885 Shares 3382 views

Jak jeździć na deskorolce: pierwsze kroki dla początkujących

Jeśli nie masz pojęcia, jak jeździć na deskorolce, ale chce się go nauczyć, trzeba wiedzieć wiele subtelności sprawy, począwszy od prawidłowego doboru planszy. Należy zauważyć, że ten sport może opanować praktycznie każdy, niezależnie od wieku.


Tak, należy najpierw wybrać odpowiedni deskorolka się. Należy zwrócić uwagę na wymiary (na pierwsza lekcja jest wąska, wybierz produkt). Należy również sprawdzić, czy istnieją boczne wygina się na pokładzie (Rady), dzięki którym można się zatrzymać i odwraca i sztuczki. Na pozycji jakościowych powinna być obecna dolna warstwa z tworzywa sztucznego, dzięki której można bezpiecznie ślizgać się wzdłuż poręczy. Jednak taki szczegół jest potrzebne bardziej niż doświadczonego sportowca. Przed jeździć na deskorolce na powierzchni kijem na samoprzylepnej podstawie papierem ściernym. W związku z tym, nawet najbardziej śliska podeszwa nie ruszy w dół z planszy.

Oczywiście, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na koła (jeśli są małe średnica, zwrotność maszyny staje się wyższa). Kolejny spojrzeć na materiale produkcji elementów danych. Sztywniejsze koła dają dużą prędkość, jednak ich amortyzacja nie jest tak dobra, jak byśmy chcieli.

Tak więc, jeśli nadal nie rozumiem, jak deskorolka, nosić kask, ochraniacze na kolana i łokcie, należy umieścić płytę na płaskiej powierzchni (najlepiej utwardzonej) i po prostu starają się stanąć na niej. Musisz nauczyć się równowagi, tak aby nie spaść podczas jazdy. Na tym etapie, spróbuj stanąć na jednej i dwóch nogach, zmienić je na przemian. Wybierz najbardziej wygodną pozycję ciała.

Zwróć uwagę na stopkę, która powinna być pierwszy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to można powoli ruszyć wzdłuż tej samej trajektorii i przerwać pracę. Naturalnie, będzie spadać, ale bez tego. Więc jak jeździć deskorolka potrzeba uczyć się ciężko, trzeba trochę czasu. Pierwszym etapem każdego sportowca odbywa się na różne sposoby.

Zwolnić i zatrzymać wspieranie nogę powinny zostać przeniesione do końca planszy i wywierać presję na niego. Ruch ten jest pewnego rodzaju hamulca, po czym łyżwa nie pójdzie tak szybko. Następna noga, stojąc z tyłu, trzeba usunąć i przestać. Można spowolnić inny sposób. Aby to zrobić, trzeba podnóżka dużego nacisku na tylnej krawędzi płyty do przodu był w powietrzu. To powinno być ograniczone. Jeśli czujesz, że będzie padać, natychmiast przeskoczyć z planszy.

Przed deskorolce bardziej profesjonalnie, trzeba opanować zakrętów. Aby to zrobić, trzeba przesunąć wspierającą nogę na krawędzi płyty do jej przedniej części podniesione z pewnym kątem. Następnie, obudowa powinny być obracana w pożądanym kierunku. Oczywiście, ta sztuczka jest, aby spróbować zrobić pierwszy na miejscu. Nie zapomnij, aby zmienić pozycję. Należy również pamiętać, że konieczne jest, aby trenować obroty w obu kierunkach.

Po podstawowe ruchy dostanie wystarczająco dobry, możesz zacząć uczyć innych sztuczek. To wszystko, co najciekawsze. Mamy nadzieję, że ten mały warsztat pod tytułem „Skateboard dla początkujących: jak jeździć” pomoże Ci opanować tę trudną naukę.