130 Shares 3945 views

Fiat Brava – idealna harmonia formy i treści

Wygląda na nowy Fiat Brava imponujące i agresywny. Przy 100% Dowiedz się włoski styl – dziełem Centro Stile. Samochód wyróżnia się od strumienia samochodów z ekscentryczności.

charakterystyka

Stosunek wielkości i przestronności Fiat Brava, jest bez wątpienia jednym z najlepszych w swojej klasie. długość pojazdu 4336 mm, szerokość – 1793 mm, wysokość – 1498 mm, rozstaw osi – 2600 mm. Imponujące dane dotyczące samochodów C-klasy. komfort i przyjemny poziom dopasowanie jest dość porównywalne do pełnoprawnego zwrotnicy, siła, moc i temperament dać poprawną roszczenie na sportowy charakter samochodu. W przyspieszenia do 100 km fiat Bravo pozostawiają mniej niż 9 s, a maksymalna prędkość – 200 km / h. Jeśli chodzi o zużycie paliwa, w tym samym stu kilometrów samochód zużywa trochę więcej niż 7 litrów w cyklu miejskim, prawie 5 litrów. – w przypadku krajów oraz około 5,7 litra na cyklu mieszanym. Specjalna duma Brava – pojemny 400 litrowy bagażnik. Do roku 2001, samochód jest dostępny w dwóch formach: 3 i 5-drzwiowy hatchback, tylko druga wersja jest wydany dzisiaj.

bezpieczeństwo

Samochód jest uważany za niekwestionowanego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego i biernego. Model został pomyślnie przeszły wyniki testów zderzeniowych oraz setki dni studiów projektowych. Zgodnie z wynikami testów EuroNCAP Fiat Brava dostał pięć punktów z pięciu – maksymalna kryteria oceny bezpieczeństwa. Dlatego też powstała prawie idealny system, dzięki czemu kierowca i pasażerowie być spokojny o własne zdrowie i życie. System ten zawiera standardowe pasy bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażerów (podnoszone przednie fotele), uniwersalne uchwyty do mocowania fotelików dziecięcych, poduszki bezpieczeństwa różnych typów, systemy ABS + EBD oraz ESP z ASR + Hill Holder.

silnik

Podstawą pracy silnika jest technologia o nazwie MultiAir, która jest elektrohydrauliczne sterowanie zaworami ssącymi – opatentowana przez Fiat Powertrain Technologies. System może zapewnić bezpośredni dynamicznego sterowania wchodzącego do spalania mieszanki i optymalny sposób otwarcie zaworów, który przeprowadza się oddzielnie dla każdego cylindra powietrze.

Proces ten może zwiększyć sprawność silnika. Fiat Brava jest wyposażony 6 przekładnią. W połączeniu z silnikiem wyposażone są Gwiazd & Stop system, który automatycznie wyłączy silnik podczas postojów, a następnie włączyć ponownie, aby wznowić podróż. W tym przypadku, wszystkie funkcje, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo i komfort we wnętrzu samochodu, pozostają aktywne. Ponadto, system ten pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa i zmniejszenia emisji CO2.

Wnętrze i komfort

Jak już wspomniano, Brava – komfortowy samochód, który ma wszystko, czego potrzeba. Includes pakiet: electrolifts wszystkie szkła, przedni podłokietnik, posiadająca funkcję chłodzenia, regulacja dla fotela kierowcy, specjalne schowki pod siedzeniem pasażera, funkcja składane okna zewnętrzne, regulacja klimatyzacji użyteczne kieszenie na rzeczy, itp Wszystkie elementy sterujące dla wygody. kierowca wyświetlane na kierownicy. I wreszcie, najważniejszym potwierdzeniem komfort i doskonałą konstrukcją Fiat Brava – opinie zadowolonych właścicieli tego samochodu.