373 Shares 1203 views

Jak stosowanej autosunburn

Gładka i piękna opalenizna – to jest coś, co chcieliby mieć wielu z nas, niezależnie od pory roku. Oparzenie słoneczne optycznie wygładza skórę, sprawia, cieńszego postać, ale sprawiają, że nie jest tak łatwo. Aby to zrobić, trzeba odwiedzić solarium, a latem – na plażę. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, a poza tym wiele z promieniowania ultrafioletowego lub przeciwwskazane ze względów zdrowotnych lub ze względu na zwiększone ryzyko chorób skóry. W tym przypadku pomoc może przyjść opalanie. Jest to całkowicie bezpieczny produkt, który jest kilka godzin jest bardzo powierzchowne barwienie komórek skóry, a jeśli miał kilka godzin na słońcu, ale żadnych szkodliwych skutków, w przeciwieństwie do promieniowania UV, nie ma, więc pogłoski, że opalanie jest źle, absolutnie nieuzasadnione: jedyną wadą opalania jest substancją, która powoduje pigmentację skóry, jest rozpuszczalne w alkoholu, więc uwzględniając ich środki mogą wysuszenia skóry. W ostatnich latach, zdecydowana większość środków do opalania zawierają składniki nawilżające, aby wyeliminować efekt suszenia alkoholu, więc jest to szkodliwe skutki są minimalizowane.

Teraz, jak stosować samoopalacze. Wielu próbowało stosować takie środki i są niezadowoleni, twierdząc, że efekt nie jest tak, że to, co było spodziewać. Ogromna liczba skarg zawiera odniesienia do nierównomiernego zabarwienia, obecność plam i smug. W rzeczywistości, jest to spowodowane nie z pomocą, a ci, którzy używali go, nie studiował informacje na temat jak stosować samoopalacze. Jeśli wybierzesz odpowiednie narzędzie i jak przygotować się do zabiegu, efekt opalenizny zmieni naturalny i gładka.

Przed zastosowaniem opaleniznę, należy dokładnie oczyścić skórę, pozbyć się warstwy martwych komórek skóry i uczynić go bardziej płynne. Bądź pewien, na kilka dni przed procedura jest konieczna do przeprowadzenia depilacji, skóra po jego już nie było w stanie zapalnym, a włosy nie wzrosła na tyle, aby zatrzymać się opalania. Skóra nie tylko musi być dokładnie umyte z gąbki i żel pod prysznic, ale również używać do peelingu ciała, sprawiają, że tak gładko, jak to możliwe.

Ponadto, przed zastosowaniem Tan, trzeba starannie wybrać środki. Obecnie większość producentów wytwarzają całą gamę narzędzi dla różnych rodzajów skóry i odcieni, dzięki czemu można podnieść krem w pełni zgodne z jego cechami. do twarzy i ciała, pożądane jest, aby używać różnych środków z jednej serii obserwacji cech skóry na różnych częściach ciała, a jednocześnie osiągnąć kompletne odcienie przypadek. Jeśli masz znajomych z Twojej skóry, praktykujący tę procedurę, poproś, co dobry tan , mogą doradzić i użyteczne porady będą kosmetyczki lub towarzyskich na specjalistycznym forum.

Dla początkujących idealnym narzędziem być takie, że stosunkowo szybko wchłaniane i w związku z tym nie stanowią tkance tłuszczowej, która po kilku godzinach będzie widoczne jako jasne lub, wręcz przeciwnie, blado smugi. Dla ułatwienia stosowania najlepiej jest wybierać środki przyciemniane, że można było wizualnie ustalić jednolitości jego stosowania.

Przed zastosowaniem tan, miejsca, które nie są pożądane do malowania intensywnie, jak brwi lub blizny mogą być traktowane z kremu ochronnego lub balsamem do tych dziedzin nie powstały jasne plamy.

produkty samoopalające najlepiej stosować od dołu do góry, z rękawic dłonie nie nabyły intensywny kolor brązowy lub czerwonawy. Nie mniej starannie muszą radzić sobie z pępka, łokci, kolan, pach i innych fałd – najlepiej po nałożeniu środków na tych obszarach zmoknąć nadwyżkę, inaczej te miejsca będą najjaśniejsze. Po 15 minutach, zakres stosowania musi ponownie rozprowadzić równomiernie czynnego z suchą lub niepotrzebnych rękawice, po której będzie możliwe do opatrunku. W 15 minut trzeba stanąć do opalania nie zatrzymać się na meblach.