850 Shares 7700 views

Parviz Yasinov: biografia i życie osobiste

Świat show-biznesu jest bardzo niestabilne i nieprzewidywalne. Nowe nazwy pojawiają się i znikają szybko i całkowicie. Tak, nagle, w świetle flar kamer mediów pojawiła Parviz Yassin wschód młodzieńca niezapomniany wygląd. Może zostały do publicznej wiadomości wcześniej, ale w szerokim tego słowa znaczeniu, został uznany przez publiczność tylko przez jego romansach.


Parviz Yasinov: narodowość, cechy wyróżniające i przemyślany PR wyczyn

Uzbek skromny chłopak był nieznany od prawie 19 lat. Przez ten wiek, widocznie rodzice sobie sprawę, że dziecko nie jest zainteresowany w tej branży. Ponadto, nie ma danych o tym, gdzie studiował bogatego dziedzica. Tak więc, dla młodego człowieka z bardzo standardowe dla swoich cech etnicznych dotarło tylko jedną drogę do sławy – z pomocą właściwego public relations.

Parviz Yasinov: biografia, ciemne i jasne momenty

Parviz urodził się w 1983 roku, a on jest teraz trochę więcej niż 30 lat, ale jego lat, miał dużo. Po pierwsze, musimy pamiętać, że pełna nazwa młodego Don Juan – Yasinov Parviz Obidovich z imienia wspomniano nie jest na próżno, jak jego ojciec pomoc – jest głównym źródłem dochodu dla człowieka. Yasinov Obid Mamatovich jest głowa z bardzo dużym budynku biurowym „Mosstroymehanizatsiya-5”. do domu ojca, aby stać się słoneczny Duszanbe, ale Parviz urodziła się już w Moskwie, a nie w Tadżykistanie.
Parviz Yasinov nie jak wielu jego rówieśników z Tadżykistanu. On nie jest zaangażowany w ciężkiej pracy, mówi bez akcentu i uwielbia rzucać kurz w oczach jego wyimaginowanego znaczenia i wpływowych znajomych. W 2005 roku jego ojciec dał synowi w rodzinnej firmie, co daje udział w „Legii” firmy.

A młody człowiek interesuje się „słodkie życie”, co w jego rozumieniu to kluby, imprezy, dziewczyny i nielegalnych wyścigów. Najnowszy szał często prowadzi do sytuacji konfliktowych na drodze, która decyduje jego ojca. W szczególności, możemy przypomnieć zagrożeń Parviz z bronią w adres osoby, nie przegap go na drodze.

Parviz i pierwsza romantyczna historia

Pierwsze wzmianki o Parviz połączyć ze swoim romansie z wokalistą grupy „Tutsi” i były „fabrikantka” Mashey Veber, który niedbale zakochał się w jego „Wschodnie” i książę nie chciał go puścić. Ich wspólny przyjaciel przedstawił przed projektem „Star Fabryka”. Romantyczna historia ewoluowała, a młody człowiek poszedł nawet na wycieczkę z Webera po zakończeniu projektu. Wkrótce sama wyznała kochanka swoich uczuć. Parviz na 19 lat łatwo odwrócił głowę dziewczyny. Na początku 2006 roku, media pogłoski o ciąży Weber, i mniej więcej w tym samym czasie, producent zespołu Victor Drobysh „zwolniony” dziewczynę z grupy. Wkrótce Maria Weber i Parviz Yasinov ogłosił ślub, ze świeckich i religijnych obrzędów. Jakiś czas później, Maryja urodziła syna o imieniu Oscar.

Życie rodzinne z oddanego kochanka

Czas dzielenia Masza i Parviz można nazwać bajkę, gdyby nie ciągłe zdrady faceta, który czuł ich oryginalność i mają sprawy z innymi młodymi śpiewakami. Istnieją pogłoski o jego relacji z Svetlana Svetikova Anastasia Krainova, który pracował z żoną w grupie „Tootsie”, jak również „głęboko” Alsu małżeńskiego. Człowiek oczywiste zainteresowanie śpiewających dziewcząt zaczęły się pojawiać wszystko wyraźnie. Jednak we wszystkich wywiadach Parviz powiedział, że jest on przyciągany do Maszy jego czystość, szczerość, jasne i piękne oczy, jej witalność, dodatni i energię. Na wspólnej sesji zdjęciowej i wychodzić kilka wydawał się szczęśliwy i rozkoszował się swoją miłością.

