345 Shares 1091 views

Podwójny cheeseburger – jeden z najbardziej popularnych kanapek!

Kilka doskonały stek posiekanej wołowiny, naturalne i cały, kilka kawałków pełnometrażowych z sera cheddar z Hochland, musztardy i ketchupu, kiszonych ogórków i cebuli z przyprawami, wszystko delikatnie ukryte w karmelu kok! To, co jest naprawdę podwójny cheeseburger, oferowanych w restauracji „McDonald”. Oczywiście, to wszystko nie jest dla tych, którzy lubią „prawo” jedzenie, które każdy liczyć kalorii codziennej diecie, a nie dla wegan, którzy preferują żywności roślinnej. Ten serdeczny kanapka dla prawdziwych fanów amerykańskich fast food, a nawet tacy, którzy wolą jeść w „McDonald” w ciągu dnia. Ceny, tym bardziej, że jest tu dość demokratyczny i dostępny dla przeciętnego pracownika każdej sferze. A poza tym, jak mówią, smaki różnią. Wszakże w tym miejscu najważniejsze – szybkość i jakość obsługi.

Spełniają Podwójny cheeseburger „McDonalds”

Ta kanapka jest bardzo popularny wśród szerokiej gamy odbiorców. Klienci cenią w nim walory smakowe. Ponadto, podwójny cheeseburger tradycyjnie oferowane w bardzo przystępnych cenach. Naczynia kaloryczną 450 kcal w posiłku zawiera w przybliżeniu równe ilości białka, węglowodany i tłuszcze (24 do 31%), co sugeruje, że dobre strawność naczynia granicą mimo wyśmienitej sytości.

Skład podwójny cheeseburger

A teraz trochę bardziej Dyskusja na temat składu produktu końcowego, znany wielu. Zwłaszcza, wydaje się bardzo ważne w świetle przeszłości „prześladowań” lekarzy i dietetyków do siebie popularną restaurację i tylko fast food w ogóle.

 • W ten sposób, wał stosowany w naczyniu wskazuje wyższy stopień mąki pszennej, cukier i olej, chudego drożdży i związkiem soli i wody, oczywiście.
 • Mięso (wołowina) – o niskiej zawartości tłuszczu, naturalny i bez szwu.
 • Ketchup składającej się z wybranych pomidorowy, cukier, sól, kwas octowy, glukozy i przypraw (vodichka a także obecny oczyszczone).
 • Jako część makdonaldsovskoy wody gorczycy i ocet, przyprawy i proszek musztardy.
 • ser cheddar zawiera olej, mleko, barwniki żywności, wody i soli, kwas sorbowy i cytrynian sodu.
 • Marynowane ogórki wykorzystywane do popularnej kanapki, zawierają dużo błonnika, pomaga poprawić trawienie. Te warzywa są wapń, magnez, żelazo i inne pierwiastki śladowe korzystne dla organizmu ludzkiego. Marynata stosować sól, ocet, wodę i przyprawy, wapń jako utwardzacza.
 • Łuk, jako składnik pomocniczy zawiera witaminy.

Jak widać, nic więcej i niezwykły, z drugiej strony, wielu ekspertów rozpoznać skład żywności jest bardzo wyważony i przemyślany. Może dlatego podwójny cheeseburger utrzymywane w taki duży popyt. Zgodnie z dodatkami, to jest drugi popyt po hamburgera w restauracji typu fast food.

Różnice od Royal dublet

Wiele osób myli na fortepianie i podwójne cheeseburgery. W zasadzie są one podobne, ale pierwszy kok trochę więcej i posypać sezamem. A w Royal jeden duży stek i podwójnym – dwa mniejsze, zwyczajne. Cała reszta składników i sposobu przygotowania są takie same.

własne ręce

Przy okazji, aby spróbować tej potrawy, nie ma potrzeby, aby odwiedzić w restauracji typu fast food „McDonalda”. Ceny, co więcej, nie może zadowolić każdego (w 2016 roku – 115 rubli na porcję, zgodnie z oficjalnym menu restauracji zamieszczonych w Internecie). Ponadto, jeśli masz zamiar całą firmę, i każdy może „deptać w dół” więcej niż jeden bochenek. Więc należy starać się gotować słynne kanapki w domu. Zwłaszcza, że przepis nie jest skomplikowany i wymaga minimalnej inwestycji sił i środków.

składniki

Pół kilo domowych mielonej wołowiny (grubo posiekaną w maszynce do mięsa), jedna duża cebula, bułki do hamburgerów o liczbie porcji ketchup Natural pomidor, plastry sera cheddar, kilka pikle, sałatki i solą, odrobiną octu i oleju roślinnego.

gotów wybaczyć

 1. Najpierw trzeba gotować pyszne kotlety i różowe dla podwójnego cheeseburgera. Cebulę oczyścić i drobno posiekać. Do rozprzestrzeniania się z mielonym mięsem i zagniatać razem z przyprawami i solą.
 2. Podzielić masę mięsa mielonego na 12 porcji i tworzące placki. Smażyć się przy średnim cieple w oleju (3,2 minuty z każdej strony).
 3. Ketchup zmieszane przyprawy, sos jest gotowy.
 4. Bułeczki pociąć wzdłuż na 2 równe półkule.
 5. Kładziemy farsz do każdego bochenka w bardzo specyficzny sposób: dolną część wyrobu chleba, sos naoliwione, 1 st patty, kawał sera, kubek ogórek, kurczak, sera, a na górze – w drugiej części bułki, keczup brakowało wewnątrz z musztardą.
 6. Lekko dociśnij i można umieścić kilka minut cheeseburgery w nagrzanym piekarniku (ale możliwe jest pominięcie ostatniego punktu, zwłaszcza jeśli tylko służy do stołu).

Popularne kanapki wołowiny z serem i ogórkiem połączyć również z tradycyjnej cola, latte, makiyato. Smak puddingu jest prawie identyczny z kanapki w restauracji, nawet smaczniejsze, według wielu degustatorów domowych!