584 Shares 3107 views

Jak zrobić film na komputerze przez siebie

Wielu użytkowników zastanawia się , jak zrobić film na komputerze. Kwestia ta budzi obawy co zwykłych uczniów, a już dorośli. Chodzi o to, że film można umieścić w Internecie dla wszystkich, aby zobaczyć. I udany film przyniesie ci sławę, sławę, jak również dochód. Tylko zarobki na rolkach – jest to bardzo żmudne zadanie pracy. A tu ciągle pracować. Spróbujmy sobie z tobą, pomożemy Ci stworzyć swój własny film.

dlaczego muszę

Ale zanim to zrobić film na komputerze, spróbujmy zrozumieć, jakie konkretne powody, dla których emisja została silnie pobudzają nowoczesnego użytkownika. Po tym wszystkim, nie tylko w chwale lub oglądania, prawda?

Zgadza się. „Youtube” stał się głównym impulsem do powstania tego problemu. Ten hosting wideo umożliwia wszystkim zarejestrowanym użytkownikom umieszczać swoje filmy w Internecie w „Kanale”, a następnie je zdobyć. Oczywiście, jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Plus, gracze z całego świata, nowa rozrywka – nagrywanie videoprohozhdenie lub videogayd. Oni z kolei, jest również układane na kanałach „Yutuba”. I tak wielu użytkowników myśleć, jak zrobić film na komputerze. Zwłaszcza z nagrywania głosu, obrazów z kamery, a wszystko na ekranie. Pomóżmy letspleeram (ludzi zapisu gry mijania), aby stworzyć swój pierwszy film.

przygotowanie

zostały przygotowane odpowiednio dla tego procesu. Zwłaszcza, jeśli po raz pierwszy zaangażowany w tworzenie filmu na komputerze to zrobić. Aby rozpocząć podyschu dość ciche i spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie ciągnąć i dotykowego. Wskazane jest również, aby wyłączyć dźwięk w telefonie komórkowym. Teraz, daj nam zrozumieć, jak zrobić film na komputerze.

Kiedy już zdecydujesz, gdzie powinien nagrywać wideo, przygotować kilka narzędzi i sprzętu. Należą do nich:

 • mikrofon;
 • słuchawki;
 • kamera;
 • czas wolny;
 • fantazja;
 • gry;
 • specjalne aplikacje.

Mimo, że ostatni punkt nie może być ignorowane. Dzięki niemu będziemy mówić bardziej szczegółowo. Co dziwne, ale czas i wyobraźnia – to również bardzo ważne punkty. Plus, tworzenie wideo na komputerze musi być pozostawione przypadkowi. Jeśli wiesz dokładnie, jak masz zamiar przekazać tej czy innej gry (lub które będą wykazywać szczególnie przy pracy z dowolnym programem), wskazane jest, aby napisać tekst. Przeczytaj go kilka razy, aby rozmawiać bez wahania. W tym przypadku, film będzie mieć pewność, głosu i ostry tekst.

Fraps

Jak nagrać film na komputerze? Bardzo przydatne, aby stać się program o nazwie Fraps. Szczerze mówiąc, to było z jej większość ludzi zaczynają ćwiczyć nagrywania filmów z pulpitu.

„Fraps” – aplikacja shareware, które pozwala na przechwytywanie obrazów na ekranie. Jednakże, jeśli masz wersji niezarejestrowanej, a film będzie trwał zaledwie 30 sekund. Ale to nie jest problem dla współczesnego użytkownika. Dlaczego? Po pierwsze, można aktywować pełną wersję, a po drugie, zazwyczaj wraz z Fraps to specjalny „trzask”, który automatycznie zapisuje program.

W tej aplikacji, można nagrywać dźwięku (takie jak komputer PC lub za pomocą mikrofonu w czasie), zrzuty ekranu i zapisu wideo. Aby to zrobić, należy uruchomić aplikację i skonfigurować go (pre-podłączyć mikrofon) – zaznaczyć dźwięk nagranie odtwarzane – z zestawem słuchawkowym i systemu operacyjnego. Następnie pamiętać skrótów klawiszowych do nagrywania wideo. Uruchomić program, który chcesz i kliknij przycisk Rozpocznij nagrywanie. To wszystko, proces jest uruchomiony. Zrobić wszystko, co trzeba, równolegle komentując ich działań. Następnie kliknij na przycisk stop. Plik gotowy będzie w określonym folderze „Fraps”.

Mirillis Action!

Jednak Fraps ma swoje wady. Na przykład, wysoka rozdzielczość nagrywania wideo i niezdolność do nagrywania obrazu z kamery. Jak nagrać film na komputerze bardziej nowoczesny sposób? Można korzystać z aplikacji, np Mirillis Action!

