399 Shares 5353 views

Kia Quoris: specyfikacje, opakowania, opinie

Raz firmy KIA udał się do szczerej przygody – stworzenie reprezentacyjne urządzenie w ramach krajowego marki. Co zaskakujące, nie tylko stworzył go, ale udało się również pozyskać potencjalnych nabywców Lexus i Mercedes. sedan wykonawczy zwany KIA Quoris ma długość ponad pięciu metrów i kosztuje około dwa i pół miliona rubli. Ważne jest, aby pamiętać, że analogi takich samochodów droższe o co najmniej milion. Być może jest to wszystko jakaś sztuczka?


Trochę historii

Koreańczycy – to dość ambitny naród. Dlatego wolą korzystać z rzeczy własnej produkcji, w tym samochodów. A jeżeli średnia koreański może wybrać samochód budżetu spośród szerokiej gamy modeli krajowych, najbogatsi ludzie w Korei trzeba wspierać przemysł import samochodów. W związku z tym zapotrzebowanie na samochody służbowe w Korei pojawił się dawno temu. Próby rozwiązania tego problemu zostały już wykonane, a nie tylko przez KIA, ale także jego współpracowników Hyundai i Ssangyong. Tylko tutaj, aby stworzyć maszynę, która spełnia międzynarodowe standardy, Koreańczycy nie wyszło. Na przykład modelu KIA Enterprise miał długość aż 5,2 metra, ale została ona zbudowana na platformie Mazdy 929, który mówi sam za siebie.

Przegląd

Oczywiście, KIA Quoris – to najpoważniejsza próba uzyskania Koreańczyków w segmencie premium na całym świecie. Urządzenie jest zbudowane na platformie już zapoznać się na naszym terenie Hyundai Equus. Jest on wyposażony w napęd na tylne koła, w silniku o pojemności 3,8 litra, rozwój moc 290 oraz osiem automatyczną skrzynią biegów. Sprzedaż modelu dość szybko zaczęło się w różnych częściach Ziemi, a główną sensacją była dostępność KIA Quoris. Cena samochodu waha się od 2.539 mln. Rubli 3.499 mln. Rubli. Oczywiście wszystko zależy od konfiguracji.

projekt

Wielu właścicieli samochodów nie zauważy, że projekt Quoris pożyczył od siódmego BMW. Widać to zarówno na zewnątrz i we wnętrzu. Zmiana biegu, który bieg jest wart. Ogólnie jednak premia koreański wygląda o wiele bardziej dynamiczny i jaśniejszy niż jego niemiecki prototyp. Czuje się jak projektantów KIA Quoris postanowił nie obciążać się z tradycji.

wnętrze

Wnętrze wygląda całkiem Skoromniy, zwłaszcza biorąc pod majestatycznym smaki samochodów azjatyckich. Wnętrze jest wykonane w klasycznym stylu, stonowane linie i kolory przyczynić się do złagodzenia właściciela. Salon obszyta wysokiej jakości skórą i aluminium. Sufit jak najlepszych światowych marek, pokryte zamszem. Niech poziom wykończenia KIA Quoris i jest daleki od „Mercedes” S-klasy, ale podstawowa wersja ósmej BMW jest wyraźnie lepszy.

Wnętrze samochodu jest dość przestronne, zwłaszcza z tyłu rząd, ale na dachu może być wykonane i wyższe. Oczywiście, szef nikt nie będzie walczyć, ale status urządzenia, przestrzeń powinna być nieco większa. Stanowisko kierowcy odbywa się na najwyższym poziomie, z tym, że boczne podparcie na zakrętach nie wystarczy. Oczywiście, samochód jest przeznaczony do swobodnej jazdy imponująco.

wyposażenie kabiny

Wnętrze pojazdu jest wyposażony w pełni zgodne z jego klasy. Światła LED, wentylowane fotele, przyrządy cyfrowe z występem na przedniej szybie, samozamykaczy, tempomat i wiele więcej czeka na właściciela tego samochodu. To nawet ma analogowego systemu Pre-Safe Mercedes, który jest w sytuacji awaryjnej napina pasy i przesuwa krzesło. Oczywiście, na standardowym zestawie asystentów elektronicznych oraz wszelkiego rodzaju urządzeń nie trzeba mówić, bo ich obecność w samochodzie tego poziomu nie jest jeszcze dyskutowane. Pytanie tylko, który rozpoczął się z przedstawicielami koreańskiej firmy w martwym punkcie „Co innowacje wprowadzone w tym samochodzie?”. W samochodzie, zebrałem wszystko co najlepsze jest dzisiaj, a nowy to nie ma absolutnie nic. Ale jest gwarancja 7 lat, niż nie może pochwalić się nawet najbardziej szacownych konkurentów.

