880 Shares 6021 views

Popularna marka telefonu Nokia – „clamshell”. Model Przegląd

Wiele inny telefon produkuje Nokia. „Clamshell”, które kiedyś wstrząsnął światem – model z indeksem 2650. Niestety, te telefony nie są już popytu w obecnej generacji. Ale nawet przy silnej konkurencji na rynku modelu opisanego w artykule – liderów w swojej kategorii. Ceny i jakość mecz.


Na zwolnieniu urządzeń Nokia wśród podobnych firm konkurencyjnych zostały wyposażone w nie najlepszy głośnikami i telewizji, ale wszystko ustawione jako mody.

Nokia N75

Urządzenie z indeksem N75, produkowany przez firmę Nokia, – w związku z tym „łóżeczko dziecięce”, który jest w określonym celu, ustawiając się w postaci muzycznego modelu. Biorąc pod uwagę wygląd smartfonu, należy stwierdzić, że pod ekranem są dedykowane przyciski do sterowania odtwarzaczem. Urządzenie wbudowane głośniki stereo. Model ten został wprowadzony w 2006 roku iw tym czasie koszt około 450 $.

Ekran 2,4 cala wyróżnia się wśród głównych cech telefonu. Obsługuje 16 milionów kolorów. Aparat ma rozdzielczość 2 MP. Obrazy są rozmiary 1600 x 1200 pikseli. Wbudowana lampa błyskowa. przechowywanie plików jak można w pamięci wewnętrznej lub na karcie zewnętrznej. Jest możliwe, aby słuchać muzyki przez wbudowane głośniki, jak i słuchawki. Zestaw słuchawkowy, który jest dostarczany, pozwala na zdalne sterowanie odtwarzaczem.

Telefon N75, wyprodukowany przez Nokia, – «clamshell”, które mogą wytrzymać pracę różnych edytorów tekstu. Dlatego też model ten będzie przydatny w każdej podróży, zwłaszcza jeśli osoba nie pozwala sobie po prostu tracić czasu. Urządzenie wspiera aktywne połączenie z Internetem. Ponieważ można podłączyć telefon do komputera lub laptopa za pomocą kabla USB.

Nokia 2650

Indeks telefon Nokia 2650 znaną marką – «clamshell”, który ma swoją własną specyfikę. Istnieje obawa, że może on być otwarty do 180 stopni. dekoracja telefon jest bardzo miła dla oka, to jest niezwykłe. Urządzenie to ma powierzchnię żebrowaną z wkładkami gumowymi. Telefon połówki są połączone przez sprężynę, która jest dobrze zamaskowany. Otwiera i zamyka model jest dość łatwe, powstają trudności. Telefon waży tylko 100 gramów.

Na wyświetlaczu znajduje się w wewnętrznej części marki Nokia urządzenia. „Clamshell” wyposażony jest w sito o rozdzielczość 128 x 128 pix. Kolory nie są już 4100. Wyświetlacz jest mały, więc jest w stanie jednocześnie pomieścić do 5 linii standardowej czcionki tekstu. Przy słonecznej pogodzie, a nie być w stanie wyświetlić czas na telefon, ponieważ ekran mocno blednie. Zdjęcia nie są również pokazane najlepszą jakość na model z indeksem 2650 przez firmę Nokia. Przycisk „clamshell”, który jest odpowiedzialny za podstawowe funkcje, miłe dla oka. Klawisze są miękkie i mają dobrą wrażliwość dotyku. W górnej części wewnętrznej instrumentu posiada osiem przycisków. Należy zauważyć, że przycisk „OK” nie. To polecenie jest wykonywane przy użyciu miękkiego klucze. Manipulator jest podświetlony na niebiesko. Jednolity odcień i nie jest zbyt jasny.

Nokia 6085

Co dziwne, ale najbardziej udanych telefonów firmy Nokia – «clamshell”. Wszystkie modele są sprzedawane pod tą nazwą marki, to jest bardzo trudne do opisania. W tym artykule zwraca się uwagę tylko przyzwoitą opcję. Podobnie jak wiele innych telefonów, opisuje model z indeksem 6085 Small. Waży tylko 85 gramów. Umieścić urządzenie może być w każdej kieszeni, a zwłaszcza piersi. Będzie leżeć całkiem wygodnie bez pomijania.

W sklepach Model jest dostępny w trzech kolorach. Srebrny telefon ma wewnętrzną odcień światła, takich jak klawiatury i ekranu. Wszystkie pozostałe elementy wykonane są z czarnego materiału koloru. Srebrny klawiatury i niektóre części ciała są instalowane w telefonach z dominującym odcieniem różowym lub złotym.

„Clamshell” zebrane z wytrzymałego tworzywa, więc nie można się martwić o jego bezpieczeństwo. Dokonywanie nijaki – urządzenie nie jest w oku łapie niezapomniany i nic nie ma.

Nokia 6086

Różne Bateria posiada telefony Nokia ( „clamshell”). Wszystkie modele, zdjęcia, które są przewidziane w artykule, niezależnie od tego, jak silne są ich baterie pracuje przez długi czas bez żadnych dodatkowych opłat. Urządzenie o indeksie 6086 wyposażony jest w pojemności baterii 850 mAh. Jeśli telefon nie służy do niczego innego niż rozmowa w sieci telefonii komórkowej, bez opłat, jest całkiem w stanie pracować przez około tydzień i pod warunkiem ciągłej – średnio potrwa około trzech dni.

Rozdzielczość – 96 x 88 pikseli. W górnej części ekranu znajduje się pasek stanu wyświetla niektórych funkcji. Chodzi o połączenia z siecią telefonii komórkowej, odsetek połączenia wskaźnik naładowania baterii.