430 Shares 6049 views

15 rzeczy, które przyniósł do domu z wakacji i 5, które są zapomniane

Szczęśliwcy, którzy udają się w długą podróż do spędzenia wakacji nad morzem, nigdy nie będzie wiedział, co przynoszą do domu. Oczywiście, mają zamiar zaskoczyć swoich przyjaciół i kolegów do ciekawych historii, mnóstwo zdjęć i drobne upominki. W rzeczywistości okazuje się nieco inaczej. Obcy przygody plaża, wbrew oczekiwaniom, nie wzbudzają duże zainteresowanie, ale zdjęcia nie odzwierciedlają udokumentowane doświadczenie. Pals grzecznie wzdycha, jęczy i stanowią inaczej radość, ale jest poważne wątpliwości szczerość emocji wyrażają. Ale to nie wszystko …

nieoczekiwane odkrycia

Nie tylko turystą lub urlopowicz oprzeć się pokusie, aby wnieść coś bardzo kolorowy, unikalny do obszaru, w którym miałem szczęście odwiedzić. I nieważne, że bez względu na miejsce zakupu tych pamiątek, w Turcji, w Egipcie lub w południowym wybrzeżu Krymu, wszystkie one są gdzieś na boku lub na spodzie maloprimetnuyu napisem «Made in China». Problem polega na tym, że te rzeczy są absolutnie pozbawione jakiejkolwiek wartości dla klienta. Innymi słowy, są one zupełnie bezużyteczne. Gdzie po wakacjach położyć uszy Mickey Mouse szyte na gumce lub fałszywej tworzywa zębów Hrabia Dracula? Ale jest jeszcze nadmuchiwaną rekina, indyjskie nakrycie głowy z piór i wiele innych, w tym niektóre szczególne słodycze, które jak się okazało dopiero po przyjeździe można kupić dom, chociaż połowę ceny?

Typowa lista elementów sprowadzony z wakacji

 1. Znacznie cieńszy portfel i ujemne saldo na rachunku bankowym kredytowej.
 2. Peeling z opalania nosa.
 3. Zabawka, którą poprzysiągł nigdy nie musiał kupić dziecko.
 4. Czesane ślady komary.
 5. Tanner kupiony w tak wysokiej cenie, teraz ręka nie wzrośnie, żeby go wyrzucić, mimo że nie jest już potrzebna, a trwałość ukaże się w przyszłym roku.
 6. Poradniki i broszury atrakcji turystycznych, które odwiedziliśmy i nigdy nie będzie wizyty.
 7. Dzieci i, co dziwne, własne i w tej samej ilości.
 8. Naczynia jednorazowe z samolotu i hotelu.
 9. Mini opakowania mydła, szampony, odżywki, pasty do zębów i krem do rąk (również od hotelu).
 10. Fajerwerki i petardy, że dzieci mają obiecane rzucać, ale wziął się z nimi.
 11. Piasek z morza w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.
 12. Wodorosty, nadziewane z tu i tam dzieci, zbyt nieprzewidywalny, i dla jakiegoś dziwnego powodu.
 13. ból żołądka z pożywienia, które mogą być spożywane tylko w podróży. Humor jest fakt, że w innych okolicznościach byłoby to spowodowane natychmiastowy ale bolesną śmierć.
 14. czyjeś majtki, w niewytłumaczalny sposób uwięziony w swoim bagażu.
 15. Mąż, który zdecydował się zatrzymać, aby przejść do toalety, więc pokazują słabość woli.

Lista strat

Wszyscy cieszą się odkryć i fakt, że to możliwe, aby zapisać (co jest prawie to samo), i musi być przygotowany do nieuniknionych strat. Może to być:

 1. Spodnie pozostawiono w suszarce.
 2. Koc, bez których dziecko nie może spać.
 3. Ładowarka do telefonu komórkowego.
 4. Dobre i drogie okulary.
 5. klucze do domu.

Należy zauważyć, że lista strat nieściągalnych zazwyczaj trzy razy krótsza od listy szczęśliwy osiągnięcia. Tak czy nie denerwować nad drobiazgami?