108 Shares 2607 views

Elitarne oddziały Rosji: imiona, wykaz i ocena. Jak dostać się do elitarnych wojsk rosyjskich?

Samopoczucie absolutnie każdego kraju zależy od armii narodowej. Zdolność bojowa to, tym mniejsze zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju. Ale to jest zrozumiałe, że wojska – koncepcji systemu, który posiada cechy wewnętrzne i konkretnych elementów konstrukcyjnych. Każdy z tych elementów ma przypisaną liczbę specyficznych funkcji niezbędnych dla obronności państwa. Należy również pamiętać, że wojsko wypełnia ważne zadania w czasie wojny iw czasie pokoju. W klasycznej wersji, składa się z kilku elementów podstawowych, a mianowicie: granatowy, wojsko, siły powietrzne.


W krajach najbardziej rozwiniętych, istnieją również inne siły, na przykład, nie ma miejsca w Federacji Rosyjskiej. Potajemnie przeznaczyć specjalne oddziały elitarne, które są przypisane konkretne funkcje. Jest takich narodowych formacji wojskowych Federacji Rosyjskiej zostaną omówione w poniższym artykule.

Istotą koncepcji

Co to jest rosyjskie oddziały elitarne? Wiele osób nawet nie zrozumieć sens wyrażenia trwałego. elitarne oddziały są gałąź, oddzielną częścią rodzaju (firmy, podział, batalionu, itd.). Osobliwością jest to, że ta część armii narodowej jest w wysokim stopniu gotowości niż innych komponentów sił zbrojnych.

„elite” – wojsko jest całkowicie wypowiedzi dziennikarskiej. To nie jest w żaden sposób ustalona na poziomie legislacyjnym. Zatem przeznaczyć żadnych rosyjskich żołnierzy elitarnych z całego wachlarza sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej może być czysto nominalna. Do chwili obecnej nie ma żadnych szczególnych kryteriów oceny, zgodnie z którym możliwe było ustalenie wyłączności pewnych sił.

Podstawy do definicji

Jak wspomniano wcześniej, elitarne oddziały rosyjskie nie są zdefiniowane w prawie. Najczęściej są uprawnienia lub prowadzenia badań w celu ustalenia najwięcej wojska w gotowości bojowej, według ludności rosyjskiej. Również poziom armii lub podziału „elite” może przewidywać jego bohaterstwa i profesjonalizmu w wykonywaniu jakiejkolwiek misji bojowej lub inne usługi na rzecz państwa. Poniżej przyjrzymy się liście rosyjskich żołnierzy elitarnych, co jest powszechnie uznawane.

Federalna Służba Bezpieczeństwa

Agencja ta posiada wewnętrzną tradycje, które istnieją od istnienia 9. wydziału Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR. Do tej pory usługa rekrutacji poborowych. Najbardziej prestiżowe podział FSO jest Pułk Prezydencki. To trwa około 240 rekrutów poborowych rocznie. Przeciwdziałanie wystarczająco trudne.

Trzeba mieć doskonałe przygotowanie fizyczne, wygląd słowiańskiego i wzrostu nie mniej niż 180 centymetrów. Uważa się, że w pułku prezydenckiego – punkt wyjścia, po ofiarowaniu bezpośrednią drogę do prezydenckiego Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Siły przestrzeni Federacji Rosyjskiej

U progu XXI wieku kwestia konieczności bezdotykowego wojny. Kosmiczne siły są koroną ewolucji. Obecnie są one na pierwszym etapie jego rozwoju, jednak rozwija się dosłownie z godziny na godzinę. Głównym zadaniem sił kosmicznych ma chronić terytorium kraju przed atakiem rakiet kosmicznych broni jądrowej lub innych innowacji. Obecnie w Rosji nie istnieją szkoły specjalne, które kształcić specjalistów dla tych żołnierzy. Kadry pochodzą z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych w Moskwie.

marines

Elitarne oddziały rosyjskich nazw które zostały przedstawione powyżej, nie mają takiego wściekłego zainteresowanie wśród rekrutów i personelu wojskowego, jak morskiego piechoty Federacji Rosyjskiej. Jej spółki zależne należące do marynarki wojennej Federacji Rosyjskiej.

