858 Shares 7251 views

Soli w nerkach nie ma znaczenia – zawsze można wycofać.

Często wydaje się, że małe dzieci nie mogą być choroby dorosłych. Jesteśmy tak stereotypowo myślę, że możemy zapomnieć – dzieci są nasze podobieństwo, a wiele chorób nie zależy od wieku, ale raczej genetycznie skazane, jeśli przestaniemy dbać o siebie i nasze chadah. Pochkah- sól jednej z tych chorób.

Nerki – para miąższu narządu, położony w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, jeden z jego głównych zadań jest do uzyskania płynnej części produktów przemiany materii organizm. Inne nerki utrzymać stałość wewnętrznym środowisku organizmu anionu regulacji – wymiany kationów. Oznacza to, że w zasadzie wszystko, co nie jest konieczne i nie jest to konieczne, wydalana przez nerki. Sól w nerkach też nie powinien gromadzić się i będą wydalane z moczem. Ale istnieje kilka powodów, dla których resztki soli. Ta choroba jest dziedziczona predyspozycje. A nienasycony jedzenia kwaśnych pokarmów (szpinak, owoce dzikiej róży, jeżyny), witaminy C, mała ilość płynów – wszystko to błąd w metabolizmie mechanizmy wyzwalające, gdy sól wytrąca się. Produkcja wielu rodzajów soli: fosforany, urates, szczawiany, sole mogą być zmieszane ze sobą. Sól jest często wytwarzana w nerkach po infekcji dróg moczowych, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że dziecko nie supercool, że nie istnieją żadne kieszenie infekcji w organizmie. Do tworzenia soli można doprowadzić do uszkodzenia układu hormonalnego, oraz naruszenie wypływ moczu. To wymaga czasu reorganizacji infekcje i twardnienie dziecka, jak również badanie rocznego.

Soli w nerkach często powodują objawy często: drażliwość, płaczliwość dziecka, zmienność nastrojów, ból w boku i wzdłuż moczowodu, gorączka i dreszcze. Ale często bez badania i nikt nie wie o obecności soli. Ponieważ ich nagromadzenie może sobie nie pokazać. Dopiero kiedy zaczynają się krystalizować i przejść wzdłuż moczowodu, kolka nerkowa występuje atak, któremu towarzyszy silny ból skurcze, wymioty, nudności, bolesne oddawanie moczu (często w moczu do krwi), gorączka, wzdęcia.

Sole w nerkach można rozpoznać jedynie za pomocą metod laboratoryjnych. Na ultradźwięków piasek nie jest widoczny, to jest znajduje się w ogólnej analizy moczu. Na edukację różnych soli wspomnianego moczu reakcji (zmieniając pH).

Jeśli sól w nerce u dziecka zauważył we wczesnym stadium, to jest, oczywiście, przyczyni się do bardziej korzystnego rezultatu. Wczesne leczenie nie będzie się rozwijać tak poważnych chorób, takich jak kamienie nerkowe. Jest to konieczne, aby dostosować się do poważnego nielekowej terapii że przyniesie pozytywne wyniki. Jest w zgodności długoterminowych z dietą, gdzie wiele produktów są zasadniczo ograniczone. W zależności od rodzaju soli oraz rodzaj diety jest wybrany. W obecności szczawianu w moczu należy znacznie zmniejszyć zużycie kwaśnych pokarmów środowisko stała alkalicznych, które rozpuszczają się z kamieniami (cytryna, szczawiu, papryka, rzodkiewki), o ograniczenie ekstrakcyjnych (bogaty bulion i ekstrakcja), stosowanie słodyczy i kremów. Wykluczyć z diety picia kawy, mocnej herbaty, kakao. Korzystne są ziołowych herbat, napojów owocowych, wody źródlanej i sączy. Jedzenie wziąć owsiane, ziemniaki i produkty mleczne. W przypadku obecności soli w moczanu moczu, które rosną szybko, ale z dietą rozpuszczają się całkowicie, to jest konieczne w celu ograniczenia produkty mięsne (co drugi dzień), należy je tylko w postaci ciepło. Wolno jeść wszystkie owoce i warzywa, jaja i produkty mleczne. W przypadku obecności soli, fosforanów w moczu należy tłumaczyć alkalicznym kwasu. Dlatego możliwe jest, aby różnicować produkty odchudzające, takie jak szczaw, kapusta, porzeczki, żurawiny, pomidory i ograniczenie zużycia produktów mlecznych i warzyw. Dla każdej diety ograniczyć stosowanie soli, a ilość płynu wzrasta do 2-2.3 litrów dziennie.