490 Shares 2238 views

Głównym bohaterem serii „Detektyw”: aktor. „Detektyw” (Detektyw) – amerykański serial telewizyjny

Działając w zwykłym serialu telewizyjnego – chyba że zgodzi się na big-name hollywoodzkiego aktora? „Detektyw” – projekt kanału TV HBO, który został wyraźnie poparte solidnym budżetem, inaczej producentów za co nie udało się przyciągnąć głównych ról takich gwiazd jak: M. McConaughey i K. Farrell. Tak, to jest ten film historia?


Twórcy serii

Twórca „Detektyw” jest pisarzem i pisarz Nick NIC PIZZOLATTO.

Nick dorastał w prowincjonalnym miasteczku Luizjana. Następnie ukończył studia i został gorąco interesuje się literaturą. Jego pierwsza książka zatytułowana „Galveston” kupił małe wydawnictwo, a firma AMC nawet wyraził chęć sfilmowanie tej historii, zapraszając Nick dostosować swoją powieść na podstawie scenariusza.

NIC PIZZOLATTO lubił scenarzysta pracuje, więc od razu zaczął pisać swoją drugą skrinpleya. Fascynująca historia dwóch detektywów w gatunku neo-noir przyjaciół kupił kanał HBO i Nick został mianowany producent wykonawczy przygotowuje się do kręcenia filmu. Scenariusz był gotowy, to było wymagane tylko dla wiodącej roli prawo aktora.

Ten detektyw grany przez producentów McConaughey wydawał się przekonujący, a sam Matthew wyraził zgodę na udział w filmie. Jednakże, stanowiąc kontynuację on nie chciał widocznie, ta historia wydawała się być wyczerpany na niego.

podsumowanie działki

W serii „Detektyw” – opowieść o dwóch najlepszych przyjaciół-policji, który przez wiele lat służąc w zakresie egzekwowania prawa i badających najbardziej okrutnego morderstwa.

Akcja toczy się w stanie Louisiana. W 95. detektywi Mapy i Cole czoła niezwykle brutalnego morderstwa młodej kobiety w lesie. Później okazuje się, że to prostytutka, a więc może zrobić każdy. Jednak wszystko wskazuje na to, że morderstwo było rytuałem. Detektywi zaczynają „kopać” w tym kierunku, i upewnij się, że zmarły prostytutką – nie jedyną ofiarą niebezpiecznego maniaka. Odkryli „winny” i umieścić go w więzieniu.

Niniejsze dochodzenie musimy cofnąć się 17 lat później. W wieku dwóch detektywów zaczynają kwestionować, ponieważ hrabstwo było dokładnie tak samo morderstwo, więc – niezrównoważony zabójca wciąż jest na wolności. Mapa i Cole będzie musiał zapomnieć dawne żale, aby wspólnie i skorygować błędy popełnione w trakcie dochodzenia.

Oto krótka historia pierwszego sezonu. Ale jest też drugi sezon, gdzie sprawy idą w zupełnie inny scenariusz.

Głównym aktorem – prawdziwy detektyw grany przez McConaughey

McConaughey rozpoczął karierę z komedii romantycznych i melodramatów. Nieco później zaczął ufać role w dramatach, thrillerów i filmów akcji. Ale w serialu zagrała Mettyu Makkonahi nie jest nawet w najtrudniejszych czasach.

Pierwsza praca dla hollywoodzkiego aktora w filmie był obraz „Dazed and Confused”, gdzie pojawił się w towarzystwie Bena Affleka i Milla Jovovich. Potem były takie znane projekty, takie jak „The Wedding Planner”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, „Sahara” i innych. Do fotografowania w „Witaj w klubie” Matthew dostał swoją pierwszą „Oscar”. Wydaje się, że naprawdę podobał się scenariusz NIC PIZZOLATTO Nick, jeśli zrobił wyjątek i wziął udział w filmie telewizyjnym.

