640 Shares 8880 views

do pływania utrzymanie basenu: zwłaszcza uzdatniania wody i konstrukcje

Opieka jest wymagana przy basenie serwuje strukturę, zapewnia czystość wody. W przeciwnym razie, płyn mętnieje, zielony i bezużyteczny. Należy zauważyć, że konieczne jest, aby dbać nie tylko na wodzie, ale także dla samej struktury. Na przykład, jej ścianki specjalne środki powinny być czyszczone przed napełnieniem basenu, który zapobiega tworzeniu się kamienia, a także pomóc wyeliminować grzyby i glony.

Naturalnie, kąpiel, stosowanie płynu o określonym poziomie pH i twardości. Jeśli pierwszy parametr jest powyżej lub poniżej wartości 7,0, wymaga się, aby stosować specjalne tabletki, które są w stanie utrzymać optymalny poziom. Jeśli chodzi o twardość, im jest on wyższy, tym szybciej woda stanie się mętny, a ściany będą dużo kamienia. Aby temu zapobiec, trzeba zmiękczyć płynu zastosowaniem leku „Kaltsistat”.

na basenie konserwacja odbywa się za pomocą środków mechanicznych i chemicznych. Pierwszy przykład wykonania jest przedstawiony za pomocą różnych urządzeń filtracyjnych i stacji pomp. Zapewniają one cyrkulację wody i czyszczenia. Filtry mogą być uruchamiane na piaszczyste lub wkładów. Na ogół, takie urządzenia pozyskiwania wody z małych i dużych zanieczyszczeń. Płyn ten sposób przechodzi przez skimmer w filtrze i wypływa już przetwarzane.

Również do pielęgnacji basenu wymaga użycia pędzli, siatek i specjalnych odkurzaczy woda czyścić boki i spód konstrukcji. W odniesieniu do broni chemicznej, istnieją dużo. Na przykład, preparaty na bazie chloru do dezynfekcji wody. W celu zapobieżenia powinny stosować różne koagulantów lub tabletki kombinowane płynu zmętnienie.

do pływania utrzymanie basenu również wymaga usuwania glonów. Należy użyć tego leku jako „algicyd”. Narzędzie to zapewnia bardzo skuteczny i długotrwały efekt. Jeśli basen jest na zewnątrz i jest nieruchomy, a na zimę też musi być chroniona. W tym celu środek konserwujący „Vinterfit”.

Istnieją inne sposoby konserwacji basenie, na przykład brom, na aktywny tlen, ozon, w polu magnetycznym, światła ultrafioletowego. Pierwszym z nich jest najlepszy używany w projektach, które znajdują się wewnątrz budynku. Ponadto, w tym przypadku, będzie w stanie całkowicie pozbyć się substancji zawierających chlor.

Aktywny tlen jest bardzo łagodny środek czyszczący basen. Jednak jego zastosowanie dla dużych struktur będzie bardzo kosztowne. Wszelkie inne metody powinny być stosowane w połączeniu. Co do magnetycznej obróbki wody, płyn po to nie tylko czysty, ale także korzystne dla zdrowia.

dla tuszy utrzymanie basenu jest taka sama jak dla innych wzorów. Dzięki pomocy reprezentacji, można zachować czystości wody w kąpieliskach i zrobić udany.