618 Shares 6965 views

Idealne nogi – marzenie czy rzeczywistość?

Perfekcyjne nogi – przedmiotem podziwu i zazdrości wszystkich ludzi większość kobiet. Ale to, co musi być również nogi kobiet zostać uznane jako doskonały standard? Aby odpowiedzieć na to pytanie nie jest taka prosta. Chodzi o to, że pomysły ludzi o idealnych nóg ulegają ciągłym zmianom od wieku do wieku, a ich kryteria oceny są czasami tak arbitralne, że nawet eksperci twierdzą sami ochrypłym, nie wspominając o zwykłych koneserów kobiecego piękna.

Nawet jeśli pokrótce historię XX wieku, widzimy, że moda na nogi kobiet zmieniła się kilka razy. Na tle działań wojennych 30 i 40th roku zaczął się zastanawiać idealne cienkie muskularne nogi kobiet o średniej długości z wąskimi biodrami. Ale w 50. i 70. standardowych uznanych nóg wspaniały Marilyn Monroe – żeńskie i smukłe, o zaokrąglonych biodrach. A po kilku następnych dziesięcioleci, moda podjęła nową turę i stał się wzorem dla doskonałości Odri Hepbern – i kruche długonoga gwiazda filmowa.

A co jest idealną formą nogi w naszych czasach? Niektórzy uważają, że próbka powinna być podjęta modele pieszo, ale tak nie jest. Są, oczywiście, długo i zwykle smukła, ale często są zbyt cienkie i wybrzuszenia kolana. Wynika to ze specyfiki modelu zakładając wysoką dynamikę oraz niską wagę, aby dobrze wyglądać na ekranie lub zdjęć. Ale w życiu codziennym, nadmierna chudość nogi będą wyglądać bardzo nieatrakcyjne. Jednak ogólne kryteria i modele i zwykłe kobiety alike: Nogi powinny być szczupły, stonowanych, bez widocznych mięśniach, a najlepiej dłużej niż reszta ciała.

Określić, jak kształt stóp kobiecych bliskich do perfekcji, to jest proste: jeśli nogi razem wzięte tworzą okno 4. Jeśli są one łatwe do odróżnienia, więc nogi nie są dość pełna i proporcjonalna. Ale takie badanie – dopiero początek, doskonałe nogi powinny być oceniane dalej przez 13 kryteriów: kształtu kolana i biodra, grubość podudzia i stawu skokowego, stan ścięgna Achillesa, długość stopy palcami i więcej.

Idealna długość nóg może przekraczać długości pnia 1,4 razy, ale jest to dość arbitralne kryterium. Na przykład dla modelu biznesu akceptowane brać pod uwagę tylko długość nogi od podłogi do kolan. Odległość ta powinna być równa około połowie długości kończyny, a to wystarczy dla pojawiają nogi dłużej.

Ale dlaczego samice nogi są przedmiotem uwagi od ludzi? Z tego tytułu ewolucyjne psychologowie mają naukowego wyjaśnienia: idealny stopy różnią się przede wszystkim w długości, która jest wyznacznikiem dobrego zdrowia oraz gwarancja, że kobieta dziecko jeść prawidłowo i rozwinięte, a więc w przyszłości nie będzie miał problemów z rozrodczego funkcja.

Ale przedstawiciele płci pięknej, która jest idealnym miejscem na stopy pozostają nieosiągalnym marzeniem, nie denerwuj się. Do tej pory istnieje wiele ćwiczeń, które pomogą zbliżyć się do ideału. A dla szczególnie trudnych przypadkach można skorzystać z osiągnięć chirurgii plastycznej, ale jest to najbardziej skrajny środek. Preferowane stanowisko – nosić ubrania, które ukryje obszary problemowe, takie jak szerokich biodrach i podkreślić wszystkie zalety.