652 Shares 9859 views

Lekcje rysunku. Jak narysować księżniczkę Celestia

serial animowany „My Little Pony” wygrywa kolejne serca dzieci i dorosłych. Kto nie kocha przygody zabawy, niesamowite cuda i historie o prawdziwej przyjaźni i lojalności! Małe wentylatory ponyashek starają się przynieść trochę cud w ich codziennym życiu, więc zabawki, odzież, materiały piśmienne i inne przedmioty o cechach My Little Pony są tak popularne. Producenci produktów dla dzieci oferują szeroki asortyment, ale można uczestniczyć w tworzeniu i zastanawia się. Szczególnie dlatego, że jest tak ekscytujące i użyteczne dla rozwoju zdolności twórczych dziecka. Jednym z najprostszych sposobów na rękę w tworzeniu własnych ponyashki – jest, aby nauczyć się go wyciągnąć. W naszej lekcji tylko na ten temat i będą omawiane – uczymy się , jak narysować księżniczkę Celestia samemu.


Historia o charakterze

Aby uzyskać realistyczny obraz, warto wiedzieć o Celestia więcej. Dzieciaki pewnie już wiedzą o nim wszystko, ale dorośli przed losowaniem Księżniczka Celestia, potrzeba małego łóżeczka. Tak, Celestia – jeden z głównych bohaterów z kreskówek, codzienna kucyka. A ona jest najbardziej niezwykłe „hobby” w świecie – jest odpowiedzialny za wschodem i zachodem słońca. Na Princess posiada zwierzaka o nazwie Phoenix.

etniczność Celestia

Zwracać uwagę na wszystkie cechy zewnętrzne, zanim zaczniesz budować obraz. Kucyk Księżniczka Celestia ma niezwykły grzywa, opalizujący różowy, turkusowy i fioletowy. Ogonem jest tego samego koloru i tej samej długości, rozwija. Jej zad pokazuje małe złote słońce, a śnieżnobiałe skóry Celestia. I, oczywiście, nie można ignorować takich ważnych szczegółów, jak róg na czole i skrzydłami na plecach.

Jak narysować Księżniczka Celestia etapy

Przystępujemy do procesu ciągnienia. Pierwszym etapem jest przygotowanie wszystkich niezbędnych: biały papier, ołówek, gumkę. Materiały, które będą malowane wzór, pożądane jest, aby ustalić, przed księżniczką dobieranego Celestia. Odpowiednie kolorowych ołówków, kredki, namalowana guasz i farby, kolorowe pióra, kredek.

1. Aby rozpocząć, należy wykonać układ. Głowa w Celestia wydłużone, prawie trójkątne. Korpus głowicy jest większa owalny. Zbyt duży nacisk na ołówek nie jest konieczne – linia pomocnicza my wtedy zdjąć gumkę.

2. zwraca się rysy twarzy. Celestia mają duże oczy z długimi rzęsami. Narysuj długi róg skręcone, a za nim – koronę. Nos kucyk małe usta na pół uśmiechu. Nie zapomnij ucho.

3. Kolejnym krokiem jest narysować długie kręcone grzywę, łączący głowę do ciała, dodać pierzaste skrzydła. Celestia na szyjce – mały naszyjnika i jego kryształkami korony.

4. Wprowadzenie do nóg i ciała szczegółów Celestia. Jej nogi są stosunkowo długie, smukłe, z grubymi pazurami. Innym kryształ znajduje się na naszyjnik – dodaj ją.

5. lewo ogon. On jest bardzo długa, rozwija, zakręcony. końcówki ogona rozłożone wzdłuż ziemi.

6. Zakończ. Ostrożnie wyjąć gumki oznaczania linii, z wyszczególnieniem części ciała, twarzy. Na kopyta narysować wzór. I nie zapomnieć o najważniejszym – na zadzie od Celestia jest jego własny znak. To małe jasne słońce – i co jeszcze może być w Lady wschody i zachody słońca? Główne linie robić jaśniejsze i bardziej wyraziste.

Dodaj trochę koloru!

Kiedy barwienia Celestia musi być stosowana bardzo ostrożnie. Po całkowicie białym koniu! nie można pomalować ciało w ogóle. Ale lepiej jest pokryć je białą farbą lub kredą na kolor biały. Z grzywą być trudne do malowania piękne przejścia kolorów.

To wszystko. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że lekcja jak narysować Księżniczka Celestia, jest dość skomplikowane, ale staranność i dokładność, aby pomóc poradzić sobie z tym zadaniem.