chodzi o klimat, to jest bardzo wygodne dla turystów. Brak zimy, ciepłe, ale nie gorące lato zrobić idealnego miasta na święta. Można wybrać się na wakacje w Gelendzhik o każdej porze roku! Kolejną zaletą jest to, że rzadko pada deszcz, to gwarantuje dobry wypoczynek w miejscowości Kabardinka. Recenzje tego potwierdzić.

Celowniki

W takim przypadku, jeśli zdecydujesz się odwiedzić Gelendzhik jako uzdrowiska, warto zwrócić uwagę na następujące punkty zainteresowania:

 • nasyp miasta. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych w mieście. Quay przyciąga turystów z doskonałym widokiem na Morze Czarne, zadbany i piękny design. Na jego terenie znajduje się wiele zabytków i rzeźby, jak również obok niej często odbywają się różne imprezy w miejscowości Kabardinka. Opinie na nabrzeżu jest bardzo dobra.
 • Dolmeny Gelendzhik. Obiekty stały się znane na całym świecie ze względu na jego wiek. Zostały one zbudowane jakieś pięć tysięcy lat temu, a od tego czasu zostały zachowane w doskonałym stanie.
 • parków wodnych. Na terenie Gelendzhik jest znacznie większe kompleksy, parki wodne. Niektóre z nich są największe w całej Rosji.
 • Safari Park. Głównym parku safari w Gelendzhik posiada dużą liczbę zwierząt chronionych tutaj. Jest to wspaniałe miejsce do odwiedzenia z rodziną. Prowadnice powie ci wszystko o niezwykłych zwierząt, ich przyzwyczajeń i nawyków.
 • Wodospady. Najlepsze z nich są wodospady z rei Janet. Niewielki, ale bardzo piękne i wysokiej porywający wodospad znajduje się na obrzeżach Gelendzhik. Jest on utworzony przez rzekę Janet i jej dopływów.

morze

Jeśli odwiedzasz Gelendzhik, trzeba iść na plażę w miejscowości Kabardinka. Komentarze gości zróżnicowana: wiele są zadowoleni z wszystkich czynników, ale niektórzy nie są zadowoleni z niedogodności wprowadzania i zatłoczonych plaż.

Bardzo często ludzie są niezadowoleni, że łagodnym podejściem, ale w celu zapewnienia godnej głębokości morza, będą musiały pływać długi dystans. Jednak ta wada jest wadą: plaże są idealne dla rodzin z dziećmi. Najlepsze plaże znajdują się w obszarze Blue Lagoon i Kabardinka. Recenzje morza powodować chęć odwiedzenia tego wspaniałe miejsce i upewnij się, popływać tutaj. Nie jest to zaskakujące, ponieważ morze w Gelendzhik charakteryzuje się czystością i przejrzystością i plaż – brak śmieci na nich i przyjemnej powierzchni. Najczęściej Gelendzhik żwirowe plaże.

Co zabrać ze sobą?

Ze względu na dużą popularność tego miasta, wielu sprzedawców umieścić swoje sklepy na całym terytorium Gelendzhik. Jeśli nie wiesz, co to kosztuje przynieść pamiątki z miasta, należy zapoznać się z poniższą listą:

 • Banalne pamiątka. Wielu turystów odwiedzających to czy tego miasta, wolą zwykłe pamiątki z nazwą miejsca, które odwiedzają. Lokalni producenci oferują wersje bardzo nietypowe i oryginalne breloki, kubki, koszulki i magnesy, umieszczone na pamiątkę pięknych widoków i zabytków miasta. Wśród nich są te związane z rozliczeniem Kabardinka, opinie o resztę, w której prezentowane są uwagę w tym artykule.
 • Tanie pamiątki. W takim przypadku, jeśli użytkownik zdecyduje się zaoszczędzić pieniądze na pamiątki, należy odwiedzić lokalnego rynku. On jest dobry w tym, że jest domem dla kilkudziesięciu sklepów z małych rzeczy. Nie znajdziesz podobne pamiątki po lepszej cenie. Jednak warto pamiętać, że takie zakupy nie zawsze mają dobrą jakość i szybko może ulec uszkodzeniu. Ostrożnie z wyborem tych rzeczy.
 • Smaczny upominek. Odwiedzenie Gelendzhik, że jest niemożliwe, aby spróbować lokalnych potraw. Niestety, dania gotowe nie dostać się do zabrać do domu jako pamiątkę, ale w sklepach i lokalnych kawiarni istnieje wiele słodycze, charakterystyczne dla regionu. Będzie to doskonała opcja dla pamiątkę.

Porady podróży

 • Advance rezerwacji hotelu. Nie licz na to, że to miejsce będzie zawsze dostępna. Z powodu dużej frekwencji miasta oferuje pokoje w hotelach szybko zlikwidowane. Aby tego uniknąć, konieczne jest, aby dbać o rezerwacji. Ponadto, niektóre pensjonaty oferują specjalne oferty i promocje, gdy rezerwacja została wykonana na długo przed rozliczeniem.
 • Starannie liczyć budżetu. W wakacje powinny wziąć pieniądze, starannie obliczania coś, co chcesz, aby je wydać. Zaleca się, aby plan zakupów. Nie trać wszystkie swoje pieniądze na pamiątki i inne rzeczy tak: wewnątrz hotelu zawsze pod warunkiem duży wybór wycieczek i wyjazdów do głównych atrakcji miasta. Będziemy chcieli, aby ich odwiedzić.
 • Sporządź plan dla swojej przyjemności. Kabardinka, zdjęcia, z których opinii rozkosz i powodują chęć przyjść tutaj, gotowe do zapewnienia turystom wiele różnych opcji na wycieczki i wycieczki do zabytków miasta. Jednakże, jeśli nie zapoznać się z informacjami o nich i nie wybrać oczekiwanych atrakcji, a następnie spędzają dużo czasu, aby pomyśleć już na wakacjach.
 • Przechowywania dokumentów i ważnych rzeczy w najbliższej dostępności ich nie zostawiać bez nadzoru. W przypadku, że ważne rzeczy utraconych, wakacje zaciemniony przez to wydarzenie, a pieniądze przeznaczyć na jego organizację, pójdzie na marne.
 • Advance zbierać rzeczy na przejażdżkę. Nie jest konieczne, aby zrobić to w ostatniej chwili, w przeciwnym razie to jest duża szansa, że wiele rzeczy nie zostaną zapomniane. Doskonałym rozwiązaniem, aby zapobiec tego problemu jest sporządzić listę potrzebnych przedmiotów. Ponadto, nie zapomnij zostawić miejsce dla kupowanych pamiątek i innych zakupów.

opinie

Tak, jedna z najlepszych opcji dla ośrodka jest miasto miejscowości Gelendzhik, Kabardinka. Recenzje gości Domu, które powinny być zbadane przed wyjazdem, zawsze czeka na gości i zabrać je do gościnności. Hotele będą mieli wyższy poziom usług, ale ceny są wyższe. Jak się okazało, osoby niepełnosprawnej znaleźć zatłoczone plaże, niewygodne, aby przejść do morza i zawyżone koszty zakwaterowania w hotelach. Jednakże, istnieje wiele alternatyw dla niedrogich, ale dobrych mieszkań. Opinie, w szczególności polecany pensjonat. zalety wagowe tej wsi zadziwia turystów, przyciągając do znowu i znowu odpocząć.