390 Shares 4696 views

Aktor Anton Pampushny: biografia, życie osobiste. Większość filmów i seriali TV z jego udziałem

Anton Pampushny – utalentowany aktor, pierwszy ogłosiła się dzięki filmowi „Aleksandra. Bitwa nad Newą”, w którym ucieleśnionego wizerunek słynnego księcia. Jest odpowiedni zarówno do roli przestępców, policjantów, sportowców, uwodzicieli, postaci z bajek. 34 lat, Anton udało się zagrać w ponad 20 filmach i serialach telewizyjnych. Co wiadomo o gwiazdy, oprócz tego?


Anton Pampushny: Biografia gwiazdek

Przyszły aktor urodził się w Astanie, stało się to w maju 1982 roku. Jako dziecko, Antona Pampushny i obecnie sama nie mogła jak gwiazda filmowa. Matka i ojciec chłopca marzył, że syn nabył popytu w zawodzie na rynku pracy. Anton nie kłócić się z rodzicami, po szkole kontynuował naukę w lokalnym handlu i uczelni ekonomicznej.

Anton Pampushny skutecznie oduczyć wybranej szkoły rodziny, dostał dyplom z marketingu. Jednak krótko po pracy w tej specjalności, młody człowiek zrozumiał, że marzenia twórczego zawodu. To sprawiło, że zdecyduje się przenieść do Moskwy.

Pierwsze sukcesy

Po przeprowadzce do stolicy, Anton Pampushny pierwsza próba został studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Kieruje jego kurs był Dmitriy Brusnikin Kozak i Roman. Pierwszym dużym osiągnięciem nowo zamieszkałych w Moskwie stało się gra w uznanej produkcji „Tamburyn szczycie świata”, której fabuła została zapożyczona z dzieł Pelevin modnej autora.

Po maturze studia, początkujący aktor grał w Teatrze Dramatycznym imienia Puszkina w Moskwie, trwało to do 2008 r. Pampushny udział w wielu słynnych spektakli teatru :. „Madame Bovary”, „Wyspa Skarbów”, „Romeo i Julia”

Będąc jeszcze studentem, on dostał rolę w serialu Anton Pampushny. Filmografia młody aktor uzupełniane projekt TV „Some Explicit Polaroidy”, który został wydany w 2005 roku. Młody człowiek urzeczywistnił obraz ochroniarzy, pozostając anonimowy.

Finest godziny

Wiadomym jest, że po raz pierwszy o utalentowany początkujący aktor mówił w 2008 roku. Została ona następnie opublikowana historyczny dramat „Alexander. Newski bojowa „, w którym zagrał główną rolę. Dyrektor Igor Kalenov widział w roli słynnego księcia słowiańskich, po umięśnione. Wysoki i barczysty, przystojny wydawało mu się idealnym kandydatem.

Malowanie „Alexander. Newski bojowa „obejmuje wydarzenia, które miały miejsce w 13 wieku. Pampushny grał księcia Nowogrodu – krajowy bohatera, który musi walczyć z potężnymi wrogami. Szwedzkie rycerze zaplanować krucjatę wylądować Newski, wysłał szpiega do Nowogrodu. Od południa słychać wieści o wielkiej armii, dowodzonej przez Batu-chana. Aleksandra zagrożone życie i Boyar opozycja, niezadowolonych z jego rządów i marzy o jego obalenie. Książę nie może liczyć nawet na jego najlepszego przyjaciela, który stara się uwieść jego żonę.

Do roli Anton nie tylko musieli opanować sztukę jazdy, ale także dowiedzieć się, jak radzić sobie ze starym rosyjskim mieczem. Dramat „Alexander. Bitwa nad Newą „otrzymał mieszane recenzje od krytyków, ale większość z nich byli zgodni, że mało znany aktor poradził sobie z ich ról.

różne role

Oczywiście, wyżej nie wymienione wszystkie ciekawą rolę odgrywaną przez Antona Pampushny. Filmografia gwiazdy kina rosyjskiego wzbogacony dramat kryminalny z 2008 roku „pułapkę na mordercę”. Ten film pozwolił młodemu człowiekowi po raz pierwszy do zadeklarowania się jako poważnego aktora dramatycznego.

Po „pułapkę na mordercę” Pampushny zaproszony na taśmę „Minnesota”. Historia opowiada historię dwóch braci, hokeistów, gracze wojewódzkiego zespołu. Wizerunek jednego z nich i urzeczywistnił Anton. Główni bohaterowie próbują stać się sławny, jednak ze względu na realizację swoich marzeń mają do poświęceń. To było śledzone przez rozstrzelanie w miniserialu „House of Babies”, która Pampushny grał dobre kości COP. Życie bohatera zmienia znajomość z uroczą wierze, że znajdzie porzucone dziecko.

Lubiłem publiczność i brutalny sposób, który utworzony Anton Pampushny aktora w thrillerze „Loop”. Jego postać – wnuk próbuje rozliczyć się z wrogami, którzy zabili jego dziadka.

Co jeszcze zobaczyć?

wielokrotnie Anton mógłby spróbować na temat roli i romantycznych bohaterów. Na przykład, w serii „Będę czekać”, aktor grał żołnierza, który wrócił z frontu z oblubienicy-francuskim. W „prawdziwe bajki” Pampushny i nie namalował słynne bajki Hero – Aleshu Popovicha. Ciekawa rola i aktor w filmie „Casanovy ostatni przypadek.” Jego postać – w podstępny kusiciel, który płaci za nią, tak uwiódł dziewczynkę. Jak stoiskach klientów dostarczonych pani, która jest zazdrosna o swojego chłopaka do potencjalnej ofiary Casanovy.

W ostatnich latach, Anton ma również brak ofert od producentów. „Życie po życiu”, „Zły Liz”, „Załoga”, „Opowieści z macochą”, „Pingwin naszych czasów” – we wszystkich tych filmach i fani serialu będą mogli zobaczyć swojego idola.

Życie za kulisami

Oczywiście, widzowie są interesujące nie tylko dla roli, którą zagrał Anton Pampushny. Życie osobiste „Aleksandra Nevskogo” bierze również opinii publicznej. Wybrany aktor stał się aktorka Monica Grossman, którą poznał w Moskwie Art Theatre School. Młodzi pobrali się w sekrecie, nie chcąc opracować ceremonię na rzecz romantycznej podróży do Danii.

Jeszcze nie udało się uzyskać spadkobierców Anton Pampushny. rodzina aktora aż składa się z nim i jego żoną Moniką. Jednak nie wyklucza posiadania dzieci w przyszłości.