KIA Quoris: test drive

Konstrukcja samochodu budzi żadnych zastrzeżeń, więc wiele osób sądzi, że „taniość” urządzenia wpływają na jego wydajność na drogach. Sceptycy znowu pecha – samochód zachowuje się na drodze całkiem dobrze. Oczywiście, że nie przekracza koledzy Europejczyków, ale byłoby to zbyt dużo.

samochody kół mają charakter informacyjny mało, wszystkie zakręty są przetwarzane w ułamku sekundy. Istnieją, oczywiście, banki, ale nie powodują one wiele podrażnienia. Silnik 3,8 litra wystarcza do rozproszenia tak ciężkich samochodu. również w porządku z hamulcami. Przebieg samochodu jest gładka, energochłonne podwozie. Wszystko działa sprawnie.

Jeśli przyczepić, można znaleźć trzy wady projektantów. Po pierwsze, działa na izolacji akustycznej, zbyt mało uwagi poświęcono komorze silnika oraz nadkola. W rezultacie, podczas ciężkiego rozruchu silnika silnie snarls i szelest koła. Po drugie, automatyczna skrzynia biegów nieco leniwy, aby przełączyć się w dół, manetki wiosła byłaby bardzo przydatna. I po trzecie – że byłoby miło, jeśli tryb silnik i zawieszenie być konfigurowane oddzielnie. Na przykład podczas jazdy na autostradzie, podwozie najlepiej radzić sobie z nieprawidłowościami i zapobiega gromadzeniu się samochodu w trybie „sport”, silnik o takiej drogi byłoby logiczne, aby przełączyć się na tryb „Eco”. Oczywiście wszystkie te rzeczy. Jednak dla osoby, która dała się dwa i pół miliona za samochód, a oni odgrywać pewną rolę.

Co KIA Quoris naprawdę gorsze od swoich wybitnych konkurentów w klasie, więc jest w możliwości indywidualizacji. „Niemcy” może być w pełni wyposażone zgodnie z własnymi preferencjami. Odnosi się to również do wykańczania i opcji. Ale nabywcy premia CIA tylko może wybrać jedną z oferowanych kompletów. Wszystkie pięć z nich. Pierwsze trzy mają objętość 3,8 litra, a resztę – 5,0 litra, a to główna różnica między nimi. Jeśli chodzi o sprzęt i różnych elektronicznych asystentów, to mają one słabe najtańszego sprzętu. To również nie obejmować koła ze stopu metali lekkich oraz pokrywę panoramiczny. Ale „ciepłe opcja” dostępna we wszystkich modelach.

KIA Quoris: Opinie

Większość właścicieli samochodu jest bardzo dobry do powiedzenia na ten temat. Wszyscy mówią dobrej jakości po atrakcyjnej cenie. Właściciele tego urządzenia powiedzenie, który siedział za kierownicą, pamiętaj tylko Niemców. Wiele, wybierając pomiędzy E-klasy Mercedesa i KIA Quoris, którego cena jest znacznie niższa, podać swoje preferencje dla Koreańczyków. Czy to nie jest sukces?

wniosek

Koreańczycy zdołali stworzyć dobry samochód premii, która jest dość dobrze działa na rynku. KIA Quoris, właściwości techniczne, które mówią same za siebie, unikalnie wykonana przejmować konkurentów. Większość pomysłów zaczerpniętych z twórców słynnego Niemców, ale to już nie dziwi. KIA Quoris zdecydowanie warte rozważenia, przynajmniej dopóki nie zostanie powieszenie ceną.