874 Shares 2595 views

Alla Kazakova: Biografia i historia miłości Maksimom Schegolevym

Ten artykuł mówi o jednym z najbardziej utalentowanych rosyjskich aktorek. Ten Alla Kazakova, zdjęcie, które można zobaczyć poniżej. Pamiętała publiczność za role w sztukach „Trzech sióstr”, „War”, „Dzień Puszkina” i inne. Ale będziemy dzielić się z wami nie tylko jej biografię, ale historię miłosną Maksimom Schegolevym.


biografia

Alla Kazakova urodził się 24 lipca 1975. nazwisko matki była Valentina, a ojciec – Włodzimierz. Nawet w szkole, marzyła o zostaniu aktorką, a po weszła GITIS, jednak nie jest to pierwszy raz. Wszystkie trzy lata studiowała na umiejętności instytut she Andrei Goncharov, który był jej opiekunem. Później zdecydował się przenieść do działającego laboratorium, który pracował w Teatrze Dramatycznym. Nazywana była „Szkoła Sztuki Dramatycznej” i jest ona skierowana przez Anatolija Wasiljewa. Już w 2002 roku, Alla Kazakova stał się stałym członkiem trupy teatru. Stało się popularną aktorką, która oprócz ról w teatrze, otrzymał małe role w filmach i serialach. Dzięki swojemu talentowi i charyzmie, była w stanie zdobyć sympatię i miłość publiczności.

Znajomość Maksimom Schegolevym

Maxim Shchegolev i Alla Kazakova spotkali się w teatrze, gdzie oboje pracowali. Młody mężczyzna siedzi w bufecie jeden, nikt nie zauważył, ale tutaj to minęło, to miłość od pierwszego wejrzenia. Było Alla Kazakova. I nad dziewczyną jako kolegą zażartował, mówiąc, że jej przyszły mąż czeka w stołówce. Oczywiście, była ciekawa, więc poszła tam. Muszę powiedzieć, że nawet wtedy Maxim lubił alla oczy. Pomimo tego, że nie spotkał się tego dnia.

Później, młody człowiek został zaproszony na urodziny jednego z aktorów, do tego samego i pobiegł Alla Kazakova, pogratulować urodzin. I tu wreszcie znaleźli się w miłej atmosferze, gdzie rozmowa i udał się na nocny spacer w Moskwie, a następnie był ich najbardziej romantyczny pierwszy pocałunek.

dalsze relacje

Maxim bardzo długie zaloty Alla: anonimowy dał jej kwiaty luksusowe, przyniósł słodycze. Nic dziwnego, że jej serce topi się, a pochodzi stosunków. Jednak nie chcą się reklamować ją w teatrze oraz opinii publicznej, przez długi czas, spotykali się w tajemnicy. Po kilku latach zrobili ważną decyzję: zalegalizować swój związek. Maxim wspomina, że kiedy jechaliśmy ożenić, był bardzo słaby, więc zdecydowano się kupić pierścionek z małymi diamentami. Mały kamień symbolizuje, że są one tylko jeden dla drugiego. Zarówno pierścień strzał tylko w ramce.

Razem były one uprawiane córki dwóch pogodok. Zostały one nazwane Masza i Katya. Jako rodzice dzieci powiedziano nam, że nie walczą ze sobą, często pełzając nad sobą. Chociaż Mary zaczęła się pokazać charakter może posiadać coś zapytać lub nalegać na własną rękę. Dzieci stały się rynkiem zbytu dla ich rodziców. Wydawać by się mogło, że są idealnymi partnerami do wzajemnie się uzupełniają, ale wkrótce małżeństwo rozpadło się.

rozwód

Powodem separacji jest znany z wielu – jest to powieść z Maxim z kolegą na „Carmelita” Yuliey Ziminoy. I nie był to krótki romans, a związek trzech lat. Dla niej rozwiódł Alia. Alla Kazakova nie komentować tego, ale jest oczywiste, że to było bardzo trudne i niewygodne, że ukochany mężczyzna zostawił ją dla innej kobiety. Jego oszustwo zostało odkryte po wspólnych wakacjach z Julią na Malediwach, po którym dzieliła ich wspólne zdjęcia w sieci społecznej. Te relacje nie były długie. Krótko po opublikowaniu zdjęć Maxim i Julia zerwała, bo nie pokazać jej list rozwodowy i nie wspominając o dokładną datę ślubu.

Pomimo trudności w swoim życiu osobistym, Alla Kazakova traci pozytywnego nastawienia i nadal cieszyć się życiem, pracować i wychowywać dwie główne osoby w jej życiu. Można sobie tylko życzyć jej znaleźć prawdziwego mężczyznę, którzy docenią jej, miłość i szacunek.