Mettyu Makkonahi w projekcie „Detektyw” odziedziczył trudną rolę. Jego postać – Rustin Cole – był bardzo zajęty życie. Najpierw pracował pod przykrywką, a na co dzień może być ostatnim dla niego. Następnie pojawiła się córka Cole'a, przeniósł się do spokojniejszej pracy, ale córka zmarła, a on stał się alkoholikiem Rustin. Oczywiście, był w stanie ciągnąć się razem, ale zostawił w jego życiu – jego praca jest detektywem w wydziale zabójstw.

Harrelson w roli detektywa Hart

Vudi Harrelson w serialu telewizji HBO od grał detektywa Martina Harta. Jego charakter nie ma do czynienia z takimi wzlotów i upadków życia jako bohater McConaughey, ale nie przeżywa najlepsze czasy w stosunkach rodzinnych. W całym filmie bohaterowie walczą nie tylko z rytualny maniaka, ale także z własnymi demonami.

Vudi Harrelson nie jest mniej popularna w USA niż McConaughey. Jednakże, jest bardziej prawdopodobne, aby być usunięte w serii, na przykład, na początku swojej kariery brał udział w „wesołej kompanii” projektów „Dear John” i „Spin City”. Stał się popularny aktor wystąpił w projekcie po Olivera Stouna „The People vs. Larri Flinta.” Wtedy nawet Woody był nominowany do Oscara „”.

Następnie Harrelson wystąpił w takich filmach jak „uznanych transsyberyjską Express” w oscarowym thrillerze „To nie jest kraj dla starych ludzi” i „Surfer” w komedii. Ale tak naprawdę stał się popularny po charyzmatycznej roli Haymitch Abernathy w „The Hunger Games” i Merritt McKinney w „Iluzja oszustwa.”

Michelle Monaghan jako Maggie Hart

W serii „Detektyw” wszedł również filmografii aktorki Michelle Monaghan.

Michelle ma żadnego wykształcenia aktorskiego. Po pierwsze, jest ona studiowała dziennikarstwo w jednym z University of Chicago, a następnie zdobył dodatkowo model. Do kręcenia filmu „Pachnidło” w 2001 roku wymaganego modelu i Michelle, wraz z supermodelek Karmen Elektroy, Emma Heming i Amber Valletta została zapisana w obsadzie.

Następnie, w przypadku dziewczyny poszło bardzo dobrze. Grała role drugoplanowe w takich hitów jak "The Bourne Supremacy", "Constantine", "Mr. and Mrs. Smith". Aw 2005 roku zdobył pierwszą główną rolę w thrillerze „Kiss Kiss Bang Bang”, gdzie grał razem z Monaghan Val Kilmer i Robert Downey Jr.

W serialu „Detektyw” aktorka otrzymała rolę Maggie Hart – Hart żona detektywa.

Fleshler jako seryjnego mordercy

Glenn Fleshler – New York aktor, który w serialu „Detektyw”, któremu powierzono rolę haniebny charakter (Erolla Childress).

Eroll co było degradantov, która składała się w społeczeństwie rytualnego i uczestniczył w wielu zabójstw kobiet. I często ofiarami byli jego dalsi krewni.

Fleshler specjalizuje się głównie w serii. W swoim arsenale – strzelanie w projektach telewizyjnych „Hannibal”, „Zmartwychwstanie” i „wyznawców”. W 2016 roku aktor rozpoczął filmowanie w multi-dramacie „miliardy”.

Inne role wykonawców

Maykl Potts grał w pierwszym sezonie detektywa Gilby, który wraz ze swoim partnerem do ponownego otwarcia sprawę seryjnego mordercy w 2012 roku i zaczął podejrzewać w tych zbrodni detektyw Cole.

Że detektyw Gilby i tata prowadzone pytające Cole i Hart później, siedemnaście lat po zamknięciu sprawy. Tata grał rolę Thomasa Tori Kittlz, którzy wzięli udział w filmie „American Heist«i»Olimp w ogniu”.

W drugim sezonie projektu NIC PIZZOLATTO Nick był kolejnym big-name aktor. „Detektyw” dla 2015 weszła w filmografii słynnych Colin Farrell i Vince Vaughn i Reychel Makadams.