719 Shares 1691 views

Sałatka „fantazyjne Ladies”. doskonałe recepty

Sałatka „Ladies« kaprys», jak wynika z nazwy, to jedno z dań, które muszą być koniecznie w diecie każdej kobiety i że każdy będzie cieszyć. Obecnie istnieje duża liczba jego receptur. Ale wybierając prawo pamiętać, że ta sałatka powinna być non-odżywczy, pożywne i bardzo wyrafinowane. Tylko w tym przypadku będzie to prawdziwa dama za kaprys.


Klasyczna sałatka z gotowanej wołowiny języka. To zajmie około trzystu gramów. Oprócz przygotowania sałatki trzeba przygotować sto gramów gotowanej szynki, soczyste czerwona papryka, dwa ogórki, dziesięć grzyby średnim smażone, mieszaniny śmietany i majonezu. Do „wyszukane Ladies” sałatkowe wyszedł bardzo smaczny, konieczne jest, aby być właściwie gotowane język wołowy.

Starannie przemyć, a następnie umieścić w rondlu i napełnić zimną wodą. Trzeba umieścić mały ogień, ciągle usuwanie piany przy użyciu skimmers. Dopiero potem dodać sól. Gotować mięso będzie miał okres dwóch i pół godziny, ale nie wrzącej wody. W celu sprawdzenia, czy język jest gotowy, trzeba przebić widelcem w końcówce. Jeśli można to zrobić po prostu, że mięso jest gotowane. Następnie, wyjąć ją, zalać zimną wodą i usunąć skórę.

Grzyby starannie przemyć, cięcia korzeni i oczyścić nasadkę z plenochek. Grzyby pokroić w płytach, smażyć na oleju przez około trzydzieści minut, tak, że nie było to piękne ciasto. Następnie posiekaj słomę piękne ogórki, papryka, szynka, chłodzony język. Dodaj do nich grzyby i chłodzone sezon danie z majonezem. W razie potrzeby, można go dodawać żadnych przypraw i ziół. Pamiętaj, aby pozostawić potrawę w lodówce, więc jest to trochę obecny.

Sałatka „fantazyjne Ladies”. Recepta z kurczaka jest następujący. Potrzebujesz jednej piersi dwieście pięćdziesiąt gramów puszkach Grzyby konserwowane ananas bank, duże słodkie cebuli i niskokalorycznej majonez.
Gotować filet za dwadzieścia minut. W tym czasie, pokroić drobno cebulę i pieczarki i smażyć mieszanki, tak że staje się złoty. Krotnie perezharku w głębokiej miski, dodać do niego środkowe kostki błonnika ananasa gotowanego kurczaka i chłodzi. Napełnić naczynie niskokalorycznej majonez i pozostawić na kilka godzin, więc nalegał.

Sałatkowe „Panie ochotę” original „” Specjalny urok daje to danie połączenie jabłek i kraba paluszków. Pomimo faktu, że sałata warstwowe, okazuje się dość łatwe. Głównym sekretem jest nie promazyvat każdą warstwę majonezu. Gotować trzeba cztery jajka na twardo dwa małe słodkie cebuli; Pakowanie paluszki krabowe, albo mięsa krabów; jeden kwaśne jabłko, sto i trzydzieści gramów parmezanu, groch bankowe, oliwa z majonezem. Zaczynamy tworząc fantazyjne sałatki „Ladies”. Cięcia drobno cebuli i zanurzano w roztworze octu przez jedną godzinę. Ugotować jajka, ostudzić i utrzeć grubo tylko jedno białko. Rozkładamy go na dnie pięknym talerzu. Następnie umieścić ser. Jego ruszt grubo i położyć na powierzchni majonezem siatki. Następnie dopasować cebulki i pół porcji groszkiem. Ponownie trochę oleju sałatki z majonezem. paluszki krabowe wyciąć bardzo drobno, stos i umieścić je na wierzchu. Następnie oczyścić źrenicy trzy duże i rozłożone na powierzchnię. Wlać pozostały groszek i powoduje majonez. Wierzchnia warstwa powinna być posiekane żółtka. Sałatka lepiej napar w lodówce przez cztery godziny.

Bon appetit!