617 Shares 5863 views

Ślimaki żywią się w domu i w naturze

Ślimaki podjęte podziwiać ich zastosowanie w medycynie, a nawet w kuchni, ale niewiele osób wie o tym, co jeść ślimaki. Ale te mięczaki, podobnie jak wszystkich żywych stworzeń potrzebują jedzenia. W wielu encyklopediach można znaleźć szczegółowe informacje na temat życia tych zwierząt w przyrodzie, ale przede wszystkim na pytanie, co jeść ślimaki, interesy te zawierają małże w akwarium.


gospodarstwo domowe

Przed myślisz mocą ich trybu zwierzęta, konieczne jest, aby zrozumieć ich strukturę i właściwości układu pokarmowego. Usta są tylko ślimaki, ślimaki mają go tam, więc ich moc jest przez smoczek. Właściciele muszli, w odróżnieniu od innych gatunków mięczaków mają usta, który zawiera mięśni języka i 14 000 zęby, z którymi, jak plik szlifować żywności. Ta unikalna cecha jest obecność w jamie ustnej, pozwala te zwierzęta jedzą trawę, owoce i warzywa. Jest to łatwe do rozwiązania problemu tych ludzi, którzy decydują się na małże w akwarium i nie wiedzą, co ze zwierzętami jeść ślimaki. Lubią smak glonów i bakterii podmiotów, przyczyniając się tym samym do pożywki oczyszczającej środowiska. Ale możliwe jest ich i roślin owocowych i mieszanki warzyw, a martwe leczyć. Ale tłuste, ostre, wędzony, słony, słodki, kwaśny – krótko mówiąc, wszystko, co jest zazwyczaj dieta współczesnego człowieka, skorupiaki nie pasuje z takiej żywności może poważnie ucierpieć. Najbardziej ukochany winogrona, morele, gruszki, arbuz, melon, pachnących jagód i owoców tropikalnych. Jeśli zdecydujesz się traktować swojego zwierzaka z warzywami, potem poproś, aby kapusta, marchew, dynia, bakłażan, pomidory, ziemniaki, cebula, ogórki, kukurydza i fasola. Jako specjalny przysmak, wiedząc, co jeść ślimaki, można wprowadzić do ich diety serem i jajkami.

Achatina

Martwe rośliny preferują te ślimaki, które często można zobaczyć w ogrodzie. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie są one niebezpieczne dla roślin ogrodowych, a wręcz przeciwnie: zwierzęta niszczą chwasty i zniszczone martwe roślinności. Choć może czasem jeść młodych roślin i różnych upraw. Czasami można zobaczyć całą grupę mięczaków w buszu trawy że nie odejdzie, dopóki instalacja nie zostanie całkowicie zniszczona. To Achatina, wolą konsumować żywność, która drogę grup.

drapieżniki

W uzupełnieniu do wypasu, wśród ślimaków znajdują się drapieżniki, które żywią się małymi skorupiakami i owadami.

minerały

Biorąc pod uwagę warunki przetrzymywania i pytanie, co jeść ślimaki w akwarium, należy pamiętać, że są one do normalnego życia potrzebują wapnia, który jest częścią muszli. Konieczne jest zatem na zwierzęta twardej wody, które mogą być dodane do mieszaniny w celu zwiększenia twardości, przy wartości pH nie mniejszej niż 7.

Mięczaki – niesamowite i atrakcyjne istoty, która jest całkiem możliwe, aby mieć w domu. I tak zawsze czuć się dobrze, trzeba dowiedzieć się, co jeść ślimaki, i dbać o odpowiednią ilością składników mineralnych, zwłaszcza wapnia.