155 Shares 5709 views

Jak przygotować róże z ciasta: recepty

Z pewnością każdy z nas jest zaznajomiony z ciasta w kształcie róż z ciasta. Jednak wielu uważa, że gotować pyszne i oryginalne desery nie jest łatwe. Dzisiaj zdecydowaliśmy się rozwiać ten mit i zaoferować kilka prostych receptur ciekawych potraw.


Jak gotować z róż z ciasta farszem kiełbas

Podstawą tego dania będzie ciasto francuskie, które mogą zarówno zakupić i zagnieść siebie. To ciasto uzyskuje się nie tylko bardzo smaczne i pachnące, ale również wygląda bardzo imponująco, który pozwala mu zająć godne miejsce nawet na świątecznym stole. Dodatkowym atutem tego dania jest możliwość korzystania z szerokiej gamy dodatków: Więc zamiast kiełbasy mogą być podjęte, na przykład, jabłka, czerwony ryb lub innych produktów do wyboru.

składniki

Jeśli zdecydujesz się przygotować róże z ciasta do tego przepisu, a następnie wstępnie przygotować następujące produkty: funt gotowego ciasta francuskiego, 500 g kiełbasy, 100 g cukru. Musimy również wykałaczki, aby utrzymać kształt bułki podczas pieczenia.

Sposób wytwarzania

Kiełbasę pokroić w cienkie plasterki. Ciasto francuskie do rozmrożenia zamrożonych róże i rozwałkować na szerokość dwóch do trzech milimetrów. Tnie je na paski o długości 30 cm i szerokość 5 cm. W każdym teście paski leżał 4-5 części kiełbasy tak, że wierzchołek napełniania nieznacznie wzrosła powyżej badania i długa krawędź testu wolny. Chowając dolnej krawędzi w górę do ciasta kiełbasy. Następnie krotnie ciasta z wypełnieniem w zarodku. Dno wynikających walcami wyrównanie, aby być w stanie utrzymać swoje miejsce na blasze do pieczenia. Zapinanie nasze róże z testu wykałaczkami. Pomoże to im nie odwrócić się i zachowują swój kształt podczas pieczenia. Możemy przenieść nasze produkty kulinarne na blasze. Można dodatkowo przymocować je razem wykałaczki, że podczas gotowania oni nie określają bok. Wysyłamy nasze jadalne pąki do nagrzanego piekarnika i piec przez około godzinę przed brązowienia. babeczki gotowe wyjąć z patelni i rozprowadzić na piękne naczynia. Jak widać, ten przepis róże z ciasta jest bardzo łatwe w przygotowaniu. Gotowy deser okazuje się bardzo smaczne, delikatne, pachnące i oryginalne. Bon appetit!

róże gotowania z ciasta drożdżowego

Wiele gospodyń domowych myśleć dość nastrojowy drożdżowego ciasta, a nie wolą radzić sobie z nim. Jeśli jednak skorzystać z tej sprawdzone receptury, masz gwarancję, aby uzyskać nie tylko smaczne, ale również bardzo oryginalne desery, które docenią zarówno domowników i gości.

Aby przygotować ciasto róże trzeba dbać o obecności kuchni następujące składniki: trzy jaja kurze, 20 g suchych drożdży, szklanka mleka, szklanka cukru, worek waniliny 100 g masła, trochę soli i mąki.

Instrukcje dla przygotowania

Mamy rozgrzać mleko i dodać do niej łyżeczkę cukru i drożdży. Wymieszać i pozostawić napar przez kilka minut, aż nie tworzy korek. W tym czasie wymieszać trzy jajka i pół szklanki cukru. Następnie dodać mleko, drożdże, sól i waniliny mąkę są stopniowo wprowadzane. Zagnieść ciasto. Powinien on mieć gęsty, ale nie płynny. Dokładnie zagnieść ją na pewien czas i pozostawić w ciepłym miejscu. Po ciasto potroiła, rozprowadzić na powierzchni roboczej hojnie wstępnie mąką i zagnieść, aż przestanie trzymać się rękami. Następnie cienko rozwałkować je, starając się nadać mu kształt prostokąta. Roztopić masło i nasmarować je arkusz ciasta. Ponadto posypać której reszta cukru. Złożyć ciasto na bochenek. Niech to nie jest trudne, ale trzeba się upewnić, że nie było zbyt luźne. Dalsze ścięcie rolkę na kawałki o szerokości około dwóch centymetrów. To będzie nasze róże. Umieść je na wcześniej natłuszczonej pieczenia rozmazane i żółtka. Zostawiamy na chwilę w ciepłym miejscu do ciasta trochę wyczerpany. Rozgrzej piekarnik do 200 stopni i po zwojach nawet zwiększenie rozmiarów, wysłać je pieczone. Około pół godziny róże z ciasta drożdżowego będzie gotowy. Usunąć je z piekarnika i przekazywane do naczynia, posypać cukrem pudrem i cieszyć się wspaniały smak i aromat.

Jak gotować ciasto francuskie z jabłkiem róże

Jeśli zdecydujesz się traktować ich gospodarstwa domowego lub goście są nie tylko smaczne, ale także oryginalne desery, koniecznie wypróbować ten przepis. Aby przygotować róże z ciasta z jabłkami, potrzebujemy następujące składniki: 250 g ciasta francuskiego, dwa jabłka (owoce najlepiej jest wybrać czerwony, dzięki czemu potrawa będzie wyglądać bardziej atrakcyjne), trzy łyżki cukru i cukrem pudrem. Z tej ilości produktów znajduje się w przybliżeniu 12 rolek.

Przystępujemy do procesu sporządzania deser

Jabłka cięte na ćwiartki, usuwania rdzenia i pocięto na cienkie plasterki (o 2 mm). W małym rondlu, doprowadzić do 200 ml wrzącej wody. Dodać cukier i rozłożyć plasterki jabłek. Gotować kilka minut, odcedzić nadmiar wody. Ciasto cienko rozmraża i rolki na zewnątrz. Tnie go na długie (25-30 cm) i pasami 3-4 cm. Na każdym pasku rozłożone pięć plasterki jabłka lekko nachodzące na siebie. Delikatnie zawijania ciasta w rurze, dolna krawędź dolnego płata i układ naszych przyszłych rozety wypieku. Rozgrzej piekarnik do 200 stopni i piec przez naszych jadalnych kwiatów przez pół godziny. chłodzone produkty gotowe do kucharza, posypać cukrem pudrem i podawać. Jak widać, ten przepis róże z ciasta jest bardzo łatwe w przygotowaniu. Gotowa potrawa uzyskuje się nie tylko bardzo piękne, ale również smaczne.