100 Shares 3126 views

Czarne grzyby. Solenia na zimno i na gorąco

Wrzesień – czas, aby zbierać grzyby. I wszystkich fanów tego wspaniałego produktu z wielką przyjemnością, aby przejść do lasu mu wtedy także zapasy na zimę. Jednym z najbardziej popularnych sposobów zbioru jest solenie. Prawie wszystkie grzyby można dodać sól. będziemy teraz mówić o takich grzybów jak grzyby atramentu że solenie nie jest zbyt trudne zarówno dla doświadczonych kucharzy lub dla kochanków. Co to jest dobra metoda? W ten sposób zebrane grzyby mogą później dusić, smażyć, przygotować je do zup. I to jest całkiem dobre dopasowanie czarne grzyby, solenie, które jest jednym z najlepszych sposobów, aby utrzymać wszystkie użyteczne cechy tego smacznego produktu. Ale wszystkie zasady bezpieczeństwa muszą być przestrzegane, ponieważ nie byłoby dobre grzyby, żarty z nich są złe.

Solenie czarne grzyby zimno

Grzyby mogą być solone na dwa sposoby: na ciepło i na zimno. Rozważmy pierwszy przykład. Grzyby Należy przygotować dokładnie spłukać zimną wodą płynie, każdy dokładnie oczyścić z brudu, usuwanie uszkodzonych części. Następnie muszą być namoczone, aby pozbyć się toksyn i nieprzyjemnej goryczy. Dla tego grzyba rozprzestrzenia się w dużej misce i czapki w dół z zimną wodą. W tym stanie, są one około 3 dni, a woda powinna być często zmieniane.

Co do zasady, do wytrawiania grzyby mleko używane drewniane beczki, ale nie są one w ogóle. W związku z tym, można również korzystać z tradycyjnych banków. Ważne jest, aby być w stanie odpowiednio zapakować i gotować grzyby czarny solenie grzybów pochodzi z tej kalkulacji: za kilogram grzybów wziąć sól '40 Na dnie przygotowanego pojemnika wlewa się warstwę soli, położyć kilka liści porzeczki, chrzan, wiśnia, kilka ząbków czosnku i całe łodygi kopru. Nad zieleń rozplanowany grzyby, koniecznie w dół czapki. Po pierwszej warstwy układa, posypać go kilka kropki czarnego pieprzu, liścia laurowego określoną i posypać szczyptą soli. Następnie należy przejść do drugiej warstwy rozplanowany grzyby. Po zakończeniu wszystkich warstw, by sprostać wszystkim liści wiśni i porzeczki.

Teraz cała zawartość musi być pokryty pokrywą lub płyty i naciśnij ładunku. Wysyłamy grzyby w piwnicy do solenia. Produkt jest gotowy w ciągu miesiąca.

Solone czarne grzyby, drugi przepis

Do wytwarzania gorącej grzybów wymaga znacznie mniej czasu. Tylko w wykorzystaniu ciepła ten przepis, gdy istnieje potrzeba szybkiego przetwarzania dużej liczby grzybów w krótkim czasie, a nie ma możliwości, aby moczyć surowców. Aby pozbyć się nieprzyjemnego goryczy, grzyby trzeba gotować (około 20 minut). Po tym grzyby płukano w dużej ilości czystej wody, pozostawiono do kanalizacji. Po wykonaniu wszystkich wstępnych etapów układania grzyby przygotowany do zbiornika do trawienia, prisypaya soli (grzyby stosuje się na kilogram Sól 50 g). Top dodać kilka ząbków czosnku, posiekane kawałki cebuli, kilka gałązek koperku, korzeń chrzanu, zamknąć pokrywę i umieścić wszystko pod obciążeniem. 7 dni spędzonych na mrozie, grzyby są gotowe do użycia.

Spróbuj, to na pewno jak czarne grzyby (solenie jedną z następujących metod).