783 Shares 8916 views

Kosmetyczny masaż twarzy

W wieku 25 – 30 lat na skórze twarzy traci swoją dawną sprężystość. Dzieje się tak ze względu na wiek i zmiany, i pod wpływem różnych czynników zewnętrznych, w tym warunków pogodowych. Mięśnie twarzy bez właściwego wykonywania może stać się ospały, co nieuchronnie doprowadzi do pojawienia się fałdy, zmarszczki. Wszystko to można uniknąć, jeśli kosmetycznego masażu twarzy.

Oczywiście, procedura musi być regularne, wtedy efekt będzie faktycznie twarz.

Kosmetyczny masaż twarzy – to procedura, która może zapobiec więdnięcie skóry, normalizuje przemianę materii, dać skórze szansę oddychać, wzmacniając w ten sposób występuje tkanka. Dzięki niej skóra na długo zachowuje swoją młodość i elastyczność. Kosmetycznych twarzy masażu pobudza usuwanie toksyn, wygładzenie zmarszczek, usuwania obrzęków skóry. Fakt, że skóra jest wzrost temperatury, dzięki czemu poprawia ukrwienie i odżywienie podczas masażu.

Podczas masażu twarzy kontakt ze skórą jest bardzo ostrożny i delikatny, bez silnego nacisku na skórę. Musi przyzwyczaić się do masażu, więc pierwsze zabiegi nie trwają długo i są bardzo delikatne. I po przyzwyczaić do rozpoczęcia bardziej dramatyczny efekt. W zależności od rodzaju skóry, różne kosmetyki i masażu. Gdy tłusta możliwe jest użycie proszku lub talk, i po wysuszeniu – nawilżającego. W Salony piękności mogą być stosowane w kremach do masażu, dopasowane indywidualnie do klienta, które mogą poprawić stan skóry. Osoba może masować pozwoli wyrównać złagodzenie problemów skóry i typu mieszanego.

Przed masażu kosmetycznego skóra koniecznie oczyszczać z kosmetyków, oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Aby to zrobić, osoba przemywa się najpierw wodą z mydłem, a następnie wytrzeć płyn lub wywar z ziół. Możliwe jest również, aby zrobić masaż twarzy, łaźnię parową, która pozwala wystarczająco dobrą skórę w celu zmiękczenia i oczyścić.

Odróżnić higieniczny (prewencyjne), tworzyw sztucznych i kosmetyków medycznego masażu twarzy.

Higieniczne masażu twarzy

Ten rodzaj masażu twarzy jest stosowany w celu złagodzenia napięcia z mięśni twarzy, pomaga poprawić elastyczność skóry. Po masażu higienicznych znikają bóle bolii wyczyszczone przynosowych. Przypisać jej pomarszczonej i zwiotczałej skóry.

Efekt masażu higienicznego wydaje się po 20 sesji (w odstępach jeden dzień), z których każdy trwa 15 minut.

Do tego masażu wymaga wysokiej czułości palców ruchu masażysta, strony, które muszą być synchroniczne.

Plastikowe masażu twarzy

Ten rodzaj liftingu niechirurgiczne, gdzie artysta odtwarza dokładnych konturów twarzy masowane. Dzięki temu masaż uzyskuje się oszczędność młodą owalną twarz, znaczącą poprawę koloru skóry, wygładzając zmarszczki.

Masażysta stymuluje mięśnie twarzy, przywracając ich tonu, tak że są one w stanie zaakceptować starych form.

masaż plastik trwa średnio około 20 minut, składa się z 15 sesji w odstępie dwóch lub trzech dni, w zależności od wieku pacjenta. Jest również możliwe, aby na przemian masa tworzywa sztucznego higieniczne dla maksymalnego efektu.

masaż leczniczy twarz

Zastosowanie masażu leczniczego zaleca się dla ludzi chorób skóry lub urazów, nerwu twarzowego (w tym w wyniku żadnej interwencji chirurgicznych), jak również do zapobiegania starzeniu się skóry. W masażu leczniczego ugniatać mięśnie twarzy, poprawia ich ukrwienie. Wskutek tego masażu osoba nabywa zdrowy i młodzieńczy wygląd, blizny pooperacyjne są wygładzone. W tej średniej masaż trwa 10 – 15 minut.

Oprócz tych rodzajów masażu twarzy, odróżnić pewnych technik masażu, takich jak masaż Jacquet, japoński, francuski masażu kosmetycznego z drenażem limfatycznym. Dodatkowo można z powodzeniem zrobić masaż w domu osoby.

Oto kilka wskazówek dla prostego masażu w domu.

  1. Przygotuj skórę twarzy i szyi do masażu: leczyć jej balsam, usunąć resztki kosmetyków.
  2. Wszystkie ruchy powinny być realizowane wzdłuż linii najmniejszego rozciągania skóry, od środka czoła do skroni, z brodą do uszu, itp
  3. Następnie trzeba rozgrzać skórę, która rozluźnia mięśnie twarzy. Można to zrobić przy użyciu ręczników frotte namoczone w gorącej wodzie. Jest on stosowany na twarz na kilka minut.
  4. Następnie nanieść krem na twarz, znowu po linii najmniejszego napięcia skóry.
  5. Wzdłuż tych linii trzymać linię lekko palcami, delikatnie masując skórę. Najprostszy masaż twarzy składa się z głaskania ruchów. Czas trwania leczenia – 7-10 minut.
  6. W końcu zaleca się przetrzeć skórę z lodem z ziołowym bulionu.

Jeśli jesteś poważne podejście do kwestii poprawy zdrowia i wyglądu twarzy, oczywiście, masaż twarzy – jest doskonałym wyborem. Tak więc lepiej jest zwrócić się do specjalistów, którzy zapewnią Państwu odpowiedni rodzaj masażu, aby określić czas trwania i liczbę koniecznych procedur, z których każdy daje doskonałe rezultaty, które zadowolą cię przez długi czas.