Są one najbardziej zdolnych i śmiertelne. Dzisiaj, rosyjski Navy ma pięć flot: Morza Czarnego, Kaspijskiego, Northern Pacific i Bałtyku. Aby dołączyć do grona Marines, trzeba przejść przez dwa etapy konkurencyjnych. Po pierwsze, nawet podczas rozkładu w wojsku być wymagane do utrzymania specjalnej selekcji rekrutów zespołu dla sił piechoty morskiej. Po drugie, bezpośrednio we flocie trzeba ustanowić siebie jako silnego człowieka, silnej woli, ponieważ ma wytrzymałość zdrowia psychicznego i fizycznego ludzi w Marine Corps.

Nasi Missile Siły

Ogromna popularność mają wojsk rakietowych strategicznego celu. Mają pewne zadania i funkcje, które w rzeczywistości nie ma innych formacji wojskowych Federacji Rosyjskiej. Należy natychmiast zastrzec, że wojska rakietowe – jest całkowicie osiadły praca w bunkrze lub na bazę wojskową. Jednakże, można uzyskać tutaj osoby o wyjątkowej zdolności w zakresie matematyki i fizyki. Żołnierze zasadniczej służby wojskowej nie będą wykorzystywane w praktyce. Zasadniczo strategicznych pocisków Siły zbierają się pod jego funkcjonariuszy poleceń.

Do tej pory, Federacja Rosyjska ma około sześć rodzajów pocisków wojskowych. Należy rozumieć, że wojska rakietowe – jest główną siłą uderzające. Nowoczesne instalacje mogą w ciągu kilku sekund po prostu dmuchać na kawałki praktycznie każdym kraju na świecie.

wojska rakietowe – jest dumą naszego kraju. Są izolowane od całego ciała, a także innych elitarnych wojsk rosyjskich. Ranking profesjonalne formacje wojskowe Federacji Rosyjskiej nie kończy. Palma od wielu lat odbywają się najbardziej zdolnych i mobilnych żołnierzy. Kazał je poniżej.

spadochroniarze

W wielu krajach nie ma lądowania wojsk. Oni po prostu nie przeznaczyć. Podział tego typu są przydzielane w wojsku. Na przykład, w Ameryce nie jest jednostką „Lew morski”, który jest przypisany do US Navy. Ale w naszym kraju wojsk powietrznodesantowych, albo wojsk powietrznodesantowych, jak się je nazywa – jest najbardziej elitarne oddziały rosyjskie. Przedstawiciele „niebieskich beretów” brali udział w prawie wszystkich konfliktów, z których jedna strona była Rosja. spadochroniarze działają za liniami wroga. Dlatego też są one uważane za najbardziej mobilne i elastyczne. Istnieją również lądowania sił specjalnych.

Aby uzyskać najbardziej elitarne siły rosyjskie muszą trenować ciężko i długo. Wielu ekspertów doradza, aby rozpocząć trening fizyczny przed nadejściem wieku poborowym. VDV dostać zarówno poborowych i funkcjonariuszy, którzy ukończyli szkół specjalnych. Wiedza o wszelkich sztuk walki lub obecność szkolenia wojskowego i sportowego. Ten oddział Federacji Rosyjskiej w najbardziej obiecujące ze względu na jego personel zatrudniony w GRU, FSB i innych najwyższej tajnych jednostek specjalnego przeznaczenia.

wniosek

Przeanalizowaliśmy rosyjskich żołnierzy elitarnych. Należy pamiętać, że lista ta może się zmieniać w czasie. Niemniej jednak ocena jest oparta na faktach i zdolności bojowej szczegółowych badań populacyjnych. Artykuł odpowiedział również na pytanie o tym, jak dostać się do elitarnych wojsk rosyjskich. Podsumowując, możemy dodać, że wojska – dużo ludzi silnych i celowych. Jeśli wierzysz w siebie sto procent, elitą sił zbrojnych Rosji czeka!