709 Shares 2047 views

Mogę zobaczyć, kto odwiedził moją stronę „VKontakte”?

„VKontakte” projekt sieci, w uzupełnieniu do komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną, skonfigurować i zapewnienia, że ludzie mają możliwość wyrażania swoich myśli, aby znaleźć słuchaczy i komunikować się z nimi.


Ich materiały mogą być umieszczone na ścianie, która to strona miejsce publiczne. Jeśli dużo publikacji, a nie chce, aby zobaczyć je na ścianie i patrzeć której ten, kto ma najwięcej śladów i stał się okazją do dyskusji przydatna funkcja sieci społecznych przyczyni się to szybko. Aby zobaczyć, kto odwiedził stronę „VKontakte”, punkt otwarty „My News”. Jeśli goście lubią opublikowanego materiału, to mają okazję wspominać, Share i napisać coś na ten temat. Wszystkie znaki można zobaczyć w dziale Aktualności, jeśli otworzyć zakładkę „odpowiedzi” oraz „Komentarze”. A jeśli często są zainteresowane w pytaniu „Kto odwiedza moją stronę” VKontakte „? i obejrzeć ten element, odpowiadać na komentarze, goście będą polecając Cię do swojego kręgu znajomych. Aby zwiększyć liczbę abonentów do publikowania dobrych materiałów, uzasadnione fakty i zdjęcia. Regularnie aktualizować informacje – i budować swoją publiczność.

Aby uzyskać więcej środków funkcjonalność sieci społecznościowej są stale ulepszane usługa tworzy aplikacje, gry, zmianę i uzupełnienie istniejących możliwości projektowych. Wielu użytkowników prosić o wsparcie pytanie: „W jaki sposób mogę sprawdzić, kto odwiedził moją stronę?” „VKontakte” nie dać dane o tym, kto po prostu odwiedza stronę i nie pozostawia żadnych pozostałości. Oznacza to, że użytkownicy, którzy umieścić znak „jak” i komentowania zdjęć i nagrania można zobaczyć w dziale aktualności. Ci, którzy właśnie mieli na swojej stronie, nie będzie widać. Istnieje wiele programów w sieci, które obiecują Ci aplikację w postaci pułapek dla gości. Jednak dokładnie przemyśleć przed podjęciem decyzji i zgadza się. Jest to ważne dla ciebie pytanie: „Kto jest odwiedzenie mojej strony” VKontakte „? Po tym wszystkim, nie ma gwarancji, że informacje dostarczane przez aplikację, autentyczne. Hakerzy nie wystarczy dostęp do swoich danych. Jeśli go rozwiązać, może być problem z kontem i podejrzanej aktywności projektu Wsparcie usług ma prawo, aby go zablokować.

The Social Network oferuje własną aplikację o nazwie „Moi goście i fani”, który odpowie na pytanie „kto odwiedził moją stronę” VKontakte „i zbierać informacje o aktywności użytkowników oraz przyjaciół. Użyj go, bez obawy o konsekwencje.

Grup i społeczności, aplikacje i gry tworzyć interesujące i fascynujące zajęcie „VKontakte”. Najczęściej odwiedzane strony będą widoczne w zakładce „Moje grupy” na podstawie regularnych pokazów i uczestniczyć w dyskusji. Nie jest konieczne, aby dołączyć do grupy, która rzadko publikowania materiałów na swoich stronach. Postępuj tylko ciekawe i ważne projekty – tak będzie łatwiej śledzić nowości. Mimo wszystko, jeśli wspólnota buduje się wiele, to staje się niemożliwe, aby śledzić wszystko i można przegapić dobrej, użytecznej informacji.
Używaj serwisu społecznościowego z przyjemnością i bez żadnych konsekwencji!