700 Shares 2302 views

Podsumowanie "20 tysięcy mil pod wodą" (Zhyul Vern). Główne postacie, cytaty

Zrozumieć właściwości produktu sprawia, że podsumowanie. "20,000 Leagues Under the Sea" – to jedna z najbardziej znanych powieści znanego francuskiego pisarza science fiction Verne. Autor zasłynął w swoich pismach umiejętnie łączy science fiction z ekscytującą gra akcji. W swoich książkach, historia przygód przygoda organicznie towarzyszy dynamiczną historię, której uczestnicy są wybitne osobowości. Są siła jego ducha, i wytrwale przezwyciężać poważne przeszkody i ostatecznie osiągnąć to, co chcą.


zawartość

Prawdziwy fascynująca historia stała się mistrzem Zhyul Vern. „20,000 Leagues Under the Sea” – powieść, która jest przedmiotem zazdrości każdego nowoczesnego przeboju. Po tym wszystkim, że ma wszystko: fascynującą historię, która nie pozwoli czytelnikowi do końca tej historii, ciekawych postaci, kolorowe tło.

Książka zaczyna się od tego, że otwarte morze wysłał statek w celu sprawdzenia pochodzenia tajemniczego stwora, który tonie statki. Na pokładzie jest naukowcem, Aronnax, jego sekretarz Conseil i harpooner Ned Land. W czasie podróży statek zderza się z tego tajemniczego zwierzęcia. W rezultacie, wciśnij trzy bohaterami byli na otwartym oceanie, ale są one zapisywane na powierzchni tajemniczego obiektu, który nie był potworem i okrętu podwodnego. Jej kapitan opuścił przyjaciół w na pokładzie więźniów, ponieważ nie chcą sekret jego wynalazek stał się znany nikomu innemu.

schronił się od społeczności ludzkiej i zawsze kochał oceanu, który powiedział: „nad morzem – wiecznym ruchu, a miłość i życie” Poświęcił się całkowicie do badań podwodnych głębi. W związku z tym, szybko znalazł wspólny język z prof. Powieści „20,000 Leagues Under the Sea”, którego bohaterami byli w stanie zrobić wspaniałą podróż dookoła świata poświęconej opisowi podwodnego świata, a także przygody załogi.

kapitan Nemo

Uczniowie rozumieją księgi Verne pomóc ich podsumowanie. "20,000 Leagues Under the Sea" – utworu, który jest najlepszym przykładem w gatunku science fiction. Narrator w imieniu Aronnax. Wraz z jego trzech przyjaciół będzie okazja był na pokładzie łodzi podwodnej.

Jednak głównym bohaterem jest jej panem, kapitanie Nemo. Osoba ta w ogóle nie narusza tajemnicza. Jego pochodzenie jest autorem otwarto dopiero w ostatniej części trylogii ( „The Mysterious Island”). Jednak nawet bez tego człowiek jest interesujące dla czytelników głębokości ich wiedzy, niezwykłej inteligencji i wolności.

Tak, wiemy, że to pomaga uciskane narody walczą o niepodległość. I nie bez powodu w ustach, Verne umieścić następującą frazę przepojona humanistycznej patosem: „Potrzebujemy nowych ludzi, a nie nowe kontynenty” Jednakże kapitan okrutny w swej złości. W odwecie za śmierć krewnych i przyjaciół, zlewozmywaki okrętów angielskich, przynosząc strach wielu potęg morskich.

Aronnax

Prace fanów Verne mogą być zainteresowani ich podsumowanie. "20,000 Leagues Under the Sea" – to niesamowita historia o tym, jak narrator ze swoim asystentem Conseil, a harpooner Lend dostał się na łodzi podwodnej "Nautilus".

Raz w położeniu honorowym kapitanem swoich jeńców, to jednak miał możliwość dokonania ekscytującą podróż dookoła świata pod oceanem i świadkami niezapomnianych wydarzeń. To dzięki czytelnika prof zapoznał się z podwodnej fauny, a także przeżywa wraz z nim przygodę: przejść przez Atlantis, Sea Hunt penetracji ujścia wulkanu i wiele innych.

Zorientować obecnych twarzy danej pracy pomogą jego podsumowanie. „20,000 Leagues Under the Sea” – powieść, której bohaterami są różne postacie dokładnie określone. Profesor osobowość jest głęboka sympatia: jest inteligentny, wykształcony, miły. Autor stawia usta frazę, pełen głębokiej humanistycznej sensie „Każdego człowieka tylko dlatego, że jest człowiekiem godnym o tym myśleć”

Conseil

Zrozumieć charakterystykę bohaterów działa pomaga podsumowanie. „20,000 Leagues Under the Sea” – książki, bohaterowie, których ze swej oryginalności nie jest gorsza od działki. Szczególnie kolorowe okazało adiunkt Conseil. Ten niewzruszony i flegmatyczny młody człowiek, który jest całkowicie poświęcony do swego pana i nauki.

Tak więc, w wyniku katastrofy statku, wskoczył za nim do morza, z narażeniem życia. Podczas podróży, „Nautilus” często pomagał jego towarzyszy z jego rad. Postać ta ma również komediowy obciążenia, jak narracja stale afiszuje naukowców warunki. Ponadto, jego opanowanie i spokój umysłu, nawet w najbardziej krytycznych momentach niż raz spowoduje uśmiech czytelnika.

Ned Ziemia

Jednym z najbardziej znanych pisarzy science fiction jest uważany za Zhyul Vern. "20,000 Leagues Under the Sea" – najlepszym przykładem science fiction. Ponadto autor przedstawia czytelnikowi ciekawe postacie, dla których naprawdę chcesz doświadczyć i wczuć się w nich.

Ned Land – harpooner, który również wpadł do morza w czasie katastrofy. Jest to bardzo proste, praktyczne, otwartą osobą, że jego słowa nie są wspinaczki. Jego uwagi o przygodach odbyć z nim więcej niż raz spowoduje uśmiech czytelnika, „Nie jestem przykro, że musiałem dokonać podwodną podróż. Będę pamiętał go z przyjemnością, ale jest to niezbędne do tego, że to koniec. " Jest to jednak bardzo przedsiębiorczy i energiczny człowiek. Tak, to właśnie on zorganizowany i zorganizował sesję z „Nautilus”.

Miejsce w twórczości autora

„20,000 Leagues Under the Sea” – powieść, która jest częścią serii przygodowej napisanej przez Vern. Ta znakomita praca, w której zasady twórczej pisarza znalazły najpełniejszy odbicie. Być może w tej książce udało mu się w najbardziej ekscytującej formie zanurzyć czytelnika do świata nauki i technologii. Produktem „20,000 Leagues Under the Sea”, cytat dowodzi, że humanistyczną patos autora, a dziś jest kochany przez czytelników.