W tym programie, interfejs jest szerszy. Tutaj można ustawić obszar nagrania (samodzielnie lub za pomocą specjalnego znaku w załączniku) oraz ustanowić rekord kamery. W tym celu wystarczy umieścić kleszcza przed tego parametru i potwierdzić swoje działania. Następny – wybierz aparat i włóż małe okno w odpowiednim miejscu na ekranie. Nawiasem mówiąc, „kamera internetowa„może też być skonfigurowane w”Mirilis działaniu". Plus, narzędzie obsługuje systemu nagrywania dźwięków z mikrofonu. To jest – doskonały program do wideo na komputerze.

Podobnie jak ostatnim razem, uruchomić aplikację, zaznacz odpowiednie ustawienia, należy zaznaczyć obszar nagrywania i kliknij na przycisk „Start”. Na koniec trzeba będzie wybrać „Stop”. Po nagraniu wideo, można go zobaczyć. I to nie podoba? Wtedy nie oszczędzają. Muszę gdzieś wyciąć zbyt dużo? Wtedy to zrobić za pomocą funkcji specjalnych, jak również poprzez ruch specjalnych suwaków.

Sony Vegas

Teraz konieczne jest, aby mówić o tym, jak zmienić wideo na komputerze. W rzeczywistości, ten punkt jest bardzo ważny. I są one zaskoczony przez wielu użytkowników. W tym pomysłem, możemy pomóc w Sony Vegas Pro. Co to jest?

Aplikacja ta została zaprojektowana specjalnie do profesjonalnej edycji wideo. A to pomoże Ci zrozumieć, jak stworzyć film na komputerze. Prosty interfejs pozwala opanować nawet początkującym użytkownikom. Po ostatnim wideo zostanie zarejestrowane, trzeba będzie wczytać go do programu i panelu sterowania, aby edytować.

Tu można wstawić znak wodny, skleić kilka klatek, wyciąć dodatkowe punkty, aby umieścić muzykę i dźwięk, a także trochę pracy z kolorami filmu. Na przykład, sprawiają, że czarno-białe. Wszystkie funkcje są wykonywane przez wybranie ich (lub znak „check”), a następnie przez zmianę parametrów. Co do zasady, można utworzyć listę możliwych zmian. Maksymalna – posiada poperetaskivat „suwaki”. To wszystko. Po zakończeniu procesu, po prostu zapisać plik wideo. Można cieszyć się wynikami.

aplikacje różnice

Naturalnie, każdy program, o którym mowa dzisiaj, ma swoje plusy i minusy. A teraz wiemy, ich porównania. Zacznijmy od tego, że badanie „Fraps”.

Aplikacja ta ma istotne zalety. Są to:

 • łatwość użytkowania;
 • wolny dostęp;
 • szybka aktywacja;
 • Przyjazny interfejs użytkownika;
 • możliwość nagrywania dźwięku wielokanałowego.

Ale tu cons mniejsze. I nie są one tak ważne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. tylko:

 • Nie możesz edytować nagrania;
 • wiele wagi pliku wyjściowego;
 • niezdolność do nagrywania obrazu z kamery.

„Mirilis Action” w porównaniu z „Fraps” bardziej wszechstronny. I jego zalety to:

 • prosty interfejs;
 • możliwość edycji rekordów;
 • obecność nagrywania obrazu w aparacie;
 • dostępność;
 • możliwość pobierania i edytować strony walca;
 • szybkiej aktywacji.

Wady w tej aplikacji jest stosunkowo niewielka. Ale jedna pozycja sprawia, że czasami pomyśleć o korzystaniu z aplikacji. Wady „Mirilisa” obejmują:

 • rzadkie rozbieżność dźwięku z filmu;
 • średnia jakość gotowego wyrobu;
 • mały zestaw narzędzi edycyjnych.

Ale „Sony Vegas” jest chyba jednym z plusów. Wady mogą być wyjątkiem, że w ogromnej masie programu, jak również niezręcznej interfejsu. I stos niepotrzebnych funkcji. Ale są też główne zalety:

 • okazja dla profesjonalnych klipów edycji;
 • nagrywanie z kamery;
 • zapis wideo z pulpitu;
 • wiele przydatnych funkcji edycji;
 • Zaawansowane parametry ustawienia programu.

wyniki

Dzisiaj mamy do czynienia z wami, jak stworzyć film na komputerze. Szczerze mówiąc, istnieje wiele różnych przydatnych aplikacji na realizację tego pomysłu. Tylko nasza obecna użycie oddzielić popularnością wśród użytkowników.

Dla początkujących letspleerov najlepszych praktyk, pierwszy z „Fraps”. Ale rolki zawodowe będzie można stworzyć za pomocą Sony Vegas „”. Nie bój się improwizować i wyrażać siebie. Tylko w ten sposób będzie można napisać naprawdę dobry film na komputerze.