886 Shares 8136 views

Jak zrobić kwiat z tkanki

Barwne serwetki jednowarstwowa może być stosowany nie tylko zgodnie z jej przeznaczeniem, ale także jako dekoracja. Ponadto wskazane jest, aby udekorować swój stół na wakacje lub naczynia. Proste i piękne kwiat piwonii uczynić siłę nawet dziecko, wystarczy wybrać serwetki mają inny kolor: czerwony, bordowy, żółty, niebieski – to wszystko zależy od stosunku kolor obiektów na świątecznym stole.


Jak zrobić kwiat Spośród tkanki? Oferujemy szczegółowy opis procedury. Przede wszystkim, dostarczenie produktu w tym samym kolorze, złóż placu i na górze to, aby odebrać kolejną kontrastujący kolor, w tym przypadku wartość powinna być dwa razy mniejsza, krawędzie może obsłużyć jak chcesz, nożyczki. Następnie złóż akordeonie papieru, nakładając równomiernie jednej strony na drugą

Jak zrobić kwiaty z serwetki? master class odbyła się w naszej pracy proponuje wykorzystać do tego białego płótna i żółtych kolorach.

Po wstępnej określonych w akordeonu znowu sfazować krawędzie nożyczkami po obu stronach obrabianego przedmiotu i delikatnie naprawić strukturę w środku cienkiej nici, a następnie włożyć cienki pręt do środka kwiatka i leczyć kleju. Zobacz jak łatwo jest zrobić kwiaty z tkanki.
Wyprostować nasze marże produktów, tworząc kroplę zarodku. Pion jest gotowe do serwowania. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić kwiat z tkanek.

Stworzyć eleganckie dekoracje

Jak zrobić kwiat z tkanek bez użycia nożyczek i kleju? Jest to technika pracy z papieru, gdzie nie jest to konieczne, aby wyciąć, ale ustanowienie programu jest bardzo ważne. Ta japońska sztuka – origami lub bumagoplastika które mogą cię nauczyć, jak zrobić kwiat z tkanek. Można zrobić cokolwiek chcesz, najważniejsze – aby wyobraźnię i sprytnie pracował ręcznie. Dekoracja w postaci pięknie złożone serwetki na stole może doskonale zamaskować swoje kulinarne trafia.

Romantyczny odcień obiad daje wzrosła złożony z podpasek. Taka improwizacja elementem zapamiętany przez gości lepiej niż cokolwiek innego. Kolor wybrać w zależności od gustu. Chwycić lewym górnym rogu pomiędzy pierwszym i drugim palce lewej ręki. Wyjmij papier z górnej prawej krawędzi prawej ręki.

Zaczynają się poruszać prawą rękę, owijając się wokół produkt pierwszych dwóch palców lewej ręki (od góry do dołu – spin papier w lewo). Jeśli robisz to dobrze, złożony kawałek papieru w lewo na zewnątrz.

Obrócić cienkiego około dwóch centymetrów od końca. Znajdź kąt i pociągnąć go do góry i na lewo, tworząc trójkąt. To będzie zakładka wygląd.

Wypełnij nawijania tkaniny wokół osi. Prawa ręka i lewa fix to pączek kształt na górze, podczas gdy reszta będzie łodygi i liście. Zaczynają toczyć papier w postaci sznura poniżej. Im bardziej skręcać, tym silniejszy będzie macierzystych. Zatrzymać w połowie drogi w dół.

Znajdź inne rogi i delikatnie wyjmij je, że są one powyżej przestrzeni skręcania. Będzie to arkusz. Wycisnąć papier tuż poniżej gdzie lewy skręt i nadal skręcać w tym samym kierunku jak poprzednio, aż dojdziesz do końca, a to nasza Rose zakończone.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić kwiat z tkanki, w tym przypadku nie trzeba wydać na to dużo czasu.