Masza Veber w rozmowie z mediami przyznał, że pierwsza Parviz nie przyniósł ją w zachwyt, bo był z nadwagą i ospały. Ale kilka miesięcy przyjaznej spotkań stało się jego impuls do wznowienia sportu. Masza nie widzi braki Parviz i uważa, że jest to tylko pozytywne i nie jest zepsuty przez przedstawiciela złotej młodzieży. Młodzieniec okazał się dobrze podczas spotkania z rodzicami Maszy i wprowadził ją do swojej rodziny. Zmień Parviz pomógł spokojne życie z rodziną i jego odległość od stolicy rozrywki. Może ona wciąż zgadywać o niewierności człowieka, którego kochała, ale wolała ignorować plotki, dopóki nieuniknione stało.

A Sound of Thunder …

Na przyjęciu Parviz Yasinov spotkał się z solistą „Tatu” Yuliey Volkovoy. Drobna brunetka z zarozumiały charakteru zainteresowany mężczyzną, a on zaczął dbać o niego. Volkov była praktyczna kobieta, która była zainteresowana nie tylko niezwykły wygląd młodego człowieka, ale jego konsystencja i wolność od zobowiązań. Pod naciskiem Yulii Parviz opuścił żonę, zostawiając ją niemal bez środków do życia, i rzucili się zorganizować swoje przyszłe życie.

W prasie zaczęły pojawiać się pogłoski o zbliżającym małżeństwa Yulii Volkovoy i młody biznesmen Parviz. Pojawienie się tej informacji przyczynił się do zachowania najbardziej Julii, który w celu zwrócić uwagę opinii publicznej i mieszać zainteresowanie jego osobą, wykonany podobne oświadczenie do mediów. Yulia Volkova i Parvis Yasinov przez dłuższy czas stać się obiektem zainteresowania dziennikarzy, nie tylko dlatego, że nie było obawy o czas trwania tej powieści.

Ujawnienie tajemnic i opowieści rebuttal

Ale prawie sześć miesięcy później stosunki oficjalna strona zespołu „Tatu” opublikował odrzucenia plotek o ślubie. Jednocześnie poinformował, że był to młody Don Juan nie został jeszcze wprowadzony do rodziców dziewczynki. W praktyce okazało się, że wszystkie historie o facetów biznesowych były zamki w powietrzu, samochód podarowany przez Julia, była z kolei przedstawiony Parviz ojca, a on dał strażnikowi dziewczynę własnego bezpieczeństwa, który płaci również za jego tata. Pomimo pozornej odcień public relations w powieści z Volkova, okazało się, że para będzie mieć wspólne dziecko. Ale nie do tego przyzwyczaić Parviz.

Wynikiem właściwy ruch PR

Skandaliczny nazwa grupy „Tatu” jak fala magicznej różdżki wykonane z nieznanego oglądalności uzbecki Man bajki wschodniej księcia. Parviz Yassin którego zdjęcia nie pochodzą od łamach tabloidu – jest obecnie jednym z najbardziej popularnych bohaterów plotek. Jego była żona – Maria Weber – błysnął w mediach, ku uciesze producent Victor Drobysha i grupą współpracowników. Ale zainteresowanie trójkąta miłosnego nie ustępują. Po urodzeniu syna Samir Julia Volkova niezwykle wrażliwe na wcześniejszych relacji i Parviz rolkach skandali Weber osobiście na pokazach mody.

Relacje z dziećmi

Parviz Yasinov Dziś ojciec dwóch synów, którego, niestety, prawie się zastanawiać, czy możemy wykluczyć śmieszne próby pozbawić byłych kochanków ich praw rodzicielskich. A rodzice wschodniej chłopca całkowicie wokół podpory, nazywając go prostytutki i playgirls dziewczęta.

Dlaczego Parviz rozliczane w życiu w taki dziwny sposób, łamiąc serca i pozostawienie dzieci osierocone , gdy jego ojciec żyje? Nikt nie zna odpowiedzi. Ale może taki zwód Yasinov przeprowadzać więcej niż jeden raz, ponieważ rodzice nie są w pośpiechu, aby pokazać mu, że dla prawdziwego muzułmanina jest strasznym grzechem, jak również życie na pieniądze rodziców. Być może po prostu nie chcesz przegapić pecha syna spod skrzydła i pozbawić go ochrony w ten sposób. Jedyną nadzieją na kontynuację działalności rodziców jest siostrą Parviz – Firuz, który woli nadal wykonywać pracę, zamiast pustej niekończącej się zabawie.