108 Shares 5842 views

Jak zrobić cukierki w domu? Traktować rodziny smaczny

Jak zrobić cukierki w domu? Odpowiedź na pytanie dość proste. Rzeczywiście, dzisiaj istnieje ogromna liczba przepisów, z którymi można zrobić własne pyszne produkty słodkie i piękne. Należy również zauważyć, że w przypadku wytwarzania cukierków umożliwił zastosowanie całkowicie różnych składników. Ktoś dodaje proszek kakaowy, niektóre owoce, orzechy i owoce kandyzowane, ale ktoś robi i czyni to przysmak z warzywami. Warto więc zrozumieć, jak zrobić cukierki w domu.


marchew słodycze

Aby utworzyć ten deser będziesz potrzebować:

 • Świeże marchew i soczyste – 0,6 kg;
 • piasek cukru – 0,6 kg;
 • duża cytryna – ½ owocu;
 • wszystkie posiekane orzechy – pół kielicha
 • Wióry kokosowe – '40

Sposób wytwarzania

Przed dokonaniem cukierki w domu, należy przygotować wszystkie niezbędne składniki. Wymaga to odrywanie i ruszt świeże soczyste marchewki, a następnie umieścić go na patelni, przykryć cukru i skręcić na małym ogniu. Regularnie mieszano masa powinna być gotowana aż do momentu staje papkowate.

Po przeprowadzonych działań w słodkiej mieszanki warzyw jest wymagane, aby wycisnąć pół cytryny, a następnie zetrzeć skórkę na małej tarce i dodać do miski. Następnie powstały ramy jest wymagane do schłodzenia studnia, sprawiają, że miniaturowe kulki, które toczą się dalej trzeba w rozgniecionych orzechów lub płatków kokosowych. Deser jest gotowy!

Robimy z czekoladowe trufle

Jeśli zrobimy cukierki w domu wyłącznie na receptę, a ty je zorganizować, aby można było bezpiecznie leczyć obecni świątecznym stole jako oryginalny deser. W tym celu musimy:

 • biała czekolada – 150 g;
 • śmietana 10% – 2 duże łyżki pełne;
 • świeże masło – 30 g;
 • Cukier puder – 30 g;
 • każdy alkohol – 2 deser łyżki;
 • kakao w proszku lub kokosowy – opcjonalne zastosowanie (dla obvalivaniya gotowego deseru).

Ugniatać i stanowią podstawę produktu

Takie słodycze produkcyjnych w domu nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. W związku z tym przepis można używać prawie codziennie.

Tak więc, należy zerwania w kadzi do gotowania trufle białej czekolady, wlać śmietanę do niego, a następnie umieścić zlewkę w łaźni wodnej i całkowitego stopienia zawartości. Jednocześnie, można skupić się na tworzeniu drugą część podstawy. Dla konieczne jest pokonanie z mieszaczem świeżym masłem i cukrem pudrem, tak aby skończyć z wielu śnieżnobiały i puszysty. Następnie, powietrze jest wymagane krem cienkim strumieniem wlać trochę stopionej czekolady podostyvshy, w tym samym tempie nadal wpływać na składniki.

Pod koniec jednolitych ram należy umieścić w lodówce i pozostawić w nim aż zgęstnieje. Następnie trzeba uzyskać mieszankę trufla i rolki do maleńkich kulek zwilżoną rąk wodnych. Do tych cukierków okazało się pięknie i mogą być one podawane dla gości każdego generowane produktu jest wymagana, aby rzucić w proszku kakaowego lub płatkami kokosowymi.

Zaleca się umieścić w misce i wprowadzić pewien czas w komorze chłodzącej przed podaniem trufle. Jeśli podoba Ci się bardziej cierpki smak słodyczy, jest w trakcie mieszania podstawy należy dodatkowo dodać kilka łyżek ulubionego likieru.

Jak zrobić cukierki w domu z pomocą toffi?

Ten przepis jest znane wielu młodych gospodyń domowych. Wszakże, jak nasza matka dziecka od czasu do czasu, ale przygotowanie go jest niezwykle smakowity kąsek. Dla niego, musimy:

 • świeże masło – 25 g;
 • dowolny miękki toffi – 300 g;
 • małe paluszki kukurydzy (można wziąć niesłodzone) – 2-3 małych opakowaniach.

Preparat bazy i kształtowanie czekolady

W małej metalowej miski powinny rozgrzać kawałek masła, a następnie od razu dodać do niego wszystkie toffi i stopić je na małym ogniu, stale mieszając i nie dopuszczając do nagrania na. W rezultacie, trzeba uzyskać jednorodną masę o dużej lepkości. Jest to konieczne, aby wlać małych płatków kukurydzianych i dokładnie wymieszać. Mieszaninę dalej słodki wymagana stojaku godziny w temperaturze pokojowej, a następnie tworzą małe kulki z nich, estetycznie rozmieścić je na płaskiej płytce i natychmiast niniejszej tabeli.

Pikantne i słodkie karmel: jak gotować?

Caramel słodycze przygotowane w domu tak szybko i łatwo, które mogą być wykonywane co najmniej raz dziennie. Co więcej, nie ma potrzeby zakupu dużych ilości drogich składników dla nich.

Tak więc, musimy:

 • porządku cukier granulowany – ľ filiżanki;
 • przegotowanej wody pitnej – 3 duże łyżki.

karmel gotowanie

Aby utworzyć taki czekolady trzeba wziąć małe metalowe miski, wlać do niego drobnych cukier granulowany, dodać przegotowanej wody, a następnie umieścić w niskiej temperaturze i, ciągle mieszając, gotować do grubości i wytwarzają światło brunatną barwę. Po tym, stopiony cukier powinien natychmiast wlać do małego formochkam (można wziąć pojemnik do zamrażania lodu), wcześniej posmarować masłem. Jeśli nie od razu wdrożyć tę procedurę, a następnie karmel twardnieje w garnku i mocno przylega do ścianek.

Pyszne cukierki czekoladowe z bakaliami

Aby dokonać takiego przysmaku, należy przygotować:

 • orzeszki ziemne, orzechy – 190 g;
 • czekolada – 300 g;
 • pestek rodzynki – 100 g;
 • biała czekolada – 200 g;
 • świeże masło – 28 g;
 • tłuszczu mlecznego – 6 dużych łyżek.

Jak gotować?

Przed dokonaniem cukierki w domu, należy umyć nakrętki, wysuszyć je na patelni i funta w dużej miękiszu. Następnie chcesz przerwać czarną i białą czekoladą, nalewając im świeże mleko. Masa uzyskuje należy wlać posiekane orzechy, rodzynki parze i dokładnie wymieszać. Na końcu podstawy czekolady należy wprowadzić do formy, smarowane, a następnie umieścić je w lodówce i pozostawić tam przez około dwie godziny. Utwardzona warstwa jest wymagane, aby usunąć z naczyń, pokroić w plastry i podawać z herbatą.