88 Shares 6352 views

Dziewczyny: Jak przyciągnąć mężczyzn

Być może każdy z was zwrócić uwagę na sposób niektóre dziewczyny łatwo absorbować uwagę chłopców. A jak nie piękne ( „Jestem o wiele lepiej!”), A ubrany tak sobie. I wszyscy faceci w nogach. Więc co to za tajemnica? Jak przyciągnąć ludzi? Niech najpierw spojrzeć na psychologię człowieka.


Każdy wie, że mężczyźni kochają oczy. Więc wizualna atrakcyjność kobiet ma ogromne znaczenie. Ważne, ale niewystarczające. Fakt, że człowiek chce i kocha dziewczynę, która sama kocha!

Tak więc, zanim zapytać, jak przyciągnąć ludzi, należy zadać sobie pytanie: „Czy ja przyciągnąć ty? Czy kocham moje ciało „Jeśli myślisz, kiedy odpowiedzieć na te pytania, jeśli są jakieś wątpliwości, takie jak:” Teraz, jeśli … „” siła „” … ale „- to jest, gdy źródłem problemów ?. Po tym wszystkim, jak przyciągnąć ludzi, jeśli nie przyciąga do siebie? Człowiek patrzy na ciebie tak samo jak ty do siebie.

Aby odnieść sukces, trzeba kochać swoje ciało. Engage auto-szkolenia. Ciągle powtarzać sobie: „Jestem najbardziej urokliwy i atrakcyjny. Żaden człowiek nie przejdzie mi bez patrząc wstecz …”. Przekonajcie się to codziennie, spojrzeć w lustro, uśmiechnij się i cieszyć się kontemplacji piękna sama w sobie. Poczuj się jak bardzo seksowny i atrakcyjny.

Tak, jak przyciągnąć faceta?

1. Bądź zrelaksowany. Faceci nie lubią dziewczyn zamknięte i niedostępne. Taka osoba podświadomie odeprzeć wszystkie Cavaliers. Ale nie mylić pojęcia! Łatwa dostępność i wulgarność nie są jak ludzie. Człowiek może czerpać wolność, zmysłowość, seksualność, ciepło i uśmiech. Jak stać się taki? Jeśli cierpisz z powodu nieśmiałości, braku zaufania i różnych lęków, nie należy go uruchomić. Musisz zrozumieć. Można umówić się z psychologiem, ale można próbować radzić sobie sami. Jest to dobre ćwiczenie, które pomoże Ci zostać wyzwolony. Pamiętaj, lub wyobrazić sobie sytuację, w której można łatwo i naturalnie zachowywać się w społeczeństwie ludzi. Ty – gwiazda, a wy wszyscy uwielbiam. Poczuj swoją kondycję w tym miejscu i naprawić go w pamięci. I za każdym razem, gdy znajdziesz się w towarzystwie płci przeciwnej, pamiętam te uczucia. Oczywiście, na początku nie będzie po prostu mieć. Poczujesz niezgrabny, zakłopotany. Ale z czasem wszystko przyjdzie. A jeśli chcesz się podobać ktoś będzie musiał przejść przez niego.

2. Bądź kobieca. Wypuściła swoją kobiecą naturę, która tkwi w tobie przez naturę. Czuć przepływ czułości i spokoju. Czuć się jak jesteś piękna, stop nieśmiały, pełen energii. Jeśli zrobisz to sam jest trudne, to jest jak trening różnych damskiej, gdzie można dowiedzieć się, jak dać upust swojej naturalnej kobiecości.

3. Daj człowiekowi zdobyć cię. Pamiętaj, że wszyscy faceci – zdobywcy. Nie jest konieczne, najpierw zaprosić go na spotkanie lub porozmawiać o swoich uczuciach, to po prostu nie działa. To musi się zrobić. Ale jeśli się nie spieszy, może popchnąć …

Jak to zrobić? Warto pamiętać, wszystkie sceny z filmów i prosi o pomoc, i flirty, a strzelanie oczy …

Na oczy, być może w sposób bardziej szczegółowy. Jak przyciągnąć Man wyglądać?

Po pierwsze, opinia nie powinno być trudne. Inaczej spugnete. Rzucać w nieśmiałym facetem, schludny i staranny wygląd. Powinno to wyglądać tak, jakby stało się to przez przypadek, i przez siebie. Tak więc, jesteś nim zainteresowany. I zaczyna reagować na ciebie w swoim rodzaju.

Po drugie, nie bitchiness. Przyznać w jego oczach wszystko czułość, miłość, szczerość i ciepło. Jeśli facet czuje, jego serce jest zapchany ze szczęścia.

Po trzecie, nie „jeść” oczy. Wydaje wulgarnych do niczego poważnego nie będzie. I dlatego trzeba poważne i romantyczne relacje?

I pamiętaj, że tajemnica, jak przyciągnąć ludzi, jest naturalność wszystkich swoich działań. Nie ma potrzeby, aby grać i próbować podają się za osoby, którą naprawdę nie są. Po tym wszystkim, prędzej czy później będzie ujawniać blef i nieprzyjemne na około.

662 shares 4699 views
778 shares 7934 views
606 shares 2925 views