159 Shares 2131 views

„Suprastin”: Instrukcje dotyczące korzystania z dziećmi

Suprastin – leki przeciwalergiczne, leki należące do tej grupy leków, dostępny w tabletkach 25 mg. Lek ten został zatwierdzony do użytku nie tylko dla dorosłych, dzieci, ale także dla dzieci.

Suprastin: Instrukcje dotyczące stosowania i dawkowania dla dzieci.

Preparat stosuje się w następujących chorób alergicznych: pokrzywka, ukąszenia owadów, atopowe zapalenie skóry, alergie na leki, egzema, zapalenie skóry, toksikodermiya.

Suprastin stosowany również dla atopowego zapalenia skóry, które jest nieodłączne w wielu dzieci, objawy od pierwszego miesiąca po manifestacji atopowego zapalenia skóry u niemowląt pojawia się w wieku trzech miesięcy.

Stosowany w obrzęku naczynioruchowego – obrzęk gortani- i, w konsekwencji, niewydolności układu oddechowego u dzieci.

Należy zauważyć, że Suprastin nie produkowany w specjalnej formie przez dzieci, więc konieczne jest, aby znać dokładną dawkę dla dziecka w zależności od wieku. Tabletka przed użyciem zmielić na proszek. Suprastin dzieci dawka – od 1 miesiąca do roku przedstawiono na czwartej tabletki 2-3 razy dziennie, wraz z roku do 6 lat – III w tabletce, w wieku od 6 do 14 w połowie 2 do 3 razy dziennie. Po 14 latach, dawkowanie jest identyczne jak dla dorosłych.

Suprastin, wskazówki na temat wykorzystania dzieci. Przeciwwskazania do otrzymywania leku.

Jeśli dziecko cierpi na astmę, Suprastin to przeciwwskazane otrzymać. Lek może być wyznaczony przez lekarza tylko wtedy, gdy astma jest na wczesnym etapie. Daj sobie dziecko z tego leku nie może być astma.

Ponadto, należy zadbać, aby dać dzieciom z problematycznej żołądku jak leki antyhistaminowe działają na błonę śluzową żołądka i może prowadzić do owrzodzeń.

Suprastin, nauka dla dzieci z zaburzeniami czynności wątroby lub nerek. Lek jest dozwolone wyłącznie na receptę, ponieważ wymaga starannego monitorowania i ścisłego dawkowania.

Suprastin, instrukcje użytkowania dla dzieci. Kliniczne efekty i skutki uboczne.

Efekt kliniczny leku jest tłumić i blokowanie histaminy. Jest histaminy i jest czynnikiem przyczynowym chorób alergicznych u dzieci i dorosłych.

Zazwyczaj dzieci w każdym wieku są dobrze tolerowane Suprastin. Ale on, jak każdy lek, może powodować działania niepożądane. Są one w różnych grupach wiekowych przejawiają się w różny sposób. U dzieci w wieku powyżej 6 lat bierze leki mogą powodować senność, suchość w ustach, zawroty głowy i zaburzenia koordynacji. U dzieci w wieku poniżej 6 lat, a wręcz przeciwnie zwiększona pobudliwość, drażliwość, zaburzenia snu i wydaje. Dlatego podając narkotyk dziecka w nocy, należy być ostrożnym, inaczej dziecko może przez całą noc zmrużyć oka. W tym przypadku odbiór suprastin trzeba zmienić i nie dać dziecku przed snem.

Suprastin, instrukcje użytkowania dla dzieci. Suprastin zatrucie.

Ten produkt leczniczy nie wymaga recepty, ale to jest tylko dla dorosłych! Dzieci również, szczególnie dla młodszych dzieci, to musi być przepisany przez lekarza. Bez zalecenia lekarza Suprastin dane, co do zasady, jednorazowej opłaty – w przypadku awarii (na nieznośnego swędzenia spowodowane przez alergie, etc.), a następnie o poradę w sprawie dalszego stosowania należy skonsultować się z lekarzem.

Suprastin muszą być trzymane poza dostępem dzieci do strefy, jak dziecko może być zatrute. Zatrucie objawia się zwykle drgawki, drgawki, halucynacje.

Gdy powyższe objawy należy natychmiast wezwać pogotowie lub śmierć możliwe.

Pierwsza pomoc dla zatrucia może i powinien mieć w domu: wypłukać żołądek, u starszych dzieci muszą wywoływać wymioty i podać węgiel aktywowany tabletek.

Nawet jeśli dziecko stało się wizualnie lepiej, to nadal najlepiej dostać się do szpitala, aby mieć dziecko, co najmniej dzień obserwacji lekarzy.