533 Shares 6207 views

Pyszne przepisy na co dzień, a nie tylko sałatki „Czerwony Kapturek”

Nie tylko są receptury zimnych przekąsek nie wymyślić mistrza spraw kulinarnych! A najciekawsze, być może, to plan sałatki. Omówimy dzisiaj jest jednym z nich.

Sałatka „Czerwony Kapturek” z jagód

Jest przygotowany na różne sposoby. Być może można nazwać każdą potrawę, na które składają się z kilku składników i ozdobione coś czerwienie – buraki, pomidory, ziarna granatu. Cook, na przykład, takie sałatki: powinny być gotowane kurczaka (1-2 nóg, bez skóry). Jeśli wolisz, możesz gotować w osolonej wodzie i pokroić na małe kawałki, a następnie lekko smażone z przyprawami i cebulą. A jeśli trwa tylko mięso gotowane, upewnij się, że prisolit, pieprz, przyprawy Arch. Umieścić drugą warstwę posiekanych cebula półkolami (cebuli podłogowe), lekko posypać octu. Następnie nałożyć siatkę majonezu. Trzecia warstwa w taki zaskakująco pyszne danie jak sałata „Czerwony Kapturek”, zrobić ziarna granatu. Umieścić je gęsty – jagody nada mięsu przyjemny słodko-kwaśny smak. Nawiasem mówiąc, nie jest głównym punktem kulminacyjnym danie! Trzecia warstwa – starte ziemniaki (2 szt.) Pieprz to – i znowu majonez. Następnie warstwę utartej jaja (3-4 przyjmowane). Następny prisolit i ponownie uczynić gęstą siatkę majonezu. Więcej w „Czerwony Kapturek” sałatkowy umieścić startego gotowanej marchewki (2 wystarczą). Można to zrobić w następujący sposób: Ropa ruszt, dodać czosnek, majonez wbity, a następnie rozłożyć cienką warstwę tej mieszanki na sałatkę. Składnik ten nada specjalne danie Delektuj, nieoczekiwane i bardzo smaczne notatkę. Następnie, jeśli mięso zostaje kolejna warstwa to zrobić. Oh nie zapomnij majonez. Na koniec – startej buraki (natrzeć (gotowany) przed osobno do płyty, nawet trochę soku stechot) umieścić na mięso lub marchew warstwy. Ale to sałatka „Czerwony Kapturek” nie ścieka, lekko nacisnąć buraki. Ponownie, dodać majonez, równomierne rozprowadzenie w całym „cap” powierzchni. I gęsto ozdobić jej granat. Pozostawić naczynie do zaparzenia na godzinę w lodówce tak, że wszystkie warstwy namoczone i stać soczyste. Następnie można wnieść na stół.

Sałatka „Czerwony Kapturek” z granatem i serem

Przepis opisano powyżej, jest to wielowarstwowej anteny. Ale możliwe jest przygotowanie i łatwiej, gdy elementy się żarówkę – 1 – 3, ziemniaki, wędzone mięso z kurczaków (300-400 g), orzechy włoskie (oczyszczone kilka prigorshen), ser – 200 g marchwi – 2 elementy jaja – 3, granat (ziarna). Warzywa i jajka drobno zniszczyć. Tak samo z orzechami. Cebuli pocięte półkolami mięso – kostki. ściera sera. Następnie wszystkie składniki zawarte są w warstwach na talerzu lub naczyniu, dodać trochę soli, posypać pieprzem do nasilenia. Majonez. Pod koniec gotowania, najpierw umieścić ser, a następnie koniecznie granaty. A także niech napary danie, impregnowane z majonezem i soków.

Sałatka z pomidorów

Wykonane sałatkowy „Czerwony Kapturek” z pomidorami, nie tylko z granatów. Oryginalny smaczne i jest, na przykład, recepta. Wziąć 300 g szynki, cięte w cienkie paski. 2-3 dojrzałych pomidorów stałe kości dużych lub małych segmentów. 1 cebula drobno ścięcie. Świeże grzyby, pokroić w paski i podsmażyć z nią aż do pełnej gotowości. Umieść je na sicie do szkła nadmiaru oleju. Tarty ruszt 2 jajka na twardo. Także przez pominięcie na tarce 1 ogórka i 200 g stałego sera. A teraz wszystkie składniki ułożone warstwy puszystego majonez, prisolennymi łukowate i pieprzu: szynki, potem pieczarki, ogórek, jaj, serów. Ostatni istota umieścić pomidory.

Takie są różne, ale bardzo kolorowe i smaczne sałatki „Czerwony Kapturek” będzie Ci, jeśli chcesz. Bon appetit!