774 Shares 5157 views

Ze względu na to, co pojawia się płaska?

Wiele osób pyta, „co jest, dlaczego istnieje zmęczenie nóg pod koniec dnia, jeśli to nie działo się wcześniej?” I „dlaczego przeszkadza stawy nóg? ” A „który jest dlaczego nie było guzki na nogach? ”
Dość często przyczyną tych objawów staje się płaska. Spłaszczenie stopy to choroba podstępna ze względu na fakt, że w początkowej fazie, nie pokazują się w żaden sposób. I zamiast tego uniknąć pojawienia się tej choroby we wczesnych stadiach, idziemy i nie myśleć o istniejących problemów, umożliwiając w ten sposób postęp choroby.
ale walczyć płaski stąpający, konieczne jest, aby wiedzieć na pewno wroga – mieć zrozumienie jego przyczyn, obecne metody leczenia, ponieważ wpływy, zapobieganie spłaszczenie stopy, objawy choroby.
w związku z tym artykule omówimy szczegółowo z tymi zagadnieniami.
Więc gdzie jest płaska, a dlaczego jakiś prezent, a druga nie? Jest znane, że płaski rozwija się w wyniku różnicy obciążenia, określone na stopy i niezdolność zatrzymania aparatu kostno-stawowego, aby oprzeć się tej sile uderzenia.
Urządzenie kości stopka ma strukturę w postaci łuków, który jest obsługiwany przez więzadła i mięśnie stopy. W przypadku niedostatecznej więzadeł forteca, kości nie mogą być utrzymywane w odpowiednim stanie, a tam jest spłaszczenie stopy, co prowadzi do powstania płaskostopia.
nadmierne obciążenie nóg jest ciężka praca, nadwaga, skoki szkody. Część przednia noga kobiety często przeładowane przez zastosowanie wysokich obcasach, co prowadzi do tworzenia się grudek w obszarze tworzenia pierwszego palca poprzecznie spłaszczenie koślawego krzywizny palca wskazującego.
Również powodować nadmierne obciążenie układu mięśniowo-więzadłowego aparatury stóp może być złe buty. Podczas chodzenia noga powinna być umieszczona w odpowiednim układzie fizjologicznym, który zapobiega przeciążeniu pewnych części. Buty nie są zużyte ściskanie lub bardzo luźne, tylną część buta powinien mieć mały obcas. W celu utrzymania pożądanej pozycji stóp w butach należy umieścić wkładki ortopedyczne.
Przyczyny płaskostopia mogą być czynniki dziedziczne. Do wykrywania wygląd etiologii w wyglądzie Twoich stóp dziadków, rodziców. Spłaszczenie przystanek spowodowane przez czynniki wrodzone są zazwyczaj pojawia się w okresie dzieciństwa i mogą ulec zaostrzeniu pod wpływem szkodliwych czynników.
Jak powiedział jeden z powodów glina jest osłabienie mięśni jednostki nożny, który bierze udział w tworzeniu struktury swoich skarbcach. Rozwój płaskostopia w okresie dzieci jest często związane z tego sprawę, kiedy jest szybki wzrost kości u dzieci, a dojrzewanie i wzmocnienie więzadeł zespołu stopy nie nadąża z tym procesem.
Znając przyczyny płaskostopia może rozwijać właściwą taktykę zwalczania tej choroby.
Do leczenia i profilaktyki płaskostopia w okresie dojrzewania jest to konieczne, aby dostosować poprawną lokalizację stóp u dzieci z pomocą wkładek ortopedycznych, wykonywanie ćwiczeń fizjoterapeutycznych dla mięśni nóg, aby wybrać odpowiednie buty. Jeśli to konieczne, przeprowadzać sesje fizjoterapia, masaże, obscheozdoravlivayuschie wydarzenie. Dziecko przynajmniej raz w roku powinien zostać zbadany przez lekarza ortopedy, który pomoże zidentyfikować wczesne oznaki glina i odpowiedniego leczenia.
Wkładki są wybierane w zależności od rodzaju rozprzestrzeniania stóp (podłużnym, poprzecznym, stawów), stopień glina, dostępność dodatkowych zmian biomechanicznych i statycznych. Przy wyborze wkładki trzeba spojrzeć na długość ramion, pionowa oś kończyn dolnych (palucha, Varusa roślin stopy, w kształcie litery X lub nogi), redukcję lub zmiany kierunku przedniej części stopy.
Produkcja indywidualnych wkładek ortopedycznych może skorygować te naruszenia i wziąć pod uwagę. Poszczególne wykonane Wkładki do obuwia druku, biorąc pod uwagę cechy anatomiczne w ludzkiej struktury stóp i istniejące w jego wad. W związku z tym, że są anatomicznie poprawny i bardziej skuteczne w walce z spłaszczenie niż standardowe wkładki ortopedyczne.