590 Shares 8903 views

Najlepsze radzieckie filmy

Jestem fanem filmu. Tak, pewnie, sama stanie zadeklarować dowolną trzeci mieszkaniec Ziemi. Jednak nie jestem zwykłym fanem i bardzo kapryśna kochanka. Na przykład, lubię stare filmy. Nie mogę powiedzieć, chociaż nie lubię dzieła współczesnej kinematografii, ale w starych filmach jest pewna magia. Weźmy, na przykład, radzieckie filmy z ostatnich lat. Istnieją gry i wielka obsada świetnie odtwarza aury czas. Prawdopodobnie dlatego, że radziecki romantyzm wpływem mnie, albo jako należące do tej epoki – jak to nie ma większego znaczenia inaczej. Ostatnio nabyłem unikalną perspektywę załadować dość rzadkie zdjęcia, które nie jest coś, co napędza sieci nie zawsze mają okazję się spotkać. Do niedawna byłem przekonany, że w celu uzyskania najlepszych filmów radzieckich – nie może być rzadkością, choć. I stało się, aby włączyć się kilka filmów, ale emocje to lotny, jak tylko pojawi się komunikat na wyświetlaczu z prośbą o wysłanie wiadomości SMS do nieznanego numeru. Chciałem uniknąć takich problemów, a tylko pobrać darmowe filmy bez SMS. Jednak niektóre pięknego dnia, rozmowy na forum, odpowiedź do postu znalazłem adres portalu ze starych filmów. Natychmiast udał się do portalu, a przed moimi oczami pojawiła się piękny film. Pierwsze kilka minut byłem zachwycony jak dziecko, dostaje się do gry magazynowych.
Szczerze mówiąc, czasami kręcę stare bajki. Krajowy bajki do pobrania, które mogą być bezpośrednio ze strony, bo mam czułe wspomnienie mojego dzieciństwa, mandarynki na Nowy Rok, torty mojej babci. A co najważniejsze, że te bajki są bardzo dogodnie położony – duży zbiór. Na przykład, huśtawka kolekcję radzieckich kreskówek, w których wiele różnych wzorów. Jednakże, nie udawać, że autorytatywne ekspert w tej sprawie, kiedy to bajki, ponieważ wszystkie jego własną wersję tej ustawy. Odkrywania zawartości strony, ja również przyłączył się do obcych kreskówek. Nie tak dawno temu, aby znaleźć stare kreskówki obce ogólnie uważane niemożliwe, ale teraz ze względu na World Wide Web uległ zmianie. Nie tak dawno temu, był w stanie zobaczyć czarno-biały komiks o Myszki Miki, mówią eksperci – jeden z pierwszych filmów animowanych na świecie. lista kreskówki obcy jest dość obszerna, bardzo lubię, ale nie tak bardzo jak domowy.
Czasami wstrząsnąć i filmy zagraniczne, ale nie wyłącznie pod siedemdziesiątych. Stare filmy, zagraniczne lub nasz wszystko jest kwestią gustu, jak również w Europie nakręcony wystarczającą jakość, ale z pewnością nie bez nacisku na komponent handlowej sprawy. Wpisując w poszukiwaniu zasobów, „najlepsze filmy radzieckie,” znalazłem dużą kolekcję arcydzieł międzynarodowych. Od razu błysnął myśl, że teraz nie ma do spędzenia kilku dni. W ogóle, jak powiedziałem wcześniej, aby znaleźć konkretny obiekt w sieci jest wystarczająco trudne, ponieważ większość słuchaczy wybiera nowych zawodników. Oczywiście, szef, opracowania takiego portalu, zdał sobie sprawę z ryzyka, chociaż, gdy wziąć liczbę radzieckich fanów kina na całym obszarze postsowieckim, będzie miał dużą publiczność.