856 Shares 6865 views

Istota „losem człowieka” Szołochow

Fabuła „The Fate of Man”, małe wojenne historie o życiu Andreya Sokolova, poznają historię pracy i obudzić poczucie zobowiązania do lektury oryginału. „Przeznaczeniem człowieka” – to nie tylko fikcja, to cała historia nauki, historia życia.


Podsumowanie: „Przeznaczeniem człowieka” Szołochow.

Pewnego wiosennego dnia, narrator przechodzi na wózku na górnym Donem. Zatrzymując się na odpoczynek, spotyka kierowcę – to jest główny bohater pracuje – który opowiada mu historię swojego trudnego życia. Fabuła „Przeznaczeniem człowieka” oceni działania bohatera.

Sokolov zaczyna opowiadać swoją towarzyszkę, że przed wojną był prostym człowiekiem, w wojnie domowej służył w Armii Czerwonej. A następnie przeniósł się na południe, aby złapać i „pass” pięści szefa. To uratowało mu życie, gdy bohater rodziny – ojciec, matka i młodsza siostra – zmarł w domu, z głodu, w ciężkim '20. Miał żonę, wspaniałą kobietę. Jej uległość charakter dotkniętych sierot. Nigdy nie rozmawiać z powrotem, zawsze robiłem wszystko dla swego męża, a on używany do picia z przyjaciółmi, a może dostać paskudny. Później urodziło się dwie córki, syna, tak, to jest gdy napój był gotowy. Przed wojną, Sokolov pracował jako kierowca. A wojna musiała nosić go. Było to w czasie II wojny światowej został dwukrotnie ranny. W 1942 roku nasz bohater znalazł się w otoczeniu. Gdy przyszedł do Falcons, dostrzegł z przerażeniem, że kryje się za liniami wroga. Potem postanowił udawać, że nie żyje, ale, szturchanie głową z dołu natknął się na Niemców.

Oni zdjął buty i wysłany wraz z podziałem na piechotę do zachodu. Streszczenie opowiadania "The Fate of Man" opowiada historię oporu charakteru rosyjskiego, przekonań moralnych narodu rosyjskiego.

Więźniowie spali w kościele. Jedna noc, trzy ważne zdarzenia: po pierwsze, bohater jego nieznanej osoby ma prawe ramię, a potem udusił Sokolov zdrajca, który chciał dać komuniści Niemców; rano i wobec Niemców za coś strzela pierwszego wierzącego, a następnie Żyd.

Więźniów wysłany. W jednym odpowiednim momencie Sokolov udało się uciec, ale złapał 4 dni i umieścić w izolatce. Następnie został wysłany do obozu. Tam został prawie zastrzelony szef głównego obozu za słowa, że są one kopanie cztery zasady dnia, jednak na grobie każdego wystarczy. Fabuła „Przeznaczeniem człowieka” – opowieść o trudnych warunkach wojny, ukazuje okrucieństwo Niemców.

Po tych wydarzeniach, pracował w obozie. Zidentyfikowali go jako kierowcę do wykonania niemieckiego oficera. Jeden dzień ukradł samochód, który poszedł do sowieckiego pułku. Tam był list od sąsiada i dowiedział się, że jego żona i córka zginęły w wybuchu bomby, a jego syn poszedł do przodu. Później dowiaduje się, że syn zmarł. Po wojnie, Sokolov idzie do kogoś w innym mieście. Tam poznaje bezdomnego chłopca i zaczyna podnosić go za syna. Ale tu pojawia się łódź i Sokolov żegna gawędziarza …

Fabuła „Przeznaczeniem człowieka” – opowieść o prawdziwej osoby, pomaga czytelnikom zanurzyć się w świat wojny, świat, w którym ludzie nie zgubić przekonań moralnych.