867 Shares 914 views

Trądzik Machaczkała – Kingpin. Biografia i historia zatrzymania

Kingpin – elitą świata przestępczego. Termin pojawił się w latach 30. w ZSRR i mocno zakorzeniona w codziennym życiu po rozpadzie Związku. Do tej pory, to złodzieje kontrolowane przez elementy przestępcze w całej Rosji. Są one ściśle przestrzegać pewnego rodzaju „kodeks honorowy”. Jeden z nich – Kingpin Trądzik Machaczkała. Autobiografia przestępcy są często takie same: otsidok serii i bliskie związki ze światem przestępczym.


biografia

Urodził się w 1959 roku, w dniu 10 października w mieście Machaczkała. Narodowość – highland Żydem. Edinstvennny Kingpin do posiadania obywatelstwa. Jego pierwszy termin był w 1980 roku. Skazany swoje artykuły do kradzieży, defraudacji. Ponieważ rozpoczął otsidok łańcuch. W więzieniu złodziej w prawie, w rzeczywistości – był oficjalnie koronowany. Według badania, przylega Vidnovsky zgrupowanie. Opiera się ona w Moskwie, w widocznym obszarze. Był prawą ręką gruzińskiej władzy – Zachary Kalashova.

Pierwszy Vitalik pseudonim związany z miejscem swego urodzenia – Machaczkała. Podczas więzienia został nazwany The Beast na nerwy. Ale złodziej zaprzecza i uważa, że pseudonim służy wyłącznie do „wygląd ustraschayuschuyu”.

Trądzik Machaczkała bezpiecznie z kolegami udał się do życia w Hiszpanii. Istnieje również uruchomiła sieć rosyjskiej mafii. Głównym profilem działalności była praniu pieniędzy. Operacja „Wasp” odbyła się w 2005 roku i próba zatrzymania Vitalik Machaczkała nie powiodło się. On i jego wspólnicy zostali oskarżeni o pranie brudnych pieniędzy. Ale po tym jak został zwolniony za kaucją.

uwięzienie

Kingpin, Trądzik Machaczkała, szczęśliwie mieszkał w Hiszpanii i nadal angażować się w działalność przestępczą. Jego sfera były przestępstwa gospodarcze. W 2008 roku operacja „Trojka”, dzięki którym zatrzymała trzech liderów frakcji. Liczba zatrzymanych obejmuje: Acne Machaczkała, Alexander Malyshev i Giennadij Pietrow. Podsumowując, przeprowadzili rok i pół, po którym sąd uznał je za nieszkodliwe ucieczki i zwolniony.

Istotą sprawy i ekstradycji

Uwaga Hiszpańska policja Witalij Machaczkała wyciągnął swój luksusowy styl życia. Proste kontrole ujawniły swoje źródła finansowe nieznanego pochodzenia. Mieszkał w willi roskoshkoy i zakup samochodów premium. W związku z przestępczej gangu obvininili i wielu hiszpańskich urzędników. Wszystko własność zatrzymanych były zajęte. Vitalik odbywa się najpierw w więzieniu Zaragoza po przeniesiony do więzienia w Madrycie ścisłego reżimu. Jak złodziej protest odbył się strajk głodowy przez prawie dwa miesiące.

Po pewnym czasie został wydany Witalij Machaczkała program w Rosji. W tym czasie miał 55 lat. W swojej ojczyźnie raz spotkał funkcjonariuszy organów ścigania i przeprowadziła rozmowę „zapobiegawcze”. W tej chwili Trądzik Machaczkała działalność przestępcza nie jest widoczne, ale wciąż jest pod kontrolą policji.

Warto zauważyć, że tylko Witalij był pierwszy i ostatni Górskich Żydów w górnej części podziemi. Ani przed ani po nie mają więcej przedstawicieli tej narodowości wśród złodziei.