531 Shares 5699 views

Pimps – są to ludzie bez cienia moralności

Z biegiem lat, przedstawiciele jednej z najstarszych zawodów wzrasta. Ale są ludzie, którzy im pomóc w tej trudnej materii. Pimps – tych, którzy tworzą inne warunki do prostytucji.


„Dobre intencje”

W przypadku niektórych osób trudno mówić o moralności. Dążąc do dóbr materialnych, są gotowi zrobić wszystko, aby osiągnąć pożądany rezultat. Wiele kobiet świadomie wybrać odpowiedni dla siebie prostytucji. Wydaje im łatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Zapominając o wszystkich granicach przyzwoitości, sprzedają się każdemu, kto jest gotów za to zapłacić.

Sytuacja prowadzi do tego, że z biegiem czasu są ludzie, którzy są gotowi do prowadzenia takiego procesu. Pimps – ludzie (zazwyczaj mężczyzn), którzy tworzą takie kobiety wszystkich warunków pracy. Ich zadania obejmują:

  • szukać klientów ;
  • usługi reklamowe oferowane;
  • zapewnienie warunków do pracy (apartament, hotel, itd.);
  • ochrona ich oddziałach.

Kobiety mogą pełnić jedynie swoich bezpośrednich obowiązków. Ale Pimps – nie jest pewne dobroczyńców. Ich działania nie są altruizm i dobre intencje. Za swoją pracę, są odpowiednio zatroszczyć. Ten – nie pomoc jednorazowa lub jakakolwiek pojedyncza usługa. przedsiębiorczy obywatele umieścić pracę w tym kierunku przepływu. I alfonsem w tym przypadku nie jest to, że „przyjaciel w pracy”, a właściciel prostytutek, jak wszystkich wiodących dźwignie w tej chwili są w dłoniach.

Trochę historii

Kobiety, które pracują jako prostytutki były przez długi czas w Rosji. Jeszcze kilka lat temu, nie było specjalnych burdele, które może przyjść każdy mężczyzna i kobieta korzystania z usługi dla pieniędzy. I jedyną kobietą przedstawicieli mogły pełnić rolę gospodarza. Zrobiono to w celu wyeliminowania możliwości przemocy fizycznej i nadmierne przemocy wobec podwładnych. Jej zawód był nazywany „chorowity”. Bardzo często te kobiety nazywane „Mamusiu”. I alfonsów – byli mężczyźni, którzy prowadzili prostytutki na ulicy. Oczywiście, warunki i personel warunkowe nie było ani jednego w burdelu. W związku z tym płatności za usługi została podjęta znacznie później. Przychody alfonsem i mamusie są niewspółmierne, jak niezrównany i ich pozycji w społeczeństwie. Jeśli burdel zahazhivali czasami dość zamożny i dygnitarze, dziewczyna na ulicy może sobie pozwolić tylko potrzebującym człowieku.

Ustawa o porządku areszcie

Przez schlebianie wielu ludzi zawsze miały negatywny stosunek. A jeśli wziąć pod uwagę, że ta firma czasami kobiety nie robić na własną rękę, że takie działania ze strony organizatorów nabyć wydźwięk karnych. Kodeks karny Rosji istnieje specjalny artykuł o stręczycielstwo.

Wraz z nim niedawno udało się przyciągnąć więcej niż jednego przedsiębiorczego biznesmena do wymiaru sprawiedliwości. W artykule 240 Kodeksu Karnego odnosi się do zaangażowania obywateli i zmuszania ich do prostytucji. Obydwa aspekty tej kwestii wyglądają tak samo wobec prawa. Dla takiego działania przewiduje odpowiedzialność i kary w formie: grzywny w wysokości 200.000 rubli, do łącznej kwoty zarobków półtora roku, pracy przymusowej, a także ograniczeń lub pełny wymiar kary pozbawienia wolności nieprzekraczającą 3 lat. Druga część tego artykułu wygląda w sytuacji, gdy istnieje istnieje groźba lub rzeczywiste wykorzystanie przemocy. Ponadto okoliczności przestępstwa są obciążone grupy. W tym przypadku, to ma grzywna nie może zrobić. Maksymalny wymiar kary pozbawienia wolności w tym przypadku wynosi 6 lat. Trzecia część artykułu dotyczy nieletnich. Ich zaangażowanie w te działania mogą doprowadzić do pozbawienia wolności na okres od 3 do 8 lat. Ponadto, można tymczasowo lub na stałe utracić prawo do podejmowania określonych działań.