299 Shares 5814 views

Asymetryczny bob: strzyżenie i stylizacja

„Bob” można nazwać jednym z najbardziej popularnych klasycznych fryzur. Od kilku lat nie traci na znaczeniu, a raczej przeciwnie: o każdej porze roku pojawiają się nowe odmiany tej fryzury. Tak więc, najbardziej oryginalna wersja została asymetryczna „bob”. odpowiada to kobiety, które nie boją się podkreślać swoją indywidualność i przyciągać uwagę. Jakie są korzyści z fryzurą, i jakiego rodzaju osoba jest odpowiednia, należy rozważyć następujące.

Zalety fryzury

Jak sama nazwa wskazuje, fryzura sugeruje asymetryczne szczegóły. Oznacza to, że z jednej strony ścinania włosów fryzura jest znacznie krótszy niż w innych. Każda sylwetka utworzona przez sztukę, gdy wszystkie zamki są cięte na ukośną przecinania i mają różne długości. To sprawia, że możliwe, aby uzyskać maksymalną objętość w obszarze korony i tworzy ciekawą fakturę fryzury, pozwalając jej przekształcić w każdej instalacji. Ponadto, asymetryczny „bob” przyciągnęła uwagę spektakularne sylwetki i korzystne podkreśla godność osoby.

Ten rodzaj fryzury wyglądają równie dobrze na prostej i kręcone włosy i nadaje się dla kobiet z cienkich, rzadki loki. Wielu stylistów są nazywane „bob” fryzura uniwersalna, ponieważ nie jest idealny tylko do owalu, ale także na placu, okrągłe i trójkątnym kształcie twarzy. Pomimo swojej ekstrawagancji, jest kobiece, miękkie, eleganckie fryzury, podkreśla wyjątkowość i indywidualność każdej kobiety.

Asymetryczny bob z grzywka

Opcja bardzo popularne, gdy asymetria jest tworzony przez zmianę długości włosów z twarzy. Najczęściej, to fryzura nie jest wyrazem grzywką i zakłada wydłużoną nić, która rozpoczyna się na obszarze ciemieniowym i płynnie spada na kościach policzkowych. W tej części potylicznej włosy krótko obcięte. Zapewnia to uderzający kontur o objętości na koronę. Ta fryzura charakteryzuje się zdolnością do stale zmienić sposób kosztem interesujących palach. Wydłużone grzywka jest wiele kobiet. To pozwala skorygować niedoskonałości twarzy, wyraźnie odmładza i odświeża. Dlatego asymetryczny „bob” jest odpowiednia dla kobiet w wieku.

Mówiąc o fryzury z grzywką, warto zauważyć, że wygląda dobrze i wariant z prostymi grzywką, jak w klasycznej bob. W tym przypadku, strefy czasowe włosa są asymetryczne. To sprawia, że ciekawe i nietypowe fryzury.

„Bob” dla krótkich włosów

Jeśli chcesz urozmaicić lub radykalnie zmienić fryzurę to najlepszy wybór – krótkie asymetryczne „bob”. Ten model fryzura wygląda dobrze na różnych rodzajów włosów. To nie jest tylko wizualnie odmładza, ale także stwarza dobrą kwotę nawet na bardzo cienkie loki. Dobrze wyglądają na młodych pań z kwadratową twarzą w obecności skośnych długie grzywki.

Jeżeli kształt wydłużonej twarzy, byłoby lepiej, aby stopniowy „bob” z prostymi grzywką. Ze względu na przejściu między warstwami utworzonych dodatkową objętość w policzki, włosy będą wyglądać bardziej soczysty i mobilnych.

Niezwykle atrakcyjny wygląd i rozczochrany „bob”. Wszystkie nitki mają różne długości, co daje wrażenie lekkości. Ta fryzura może być uzupełniony przez jaskrawe ubarwienie i zaniedbany, „niechlujstwa” instalacji. Jest to istotne dla każdej tekstury włosów: proste, kręcone, lub kędzierzawy.

Asymetryczna fryzura „Bob” w średniej i długiej sierści

Ze średnią długością bardzo popularne, gdy nić osoby wykonanego najbardziej wysuniętym i dotrzeć do ramion i tyłu głowy włosy są krótko obcięte. Jeśli ta asymetria jest osoba zapisana. Dziewczyny z tej formy wyglądają bardzo pewnie i skutecznie. Ten „bob” wygląda świetnie na kręcone włosy i jest z powodzeniem w połączeniu z długą grzywką.

„Bob” asymetria długimi włosami jak pań, które nie chcą się rozstać z długością, ale są gotowi do aktualizacji formularza. Ta fryzura jest często wybierana panie z dużymi rysy twarzy, ponieważ jest dobrze koryguje je. Wydłużony „Bob” korzystne patrzeć na wszelkich grzywką i pozwala nosić proste, ukośne lub po przekątnej rozstanie. Punktem kulminacyjnym fryzury w opakowaniu: wybór zarówno lekkie fale lub loki odważne. Ważki argument na rzecz takich form – umiejętności w każdej chwili zacząć rosnąć włosy.

r

Asymetryczny „fasoli” (zdjęcia zostały zaprezentowane w artykule) potrzebuje codziennej stylizacji. W zależności od długości potrzebne brashingi różnej objętości średnica szczotki, rzucamy stylizacji i kremu.

Aby krótkie objętość włosów, nałóż trochę piany na korzeniach i za pomocą małej średnicy, suchy szczotkowania cięcie. Następnie zastosować krem do stylizacji na dłoni i rozprzestrzenił się na nici osoby.

Do układania włosów długość środkowego przy użyciu standardowej średnicy pędzla, szczotki i objętość mus. Po nałożeniu układarki oznacza suchych korzeni za pomocą szczotki, wówczas szczotkowanie długość. Po zabiegu tworzyć niuanse fryzury krem.

Szczypce do kreatywnej stylizacji włosów trzeba, lokówki lub lokówki. Śruba Wydłużona część fryzjera lub zrobić idealnie gładka. Końcowy akcent będzie lakier w sprayu i połysk.